Electrolux (Электролюкс)

Electrolux (Электролюкс)

Провідний світовий виробник побутової техніки – шведська компанія Electrolux має офіси і заводи в різних країнах світу і випускає надійну техніку для будинку. Основний офіс компанії розташований в Стокгольмі.

Пральні машини Електролюкс

Історія компанії йде далеко в 1908 рік, коли Акселем Веннер-Греньє прийшла ідея проводити пилососи. Уже в 1910 році Веннер-Грен створив компанію Elektromekaniska АВ. А в 1912 році ново створена компанія починає свою співпрацю з компанією AB Lux, яка до цього робила вуличні лампи на гасі. З розвитком електрики AB Lux необхідно було провести реорганізацію і вони влилися в Elektromekaniska АВ для створення перших пилососів.

У 1913 році спільними зусиллями світу був представлений пилосос вагою в 14 кг, а вже в 1914 році створено пилосос, вага якого склала 9 кг.

У 1919 році було прийнято рішення назвати компанію Elektrolux AB, а в 1957 через зростання популярності перейменувати компанію на англійський манер в Electrolux.

Успіх компанії обумовлений якістю і надійністю виробленої побутової техніки. Компанія завжди йде в ногу з технічним прогресом, створюючи все більш зручні та інноваційні прилади.

Пральні машини Електролюкс відомі в усьому світі своєю функціональністю, надійністю, якістю матеріалів і сучасним дизайном. Техніка полюбилася багатьом користувачам.

Ремонт пральних машин Електролюкс в Києві

Якою би надійною не була б пральна машина, в процесі експлуатації все одно виникають збої й виходять з ладу зношені від часу вузли. На довговічність пральних машин в першу чергу впливає якість води, перепади електрики, правильність установки. Згодом можуть зламатися окремі вузли і запчастини. У разі поломки пральної машини Electrolux – викликайте професійного майстра.

Ремонтна майстерня – сервісний центр HelpService здійснює недорогий і якісний ремонт пральних машин Electrolux в Києві, на дому.

Кваліфіковані майстри нашої майстерні усунуть будь-які несправності побутової техніки шведського виробника, будь то заміна підшипників, ремонт плати або заміна термодатчика. Ми ремонтуємо всі моделі, в тому числі з вертикальним завантаженням. А ціна робіт й запчастин при стабільно високій якості порадує навіть самих ощадливих господарів. На будь-які поломки і замінені запчастини поширюється гарантія.

Несправності пральної машини Електролюкс

Неисправність Опис
Зливна помпа Машинка не зливає відпрацьовану воду і зупиняється під час прання, видаючи помилку на дисплей.
Знос або пошкодження гумової манжети Тече вода з пральної машинки на підлогу по передній стінці
ТЕН ПМА не гріє воду, вибиваются пробки або спрацьовує УЗО.
Підшипник Металевий скрегіт, погано обертається барабан, часто рветься приводний ремінь.
Двигун Барабан не обертається під час прання, але при цьому його легко можна провернути рукою.
Тахогенератор Високі обороти під час основного прання або недостатні при віджиманні
Модуль управління Стиралка «глючить» і зависає, зупиняється під час прання, або прання не починається і зовсім, «стрибають» програми, неправильні показники на табло тощо.

Коди помилок

Пральна машина Електролюкс оснащена вбудованою системою самодіагностики, що істотно спрощує пошук можливих несправностей. Будь-яка нестандартна ситуація або поломка супроводжуються відповідним кодом помилки. Дізнатися їх розшифровку можна зі спеціальної таблиці.

Виклик майстра по ремонту пральних машин Електролюкс додому

Викликати майстра для ремонту пральної машини в нашій компанії дуже зручно.

  1. Скористайтеся кнопкою «виклик майстра» в шапці сайту. Якщо ж ви не хочете чекати зворотного дзвінка, наберіть самостійно один з номерів телефонів: (063) 348-10-80 (для абонентів Life), (095) 312-41-52 (власникам сімок Водафон), (067) 726-92 -30 (Київстар).
  2. При зверненні потрібно вказати модель пральної машини Електролюкс, детально описати проблему, щоб майстер зміг назвати можливі причини поломки вже по телефону і підготувався до візиту.
  3. Дату і час приїзду ви вибираєте самі – ми підлаштуємося під вас! У призначений час наш майстер приїде до вас додому, проведе повну діагностику, назве ціну за ремонт і почне працювати.
  4. Після закінчення ремонтно-відновлювальних робіт в обов’язковому порядку майстер проведе тестовий запуск і після того, як переконається, що проблема усунена, випише гарантійний талон.

Обслуговування пральних машин Електролюкс

Щоб убезпечити свою пральну машину від серйозних поломок, ми рекомендуємо регулярно (не рідше 1 разу на рік) проводити професійну діагностику.

Не забувайте про елементарні правила експлуатації: не перевантажувати барабан, рівномірно розподіляти білизну в ньому, перевіряти кишені перед пранням, встановлювати машинку за рівнем і т. п.

Запитання, відгуки та пропозиції:
Рубрики
Популярні записи
Бренд пральної машини
Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Додати коментар
Ми цінуємо час наших клієнтів і завжди готові швидко та якісно відремонтувати будь-яку поломку вашої пральної машини
* обов'язкове для заповнення
Наш адрес
м. Київ,
просп. Леоніда Каденюка, 14а
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту