LG (Лджи)

LG (Лджи)

Пральні машини LG

Південнокорейська компанія LG є однією з найбільших світових виробників побутової техніки.

Дата заснування компанії LG вважається 1947 рік, коли була створена перша компанія в складі конгломерату LG Group – компанії Lak Hui Chemica. У 1969 році була випущена перша південнокорейська пральна машина Лджі. Після чого даний вид побутової техніки співробітники компанії регулярно модернізували, покращували, працювали над якістю, надійністю, зручністю і практичністю.

Сучасні пральні машини LG відомі всьому світу своєю надійністю, а машинки з прямим приводом завоювали серця багатьох господинь, так як вони менше шумлять в робочому режимі й дбайливіше ставляться до тканин.

Пральні машини LG визнані кращими, згідно з тестами сайту Reviewed.com. На окрему увагу заслуговує технологія сушки одягу EcoHybrid ™ й інноваційна система в пральних машинах TurboWash ™.

Ремонт пральних машин LG (Лджі) в Києві

Але навіть ці пральні машини LG, які чудово зарекомендували себе, незважаючи на надійність – ламаються.

Причиною подібних поломок є брак на виробництві, знос основних вузлів машини, порушення правил експлуатації.

Наш сервісний центр HelpService здійснює якісний ремонт пральних машин LG на дому за вигідними цінами.

На всі роботи, надані послуги та замінені запчастини ми надаємо гарантію, термін якої залежить від складності робіт, моделі, комплектуючих і типу поломки.

До ваших послуг кваліфіковані майстри, оснащені всім необхідним обладнанням для ремонту та діагностики, сервісної документацією виробника.

Основні несправності пральної машини Лджі

Несправність Опис
Занадто високі обороти барабана (що особливо помітно на етапі основного прання) Обрив або коротке замикання електронного контролера або тахогенератора. Відзначимо, що проблеми з таходатчіком виникають як в моделях ЛЖ з прямим приводом, так і з колекторним двигуном.
У моделях з прямим двигуном барабан не обертається, а смикається, висвічується помилка РЄ на електронному табло. Коротке замикання обмоток двигуна. Потрібна заміна мотора або перемотування обмоток.
Шуми при обертанні барабана, на табло помилка UE (порушення балансування барабана), але при цьому всі дії по усуненню дисбалансу барабана (вимкнути прання, дістати білизну, рівномірно розподілити його, запустити знову) позитивного результату не дають. Знос підшипників.
Невірна робота пресостату Не зливається вода, не надходить в бак вода, перелив води (помилки OE, IE, FE відповідно). Якщо датчик рівня згорів або пошкоджена діафрагма, його потрібно замінити. У деяких випадках проблема пов’язана з неправильною регулюванням датчика. У цьому випадку майстер проводить регулювання.
Електронна плата Так як електронний контролер управляє всіма процесами в машинці, будь-які несправності можуть бути пов’язані з поломками його елементів. Залежно від того, що саме в ньому пошкоджено, необхідна перепрошивка, ремонт або заміна вузла.

Така техніка, як пральні машини Елджі, мають складну конструкцію, безліч електронних вузлів. Їх ремонт вимагає наявності спеціального інструменту, знань і досвіду.

Щоб не погіршити поломку, ми настійно НЕ рекомендуємо виконувати ремонт своїми руками.

Коди помилок пральних машин LG

Пральні машинки LG обладнані «розумною» системою самодіагностики, що значно спрощує пошук несправності. Про те, що саме сталося з пральною машинкою, вона сповістить відповідним кодом помилки на електронному табло.

⇒ Досить знайти цей код в таблиці інструкції з експлуатації та його розшифровку або у нас на сайті.

Виклик майстра для ремонту пральних машин LG / ЛШ додому

Щоб викликати майстра для ремонту пральної машини ЛЖ додому, вам буде потрібно зв’язатися з нашим фахівцем по телефону, вказаному на сайті, і докладно описати несправність (що передувало їй, чи видає машинка коди помилок і т. д.). Чим докладніше ви опишете проблему, тим точніше наш менеджер зможе віддалено діагностувати несправність і назвати вартість ремонту.

На підставі вашої розповіді майстер називає можливі причини несправності й ціну ремонту. Якщо вас все влаштовує, ви домовляєтеся про зручну для вас дату і час виїзду майстра.

У призначений термін майстер приїжджає, проводить повну діагностику, називає остаточну ціну ремонту й після отримання вашої згоди приступає до робіт. По завершенні ремонтних робіт майстер виписує гарантійний талон. Ви можете слідкувати за роботою майстра, задавати питання по експлуатації й догляду – він з радістю відповість і дасть цінні рекомендації!

Вартість ремонту пральних машин LG в Києві

Сервісна майстерня НelpService здійснює ремонт пральних машин LG в Києві за вигідними цінами.

⇒ Ознайомитися з прайсом за ремонт можна на сторінці “Ціни“.

Важливо! Точну вартість ремонту вашої пральної машини майстер озвучить тільки після діагностики. На сайті ціни надані для ознайомлення.

Сервісне обслуговування пральних машин LG

Щоб звертатись в побутовий сервіс з метою капітального ремонту вам приходилось якомога рідше, а ваша пральна машина LG служила вірою і правдою, радувала безвідмовною роботою, рекомендуємо хоча б раз на рік проводити професійну діагностику.

Її вартість в нашій компанії невелика і не порівнянна з тими витратами, які доведеться понести в разі глобальної поломки.

Запитання, відгуки та пропозиції:
    Коментар от , Вітаю. Тіче пральна машина LG. Ще зявився геприємний запах
    Коментар от , Якщо пральна машина тече, потрібно встановити чому, адже це може бути досить серьйозна поломка. Неприємний запах можна прибрати запустивши холостий цикл прання, на максимальному температурному режимі, з додаванням спеціального чистящого засобу. Чистящий засіб можна замінити оцетом.
Рубрики
Популярні записи
Бренд пральної машини
Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Додати коментар
Ми цінуємо час наших клієнтів і завжди готові швидко та якісно відремонтувати будь-яку поломку вашої пральної машини
* обов'язкове для заповнення
Наш адрес
м. Київ,
просп. Леоніда Каденюка, 14а
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту