Candy (Канди)

Candy (Канди)

Без сумніву, з появою в нашому житті пральних машин, процес повернення речей свіжості й позбавлення від плям став значно простіше.
Сучасний ринок пропонує безліч моделей і брендів на будь-який смак і бюджет.

Ремонт пральних машин Candy в Києві

Пральні машини Candy відрізняються високою енергоефективністю і наявністю моделей з віддаленим доступом. На жаль, пралки Candy (Канді), як і інші технічні прилади не застраховані від поломок.

Сервісний центр HelpService здійснює професійний ремонт пральних машин Candy (Канді) в Києві – швидко, якісно, ​​надійно і з гарантією.

Основні поломки і несправності в роботі пральних машин Candy

Причиною несправності пральних машин Candy можуть послужити: неякісна вода, скачки напруги в мережі, недбале поводження власника техніки і проблеми із запчастинами, які більше залежать від кількості прослуженних років.

За статистикою, найбільш поширеними є такі проблеми:

  • Блокування дверцят.
  • Зупинка обертання барабана.
  • Злив води після прання.
  • Закачування води для прання.
  • Стук при обертанні барабана.

Коди помилок пральних машин Candy

Якщо ваша пральна машина оснащена спеціальним дисплеєм, то при виникненні поломки на цьому екрані виводиться спеціальний код помилки.

Даний код помилки допоможе майстру чіткіше визначити характер поломки пральної машини Candy. При виклику майстра повідомте код помилки в телефонному режимі. Це допоможе майстру вибрати потрібні інструменти для приїзду до вас.

Ремонт пральних машин Candy на дому, виклик майстра

Поломка пральної машини може зіпсувати настрій будь-якої господині, але це не означає, що пора їхати за новим побутовим приладом. Звернення до професіонала – ось справжнє рішення труднощів.

Займатися усуненням неполадок самостійно – не варто. Сучасні електроприлади Канді складаються зі складних механічних вузлів і керуючого модуля. Неправильний ремонт може призвести до більш серйозних проблем. Відомі випадки, коли після самостійного ремонту виникали проблеми з проводкою і як наслідок – повторні поломки з додатковими проблемами.

Перед тим, як викликати майстра для ремонту пральної машини Candy додому, необхідно виконати два простих кроки:

  1. Перевірити, чи немає зовнішніх чинників, які вплинули на працездатність пральної машини, а саме: наявність води в крані, електроенергії.
  2. Зателефонувати нам по телефону і повідомити характер поломки, вказати марку пральної машини, адресу і час для приїзду майстра до вас.

Ціни на ремонт пральних машин Candy

⇒ Для ознайомлення вартості на ремонт пральних машин Канді в майстерні HelpService переходите на сторінку Ціни.

У прайсі вказані зразкові ціни на можливі поломки. Точна вартість на ремонт пралки Candy буде озвучена майстром тільки після повної діагностики конкретної техніки.

Сервісне обслуговування Candy

Наша компанія так само може провести в рамках сервісного обслуговування діагностику пральної машини Канді.

Щорічна діагностика, дозволить виявити можливі проблеми і вчасно запобігти їм. При належному зверненні, пральна машина Канді прослужать вам 10-15 років.

Запитання, відгуки та пропозиції:
Рубрики
Популярні записи
Бренд пральної машини
Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Додати коментар
Ми цінуємо час наших клієнтів і завжди готові швидко та якісно відремонтувати будь-яку поломку вашої пральної машини
* обов'язкове для заповнення
Наш адрес
м. Київ,
просп. Леоніда Каденюка, 14а
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту