Пральна машина не полоскає

Пральна машина не полоскає

Прання йшло як завжди, але режим “полоскання” машинка-автомат відмовилася виконувати. Доробляти покладений на неї прямий обов’язок довелося вам, і довго виполоскувати білизну руками.

Чому пральна машина автомат не полоскає

Ймовірно причина в банальній перевантаженності машинки і вона не в силах впоратися з такою кількістю білизни. Перш ніж панікувати, розвантажте пралку і запустіть режим заново. Змін немає, значить проблема є і її потрібно шукати.

Пральна машина не полоскає, в чому причина

Якщо машинка автомат раптом перестає нормально виконувати свою роботу, значить пора провести повну діагностику техніки.

Причина того, що пральна машина не полоскатиє білизну може полягати в різних проблемах, які описані нижче.

Пральна машина не перемикає режими прання

Може була обрана програма миття, машина не правильно виконує команди і не перемикає режими прання.

Спробуйте запустити прання в різних режимах і поспостерігати. Якщо все повторюється і машина не переходить на полоскання і віджим, але окремо виконує дані команди, можна точно сказати, що зливна система і помпа тут ні причому: проблема в програмному вузлі самої машини.

На дисплеї СМА висвічується код помилки і по ньому можна швидко визначити в чому суть несправність, але так буває далеко не завжди і тоді шукати поломку потрібно самостійно.

Пральна машина зависла, не переходить в режим полоскання

Пральна машина після основного прання зависає в режимі очікування, і не переходить в режим полоскання. Огляньте зливний шланг на предмет цілісності й перевірте прохідність каналізаційної труби. Спробуйте опустити зливний шланг прямо в раковину і запустити полоскання знову. Процес пішов значить причина в засмітті сантехніки.

Якщо зі шлангом і трубою все в порядку, спробуйте включити полоскання окремо і завершити таким чином розпочате. Коли машина окремо виконує задану програму, але при цьому не хоче перемикатися в повному циклі прання, можливо проблема в ТЕНі або керуючому блоці.

Засмічення в насосі, зливному фільтрі або патрубку

Вода після прання досить брудна і може містити багато сміття що складається з ворсинок тканин, ниток і вмісту кишень. Засмічення в насосі, зливному фільтрі або патрубку може привести до збою в роботі ПМА й відмову від деяких режимів.

Перевірте насос, зливний фільтр і патрубок на наявність засмічення, позбавте їх від скупчення сміття і пробуйте запустити програму знову.

Зламаний датчик рівня води

Прессостат в пральній машині служить для визначення необхідної кількості води для прання і передачі даних в керуючий модуль. У свою чергу з інформацією, що надійшла, що вода набрана, модуль подає команду машині вона переходить до відповідного циклу – набирає або зливає, полоще або віджимає.

При зламаному датчику рівня ланцюжок розривається, дані в центр управління не подаються, що робити далі машина не знає і зупиняється.

Став непридатним зливний насос

Функція “полоскання” ПМА не виконується, можливо, став непридатним зливний насос (помпа). Експлуатація пральної машини протягом тривалого періоду і сміття, що скупчилося на помпі стає причиною її перегорання.

Згорів ТЕН

Ще одна поломка через яку машинка-автомат відмовляється нормально прати полягає в згорілому Тені.

Термодатчик розташований в корпусі тена визначає температуру води для обраного режиму. При досягненні водою потрібної температури, передається сигнал на керуючу плату, тен відключається. Якщо вода не гріється, це стане причиною зависання машини на моменті прання, без перемикання на режим полоскання.

Згорів модуль управління

Якщо СМА відмовляється прати, віджимати і полоскати білизну, або виконує ці команди в хаотичному порядку, а то зовсім переставати реагувати на перемикання циклу – значить проблема в розподільній скриньці, швидше за все він згорів.

Тільлки після того як модуль дістанемо з машинки стане зрозуміло доречний тут ремонт, або перепрошивка, або прийшов час купити новий керуючий елемент.

Чому пральна машина не полоскає, якщо слив і віджимання працюють нормально

Дана проблема також полягає в несправності Тена та керуючого модуля.

Дбайливе ставлення до техніки і регулярне очищення деталей від сміття допоможе вам збільшити термін служби пральної машини автомат без перебою.

У будь-якому випадку встановити точно, що послужило причиною неправильної роботи пральної машини зможе тільки фахівець.

Викликати майстра для ремонту в Києві на дому

Завжди готові відгукнутися і якісно відремонтувати пральну машину автомат в Києві та передмісті, майстри сервісної майстерні HelpService.

Зателефонуйте за телефоном, вказаному на сайті й опишіть поломку. Виїзд майстра до дому позбавить вас від проблеми транспортування апарата в ремонтну майстерню.

⇒ Ціна на виконані роботи майстра зрозуміла і прозора, без прихованих послуг.

Остаточна вартість оголошується після повної діагностики та точного виявлення причини поломки і не змінюється після виконаної роботи.

Тільки в разі вашої згоди майстер приступить до усунення несправності й після роботи надаст вам гарантію, як на проведені роботи так і на замінені запчастини.

Запитання, відгуки та пропозиції:
Рубрики
Популярні записи
Бренд пральної машини
Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Додати коментар
Ми цінуємо час наших клієнтів і завжди готові швидко та якісно відремонтувати будь-яку поломку вашої пральної машини
* обов'язкове для заповнення
Наш адрес
м. Київ,
просп. Леоніда Каденюка, 14а
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту