Майстри по ремонту пральних машин в Києві

Виклик майстра додому
Залиште заявку для ремонту пральної машини

Майстри сервісної майстерні HelpService здійснюють ремонт пральних машин в Києві й передмісті з виїздом на будинок.

Майстри по ремонту пральних машин будь-яких брендів і моделей

Кожен наш майстер має величезний досвід і стаж.

Найстарший – спеціалізується на ремонті пральних машин вже більше 12 років, а молодший – має 7-и річний досвід в цій сфері.

Ми не стоїмо на місці, з появою новинок на ринку пральних машин, майстри нашого сервісу відразу ж вивчають відмінності й вникають в будову техніки.

Знання особливостей моделей кожного бренду допомагає нашим професіоналам швидко і легко діагностувати поломку, і навіть в найскладніших ситуаціях “врятувати” техніку.

Мастера по ремонту стиральных машинМи є провідною сервісною майстернею в місті Києві. Тому, стежимо за своєю репутацією, про що говорять численні відгуки наших клієнтів.

Професіоналізм наших майстрів – це економія ваших коштів і часу. Даний підхід дозволив нам успішно розвиватися і рости.

Наші майстри по ремонту пральних машин щорічно підтверджують свою кваліфікацію, проходячи спеціальні тести, які ми організовуємо. Відвідують виставки новинок і технічні семінари.

Майстер по ремонту пральних машин на дому

Якщо у вас трапилася неприємність і зламалася пральна машина – не хвилюйтеся, зателефонуйте нам! У телефонній розмові опишіть суть поломки, обговоріть зручний час і вкажіть адресу.

Майстер по ремонту пральних машин в Києві й передмісті, готовий приїхати до вас вже сьогодні додому. Телефонуйте!

Остаточна вартість ремонту буде залежати від бренду, моделі й складності поломки пральної машини. Обумовлено це тим, що вартість нових деталей і роботи по їх установці (заміні) сильно відрізняються для пральних машин різних виробників.

Виклик майстра ☎ (044) 578 24 29.

⇒ З прайсом нашої сервісної майстерні можна ознайомитися на сторінці Ціни.

Поширені запитання

Яку інформацію потрібно надати нашому консультанту?

Для більш точної діагностики проблеми корисно надати таку інформацію: марку та модель пральної машини, опис симптомів несправності та можливі причини її виникнення.

Що робити перед тим, як викликати майстра?

Перед тим як викликати майстра рекомендується перевірити, чи немає проблем з електроживленням (перевірити, чи шнур увімкнено в розетку) і водопостачанням (чи відкриті крани). Це допоможе виявити причини несправності заздалегідь.

Скільки коштує виклик майстра додому?

Вартість виклику майстра та діагностика від 250 грн, у разі відмови від ремонту. Якщо ж ви погоджуєтесь на проведення ремонтних робіт нашим майстром, то виклик та діагностика будуть безкоштовні.

Які ціни на ремонт пральних машин у Києві?

Ціни на ремонт пральних машин також можуть різнитися в залежності від складності та обсягу робіт. Зазвичай ціна ремонту формується після діагностики несправності та узгоджується з клієнтом.

Скільки буде коштувати ремонт пральної машини?

Вартість ремонту пральної машини залежить від характеру несправності, витраченого часу та запчастин, що використовуються. Конкретні ціни краще уточнювати у майстра після діагностики. З приблизними цінами ви можете ознайомитись у нас на сайті на сторінці “Ціни”.

Чи є гарантія на ремонт?

Гарантії на виконані роботи складає від 3 місяців. Гарантія на запчастини залежить від того яку деталь застосовують у ремонті, бренду пральної машини та її марки.

Пам’ятайте, що професійний ремонт пральних машин – це не тільки спосіб швидко повернути вашу техніку в робочий стан, а й економія часу та коштів у довгостроковій перспективі. Сподіваємося, що ця стаття допоможе вам прийняти правильне рішення при виборі майстра з ремонту пральної машини.

Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Гарантія на ремонт до 2-х років
Гарантія на запчастини до 2-х років
Яка у вас проблема?
Бренд пральної машини
Сервіс
Потрібна допомога?
Приймаємо в ремонт всі моделі пральних машин і усуваємо несправності будь-якої складності

* обов'язкове для заповнення

Замовити ремонт пральної машини
Приймаємо в ремонт всі моделі пральних машин і усуваємо несправності будь-якої складності
Відгуки наших клієнтів
Наш адрес
м. Київ,
просп. Леоніда Каденюка, 14а
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту