Протікає пральна машина автомат знизу, в чому причина

Протікає пральна машина автомат знизу, в чому причина

Запустили пральну машинку, а замість чистої й сухої білизни калюжа на підлозі? Уважно придивіться звідки з’явилася вода, можливо винна у всьому каналізаційна труба, яка зносилась й має дірку, а машинка тут взагалі ні причому. Тоді все просто – усуваємо протікання й продовжуємо прання. Але якщо з комунікаціями все в порядку, значить поломка в техніці.

Чому надійна помічниця пральна машина автомат протікає, спробуємо розібратися разом.

Пральна машина автомат протікає, основні причини

Вода на підлозі може з’явитися коли протікає пральна машина автомат знизу або вилитися з люка. У будь-якому випадку це пов’язано з пошкодженням певних елементів пристрою.

Основні причини при яких пральна машина тече можуть бути від пошкодженого шланга. Огляньте його уважно по всій довжині й особливо в місцях з’єднання, якщо пошкоджень немає і шланг на своєму законному місці, спробуйте затягнути тугіше гайку.

Машинка автомат може протікати внаслідок зносу деталей, неправильної експлуатації або ненавмисного пошкодження, браку виробника, неякісних миючих засобів і т. п.

Що робити якщо пральна машина протікає

Що ж потрібно робити якщо пральна машина тече?

Якщо ви побачили воду навколо вашої пральної машини намагайтеся не стикатися з калюжею. По можливості, дуже акуратно, вимкніть машинку від електроенергії, якщо дотягнутися до розетки не виходить – відключайте від електромережі всю квартиру. Обов’язково перекрийте подачу води й тільки після цього через зливний шланг внизу машинки злийте всю воду, витягніть білизну і викликайте майстра.

Основні види поломок

Основні види поломок пов’язаних з тим, що ПМА протікає перераховані нижче.

Тече машинка при наборі води, несправний шланг подачі води

Зливний і наливний шланги можуть засмітитися неякісною водою або перетертися, якщо машинку  не правильно встановили. Зношена прокладка в місцях стику може також утворити протікання. Іще одним варіантом поломки може стати випадковий прокол шланга й пральна машинка потече при наборі води. Як тимчасовий захід можна спробувати накласти латку на місце проколу, але шланг доведеться купити новий все одно.

Замінити шланг подачі води в марці Самсунг самому не складно, але використовувати бажано тільки оригінальні шланги відповідні даної моделі ПМА.

Зливний фільтр

Можливо після чистки зливного фільтра його погано закрутили і через отвори просочується вода. Усунення проблеми вирішується просто – відкрутіть фільтр і поставте його заново, гарненько прикрутивши, але не перекручуйте сильно, щоб не зірвати різьбу.

Проблеми з дозатором

Проблеми з дозатором пральних машин LG та інших виникають якщо не стежити за його чистотою. Від прального порошку залишається налиплий осад, який потрібно вчасно прибирати. Якщо чистка бункера для порошку не допомогла, значить несправний клапан впускання води і його потрібно міняти.

Патрубки

Тече вода через пошкоджені патрубки для набору й зливу води. Може послабилася фіксація в місцях стику. Усунути несправність можна за допомогою епоксидної смоли, влагостійкого клею або підтягти розбовтавшийся хомут. Пошкоджений патрубок для зливу слід замінити.

Тече пральна машина з-під дверцята, ущільнювальної манжети

З’явилася вода під пральною машиною під час прання швидше за все продірявилася ущільнювальна манжета. Манжета може пошкодитися через неакуратне поводження з машинкою. Гострі сторонні предмети, які потрапили у техніку з білизною можуть пошкодити манжету, й навіть просте прищеплення дверцятами одягу й сторонніх предметів веде до поганих наслідків. Якщо тече з-під дверцят значить прокол потрібно шукати на передній частині, якщо води протікає з-під ПМА – значить пошкоджена внутрішня частина.

Необхідна замінити манжету. Можна зробити ремонт, заклеївши прокол гумовою латкою при цьому встановити манжету на місце, латкою вгору. Однак, повна заміна манжети у разі подібної поломки буде більш надійніше.

Вода під пральною машинкою після прання, зливний насос або бак

Якщо вода з’являється під пральною машиною після прання, то можливу проблему слід шукати в зливному насосі або баку. Зношений насос потрібно поміняти. Бак машини оглянути на наявність пошкоджень, якщо можливо, зробити ремонт або заміну.

Підтікає машинка при віджиманні – значить несправний сальник і підшипники, їх потрібно замінити.

Виклик майстра додому

Будь-яку поломку пральної машини автомат можна виправити, викликавши професійного майстра додому.

Фахівці ремонтної майстерні HelpService виїжджають по Києву та передмістю у зручний для вас час, безкоштовно продіагностіруют ПМА, якісно і з гарантією проведуть усунення несправності.

⇒ З нашим прайсом можна ознайомитися на сторінці “Ціни“. Вартість роботи в кожному конкретному випадку залежить не тільки від виду і складності роботи, а також від ціни запчастин.

Точну ціну за ремонт пральної машини, майстер назве тільки після повної діагностики вашої техніки.

Телефонуйте! Ми раді вам допомогти.

Запитання, відгуки та пропозиції:
Рубрики
Популярні записи
Бренд пральної машини
Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Додати коментар
Ми цінуємо час наших клієнтів і завжди готові швидко та якісно відремонтувати будь-яку поломку вашої пральної машини
* обов'язкове для заповнення
Наш адрес
м. Київ,
просп. Леоніда Каденюка, 14а
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту