Не надходить вода в пральну машину

Не надходить вода в пральну машину

Ваша безвідмовна пральна машина автомат стала гудіти, вода перестала набиратися і тут доводиться випробувати на собі всі принади ручного прання.

Як і будь-яка техніка, нехай найдорожча, і дуже надійна, пральна машинка схильна до зносу, і поломок. Ситуація, коли не надходить вода в пральну машинку є частою причиною для звернення в сервісний центр.

Що робити, якщо пральна машина не набирає воду

Не панікувати і приступайте до початкового огляду.

Якщо пральна машина не набирає воду, то сучасні пралки сповістять про помилку спеціальним кодом на дисплеї.

Іноді, банальна відсутність води у водопроводі або слабкий напір є причиною того, що машинка не набирає воду або перекритий кран подачі води безпосередньо в машину. Також можливо зігнутий або засмічений шланг подачі води.

Первинний огляд допоможе встановити наявність або відсутність вище перерахованих ситуацій.

Так само можливо машинка потребує очищення фільтра.

Чистка фільтра

Якщо пральна машина перестала набирати воду або вода надходить повільно – варто перевірити стан фільтрів. Також ви можете визвати майстра до дому для здійснення ремонту пральної машини.

Забитий фільтр – досить часта причина, чому не заливається вода в бак. Очищення фільтра – це обов’язкова і регулярна міра домашнього догляду за пральною машинкою.

У машинках є два види фільтра – вхідний, який стоїть перед впускним клапаном і дренажний або зливний.

Вхідний фільтр зазвичай знаходиться вгорі, де з’єднується шланг подачі води з корпусом машини. Для його очищення потрібно перекрити воду, відкрутити шланг і акуратно витягнути опуклу деталь у формі півкола – ця сіточка і є вхідний фільтр.

Бруд, іржа які надходить з водою можуть настільки його забити, що для нормального проходження води не залишається місця.

Позбутися від сміття можна за допомогою будь-якої щіточки, наприклад старої зубної щітки. В особливо важких випадках допоможе лимонна кислота або оцет. Потрібно залишити на півгодини в розчині кислоти дану деталь, а потім просто промити під холодною водою.

Якщо очистити фільтр так і не вдалося, то вихід один – купити новий.

Діставати, чистити і ставити назад фільтр потрібно дуже обережно, щоб не зламати. Будь-яка поломка – це додаткові матеріальні витрати, купа нервів і витраченого часу на пошук і заміну потрібної деталі.

Дренажний фільтр призначений для захисту зливного насоса від сміття потрапляє разом з білизною. Його засмічення перешкоджає відкачуванню води і сприяє швидкій поломці помпи.

В основному він знаходиться внизу праворуч на передній панелі машинки, як наприклад в марці Індезіт, якщо інше не вказано в інструкції. При засміченні цього фільтра машинка, навпаки, не буде відкачувати воду.

Перед очищенням дренажного фільтра краще заздалегідь запастися ганчірками і підставити відповідну мисочку під низ, щоб уникнути розтікання води. Також обережно відкрутити, очистити від накопиченого сміття, помити і поставити на місце.

Якщо виявлені відколи, тріщини або люфт, потрібно купувати новий, так як в цьому випадку деталь ремонту не підлягає.

Будь-яка техніка потребує догляду. Для пральної машини регулярне чищення фільтра – запорука тривалої її експлуатації.

Як часто чистити фільтр, однозначної відповіді немає. Все залежить від якості водопровідної води і частоти прання. Не зайвим буде перевіряти його стан хоча б раз на місяць.

Основні причини того, що пральна машина не заливає воду

Якщо первинні причини усунені, а вода в пральну машину не набирається або погано надходить значить справа складніша ніж могло здатися на перший погляд і проблема криється глибше.

Несправність Проблема
Не спрацьовує клапан подачі води. Сигнал з керуючого вузла подається, але не спрацьовує клапан. Скоріше за все електронний клапан перегорів і вода не може надходити в машину взагалі.
Тут допоможе тільки заміна клапана.
Не спрацьовує модуль управління в машині автомат або програматор в механічній машинці. Ситуація навпаки, коли клапан працює нормально, а сигнал з модуля, що потрібно набирати воду не подається.

Перепрошивка або повна заміна модуля управління допоможуть вирішити задачу.

Не спрацьовує датчик який відповідає за рівень води. Всьому виною прессостат, який не виконує свою пряму функцію і не контролює рівень води необхідний для прання.
Починати потрібно з заміни датчика.
Не спрацьовує пристрій блокуючого люк При нормальному запуску прання на табло загоряється “замочок” означає, що дверцята заблокована і прати можна. Блокіратор люка не дозволяє дверцятам машинки відкритися в процесі роботи. У випадку виникнення неполадок машина працювати не стане.
Потрібно замінити люк.

Перелік несправностей з таблиці, коли пральна машина не заливає воду, наданий в ознайомлювальних цілях.

Важливо! Компанія HelpService НЕ рекомендує займатися ремонтом ПМА самостійно: без певних знань, навичок та інструментів.

Як викликати майстра для ремонту, якщо не надходить вода в пральну машину

Очистити фільтри, поправити зігнувшийся шланг зможе навіть жінка. Але якщо поломка полягає в більш серйозних речах, краще звернутися за допомогою до фахівця.

Вмикати несправну техніку і намагатися самому усунути причину несправності коли, не надходить вода в пральну машину, ми не рекомендуємо!

Звичайно можна довіритися знайомому сусідові, який “знає” толк в пральних машинах, тому, що свою точно таку само чинив, та й несправність на кшталт дріб’язкова, і дешевше. Але як відомо гаманець скупого завжди страждає більше.

Майстер побутової техніки як і стоматолог повинен бути один. Він знає про вашу машину все і зможе в найкоротший термін усунути несправність.

Звернення в майстерню HelpService – це гарантія якісного обслуговування, установка тільки оригінальних запчастин і продовження терміну служби вашої машини на довгі роки.

Виклик майстра додому позбавить вас від багатьох проблем, в тому числі пов’язаних з доставкою машинки в ремонтну майстерню.

Запитання, відгуки та пропозиції:
Рубрики
Популярні записи
Бренд пральної машини
Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Додати коментар
Ми цінуємо час наших клієнтів і завжди готові швидко та якісно відремонтувати будь-яку поломку вашої пральної машини
* обов'язкове для заповнення
Наш адрес
м. Київ,
просп. Леоніда Каденюка, 14а
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту