Siemens (Сіменс)

Siemens (Сіменс)

Пральна машина Siemens (Сіменс) по праву вважається однією з найбільш якісних і надійних на ринку побутової техніки.

Моделі володіє економічним енергоспоживанням, міцним, стійким до вібрацій, корпусом, системою повного захисту від протікання і численними інноваціями. Висока якість збірки, надійність – візитна картка цього виробника.

Проте ніщо не вічне. З різних причин машинка може вийти з ладу і знадобитися терміновий ремонт.

Ремонт пральних машин Siemens (Сіменс) в Києві

Наш сервісний центр HelpService здійснює ремонт пральних машин Siemens (Сіменс) в Києві й передмісті з виїздом майстра додому.

Основні переваги, завдяки яким наша компанія отримала позитивну репутацію на ринку ремонту побутової техніки в Києві:

 • досвідчені фахівці;
 • подвійна гарантія на ремонт і запчастини;
 • оригінальні запчастини;
 • чесні, доступні ціни.

Пральна машина Siemens (Сіменс) німецької збірки: основні несправності, можливі поломки

За роки роботи наші майстри не раз стикалися з різними проблемами пральних машин цього бренду. Найчастіше в них ламаються такі вузли:

Несправність Симптоми
Тен Пральна машина не нагріває воду, б’ється струмом, вибиває УЗО або гріє воду занадто довго. Можливі пробою ізоляції (гріє, але б’ється струмом), накип на нагрівальному елементі (нагрів довше, ніж належить) або перегорання спіралі (не нагріває воду зовсім). Яка б не була причина, несправний ТЕН ремонту не підлягає і потребує заміни.
Зливний насос При згорянні зливної помпи ПМА не може злити воду і зупиняється під час прання, видаючи на дисплей відповідний код помилки. Так само, як і в випадку з нагрівачем, насос зазвичай не ремонтують, а встановлюють нову запчастину.
Електронний блок управління ЕБУ контролює всі процеси, тому будь-яка проблема з ПМА може статися через несправність цього блоку: самостійно перемикає режими, зовсім не вмикається, не реагує на кнопки, обороти віджимання не відповідають заданим тощо. В залежності від того, що саме сталося, потрібна або перепрошивка, або ремонт (якщо він доцільний), або установка нової деталі.
Підшипник Машинка гримить і стукає, чутні сторонні звуки. У запущених випадках калюжі й плями масла під машинкою, перестає крутитися барабан (неможливо провернути навіть руками).

Коди помилок пральних машин Siemens

Сучасні моделі пральних машин Siemens (Сіменс) оснащені дисплеєм і розумною системою самодіагностики.

При виникненні будь-якої аварійної або нестандартної ситуації (наприклад, дверцята не щільно закриті або вода набирається довше відведеного часу та ін.) Розумна техніка сповістить власника про проблему відповідним кодом помилки.

Якщо ваша ПМА видає таку помилку, знайдіть її розшифровку в інструкції до експлуатації або в нашій таблиці. Це допоможе зрозуміти, що саме сталося.

Ремонт пральних машин на дому: викликаємо майстра

Щоб замовити ремонт пральної машини Siemens (Сіменс) в нашій компанії, потрібно:

 1. Набрати телефон нашого сервісного центру, назвати марку і модель обладнання, описати поломку, назвати код помилки при наявності.
 2. Наш майстер орієнтовно, на підставі вашої розповіді, називає можливі поломки і каже, скільки буде коштувати послуга по ремонту.
 3. Ви домовляєтеся про час приїзду – в зазначений час майстер приїжджає і виконує діагностику на дому.
 4. Після цього він називає причину поломки й остаточну ціну. Якщо вас влаштовує ціна, майстер приступає до роботи, по завершенні якої виписує гарантійний талон.

Ціни на ремонт пральних машин Siemens

Вартості на ремонт пральних машин Siemens в нашій майстерні helpservice.kiev.ua вказана на сторінці Ціни.

У прайсі надані приблизні ціни на ремонт різних несправностей. Точна ціна на ремонт пралки Сіменс буде озвучена майстром після проведення діагностики.

Сервісне обслуговування Siemens

Щоб убезпечити себе від серйозних поломок, ми рекомендуємо проходити професійну діагностику хоча б раз на рік.

Крім цього, краще не чекати поки техніка перестане працювати зовсім і викликати майстра при перших ознаках несправності. І, звичайно ж, ідеальний рецепт довгостроковій і безвідмовної роботи будь-якої техніки – акуратне поводження та дотримання рекомендацій виробника.

Запитання, відгуки та пропозиції:
  Коментар от , Добрий день. На дисплеї в лівому куточку мигає ключик при переключені на будь-який режим, а також постійно -0-, жодні команди не виконує. Кнопка запуску постійно на паузі мигає. Сіменс runner E 14-3R
  Коментар от , На дисплеї зверху в лівому кутку світиться "ключик". Машинка видає сигнал. Не реагує на вмикання програми.
  Коментар от , Стиральная машинка SIEMENS SIWAMAT XS 863 Не работает отжим.
  Коментар от , Добрий день, Анастасія. Мигання ключика та "-0-" на дисплеї пральної машини Siemens Runner E 14-3R може вказувати на проблему з блокуванням дверцят або несправності в електронній системі машини. Крім того, мигання кнопки запуску на паузі також може бути пов'язано з цими проблемами. Ось кілька кроків, які можна спробувати виконати, щоб з'ясувати причину та можливо усунути несправність: 1. Перезавантаження машини: Спробуйте перезавантажити стиральну машину, вимкнувши її з електричної мережі на декілька хвилин, а потім знову підключивши. 2. Перевірте дверцята: Переконайтеся, що дверцята машини правильно зачинені і надійно заблоковані. Можливо, блокування дверцят не працює належним чином, і тому машина не запускається. 3. Перевірте електронну систему: Якщо перевірка дверцят, фільтрів і шлангів не виявила проблем, це може бути пов'язано з несправністю в електронній системі машини. В цьому випадку рекомендується звернутися до кваліфікованого техніка або зателефонуйте нам для проведення діагностики та ремонту. Перевірте посібник користувача: звернути увагу на посібник користувача для стиральної машини Siemens Runner E 14-3R, можливо, там містяться специфічні поради щодо вирішення проблем. Такий підхід забезпечить правильне виявлення проблеми та ефективне вирішення несправності.
  Коментар от , Добрий день. Якщо у вас індикатор ключ або замок горить весь час (саме горить а не мігає), навіть коли дверцята відчинені і прання немає, пральна машина при цьому не реагує на натискання клавіш. У цьому випадку потрібно перевірити блокувальний пристрій, замок та петлі дверцят, а також плату управління. Найпростіше, що ви можете зробити в цій ситуації, коли горить індикатор ключ або замок на пральній машині, спробуйте зняти блокування. Для цього натисніть на кнопку запуску програми та утримайте її протягом 5 секунд. Після цього відбувається перезавантаження системної плати, блокування зазвичай має відключитись. Якщо машинка все одно не реагує на натискання кнопок, спробуйте вимкнути пральну машину та витащіть шнур живлення з розетки, почекайте хвилин 10 і знову увімкніть. Цей спосіб перезавантаження має допомогти. Якщо всі ці дії не допомогли, вам потрібен майстер.
  Коментар от , Валерий, добрый день. Причин того, что машинка перестала отжимать может быть несколько. Описанных вами данных недостаточно, чтобы ответить однозначно. Необходимо провести диагностику. Звоните, мы поможем.
Рубрики
Популярні записи
Бренд пральної машини
Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Додати коментар
Ми цінуємо час наших клієнтів і завжди готові швидко та якісно відремонтувати будь-яку поломку вашої пральної машини
* обов'язкове для заповнення
Наш адрес
м. Київ,
просп. Леоніда Каденюка, 14а
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту