Siemens (Сіменс)

Siemens (Сіменс)

Пральна машина Siemens (Сіменс) по праву вважається однією з найбільш якісних і надійних на ринку побутової техніки.

Моделі володіє економічним енергоспоживанням, міцним, стійким до вібрацій, корпусом, системою повного захисту від протікання і численними інноваціями. Висока якість збірки, надійність – візитна картка цього виробника.

Проте ніщо не вічне. З різних причин машинка може вийти з ладу і знадобитися терміновий ремонт.

Ремонт пральних машин Siemens (Сіменс) в Києві

Наш сервісний центр HelpService здійснює ремонт пральних машин Siemens (Сіменс) в Києві й передмісті з виїздом майстра додому.

Основні переваги, завдяки яким наша компанія отримала позитивну репутацію на ринку ремонту побутової техніки в Києві:

 • досвідчені фахівці;
 • подвійна гарантія на ремонт і запчастини;
 • оригінальні запчастини;
 • чесні, доступні ціни.

Пральна машина Siemens (Сіменс) німецької збірки: основні несправності, можливі поломки

За роки роботи наші майстри не раз стикалися з різними проблемами пральних машин цього бренду. Найчастіше в них ламаються такі вузли:

НесправністьСимптоми
ТенПральна машина не нагріває воду, б’ється струмом, вибиває УЗО або гріє воду занадто довго. Можливі пробою ізоляції (гріє, але б’ється струмом), накип на нагрівальному елементі (нагрів довше, ніж належить) або перегорання спіралі (не нагріває воду зовсім). Яка б не була причина, несправний ТЕН ремонту не підлягає і потребує заміни.
Зливний насосПри згорянні зливної помпи ПМА не може злити воду і зупиняється під час прання, видаючи на дисплей відповідний код помилки. Так само, як і в випадку з нагрівачем, насос зазвичай не ремонтують, а встановлюють нову запчастину.
Електронний блок управлінняЕБУ контролює всі процеси, тому будь-яка проблема з ПМА може статися через несправність цього блоку: самостійно перемикає режими, зовсім не вмикається, не реагує на кнопки, обороти віджимання не відповідають заданим тощо. В залежності від того, що саме сталося, потрібна або перепрошивка, або ремонт (якщо він доцільний), або установка нової деталі.
ПідшипникМашинка гримить і стукає, чутні сторонні звуки. У запущених випадках калюжі й плями масла під машинкою, перестає крутитися барабан (неможливо провернути навіть руками).

Коди помилок пральних машин Siemens

Сучасні моделі пральних машин Siemens (Сіменс) оснащені дисплеєм і розумною системою самодіагностики.

При виникненні будь-якої аварійної або нестандартної ситуації (наприклад, дверцята не щільно закриті або вода набирається довше відведеного часу та ін.) Розумна техніка сповістить власника про проблему відповідним кодом помилки.

Якщо ваша ПМА видає таку помилку, знайдіть її розшифровку в інструкції до експлуатації або в нашій таблиці. Це допоможе зрозуміти, що саме сталося.

Ремонт пральних машин на дому: викликаємо майстра

Щоб замовити ремонт пральної машини Siemens (Сіменс) в нашій компанії, потрібно:

 1. Набрати телефон нашого сервісного центру, назвати марку і модель обладнання, описати поломку, назвати код помилки при наявності.
 2. Наш майстер орієнтовно, на підставі вашої розповіді, називає можливі поломки і каже, скільки буде коштувати послуга по ремонту.
 3. Ви домовляєтеся про час приїзду – в зазначений час майстер приїжджає і виконує діагностику на дому.
 4. Після цього він називає причину поломки й остаточну ціну. Якщо вас влаштовує ціна, майстер приступає до роботи, по завершенні якої виписує гарантійний талон.

Ціни на ремонт пральних машин Siemens

Вартості на ремонт пральних машин Siemens в нашій майстерні helpservice.kiev.ua вказана на сторінці Ціни.

У прайсі надані приблизні ціни на ремонт різних несправностей. Точна ціна на ремонт пралки Сіменс буде озвучена майстром після проведення діагностики.

Сервісне обслуговування Siemens

Щоб убезпечити себе від серйозних поломок, ми рекомендуємо проходити професійну діагностику хоча б раз на рік.

Крім цього, краще не чекати поки техніка перестане працювати зовсім і викликати майстра при перших ознаках несправності. І, звичайно ж, ідеальний рецепт довгостроковій і безвідмовної роботи будь-якої техніки – акуратне поводження та дотримання рекомендацій виробника.

Вопросы, отзывы и предложения:
  Рубрики
  Популярные записи
  Бренд стиральной машины
  Прямой телефон мастера
  расчет стоимости ремонта
  Добавить комментарий
  Мы ценим время наших клиентов и всегда готовы быстро и качественно отремонтировать любую поломку вашей стиральной машины
  * обязательно для заполнения
  Наш адрес
  м. Київ,
  пр-т Гагаріна 14A
  вхід з двору, чорна решітка
  Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
  Консультация специалиста и расчет стоимости ремонта