Beko (Беко)

Beko (Беко)

Бренд Beko належить турецькій корпорації Коч, яка була заснована в 1926 році. Ця корпорація володіє сотнями компаній з різних галузей. Ось і компанія Арчелік заснована в 1955 році належить цій корпорації. А саме Арчелік виробляє побутову техніку під брендом Beko. Перша техніка цієї марки зійшла з конвеєра в 1959 році.

З тих далеких пір бренд Beko зарекомендував себе як надійний і якісний. Щорічно на експорт відправляються тисячі пральних машин і знаходять своїх власників.

Але навіть така надійна техніка має властивість ламатися.

Ремонт пральних машин Beko (Беко) в Києві

Ваша незамінна помічниця відмовляється працювати, і необхідний терміновий ремонт пральної машини Beko в Києві на дому?

Ласкаво просимо в ремонтну майстерню HelpService! Високий рівень сервісу, виїзд майстра додому в день звернення, професійні майстри з усіма необхідними інструментами і запчастинами, великим досвідом роботи – всі ці переваги оцінили сотні наших клієнтів!

Наша майстерня здійснює повноцінний і професійний ремонт пральних машин Beko (Беко) в Києві й передмісті за вигідними і доступними цінами.

Основні несправності пральних машин Beko

Несправність Опис
Не вмикається У більшості випадків в ПМА саме цієї марки проблеми виникають в ЕБУ. Діагностику модуля починають з перевірки його контактів на наявність пошкоджень. Далі перевіряють перетворювач постійного струму і кварцовий резонатор. Якщо причина в цих елементах – плату можна відремонтувати без необхідності заміни всього блоку. Відзначимо, що в машинках Беко і сама друкована плата дуже тендітна, як наслідок, іноді виникають розриви доріжок. У цьому випадку доцільно провести заміну.
Несправність прессостата Проблема може проявлятися різними симптомами, деякі з них дуже небезпечні. Наприклад, при зламаному датчику рівня прання може початися без води в баку, що призводить до перегорання Тена. Крім цього, недостатнє віджимання і наявність води в баку після закінчення прання, постійний набір і злив води в каналізацію, зависання програми або зупинка під час прання – всі ці проблеми можуть бути пов’язані зі зламаним пресостатом. У сучасних моделях з системою самодіагностики несправність прессостата супроводжується помилкою F07.
Пральна машина не нагріває воду Найпоширеніша і очевидна поломка – згорів ТЕН. Але не завжди ця проблема виникає саме з цим елементом. Якщо з Теном все в порядку, перевіряють цілісність ланцюгів між нагрівачем і контролером, реле управління Теном на платі, термодатчик.
Барабан обертається тільки в одну сторону Несправність реле реверсу на розподільній скриньці.
Не набирається вода в пральну машинку Якщо проблема не пов’язана з банальними причинами (закритий кран, забився сітчастий впускний фільтр), перегорів впускний клапан або симістор, що відповідає за його управління, на ЕБУ.

Як бачимо, багато поломок і несправностей пральних машин Beko пов’язані з електронним модулем.

Це складний блок, ремонт якого неможливий своїми руками без наявності необхідних знань, спеціалізованого обладнання.

Не варто ризикувати: з нашої практики, усування наслідків некваліфікованого ремонту набагато складніше і дорожче. Звертайтеся до досвідчених майстрів сервісного центру!

Особливості ремонту пральної машини Beko

Алгоритм ремонту пральної машини Веко, по суті, не відрізняється від техніки інших брендів:

  1. На першому етапі майстер проводить візуальний огляд СМА, опитує власника про стан техніки.
  2. Далі запускає сервісний тест.
  3. Проводить діагностику за допомогою спеціалізованих інструментів (мультиметра, і т. д.).
  4. Виконує ремонт або заміну запчастини.

Коди помилок пральних машин Beko

Пральні машини Beko оснащені розумною системою самодіагностики. Вона самостійно відстежує роботу пристрою, а в разі виникнення нестандартної ситуації сповістить власника відповідним кодом помилки, що відображаються на дисплеї. Розшифровки кодів помилок СМА Беко наведені у відповідній таблиці.

Виклик майстра для ремонту пральних машин Beko / Веко на дому

  1. Зателефонуйте і назвіть марку вашої пральної машини Beko. При зверненні також потрібно вказати код помилки (якщо висвічується), докладно описати несправність.
  2. Наш фахівець називає можливі причини несправності й приблизну вартість їх усунення.
  3. Ви домовляєтеся про час візиту. Найчастіше ми виїжджаємо в день звернення і усуваємо несправності (за винятком самих складних) за один візит.
  4. Майстер приїжджає, проводить діагностику, визначає поломку пральної машини і приступає до роботи.
  5. Після закінчення робіт майстер здійснює пробний запуск, демонструє працездатність техніки і виписує гарантію.

Вартість ремонту пральних машин Beko

Наша майстерня здійснює ремонт за доступними, демократичними цінами. Повний прайс по ремонту пральних машин Beko дивіться на сторінці Ціни.

Важливо! На сайті представлена ​​приблизна вартість за ремонт пральних машин Беко, точну ціну майстер озвучить тільки після проведення діагностики та повного огляду вашої техніки.

Сервісне обслуговування Beko

Щоб убезпечити обладнання від глобальних поломок, ми рекомендуємо регулярно стежити за станом техніки, дотримуватися рекомендацій виробника і проводити професійну діагностику із залученням майстром хоча б раз на рік. Адже підтримувати пральну машину Beko в хорошому стані завжди простіше і дешевше, ніж зіткнутися з необхідністю дорогого ремонту або й зовсім з покупкою нової пральної машини!

Запитання, відгуки та пропозиції:
Рубрики
Популярні записи
Бренд пральної машини
Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Додати коментар
Ми цінуємо час наших клієнтів і завжди готові швидко та якісно відремонтувати будь-яку поломку вашої пральної машини
* обов'язкове для заповнення
Наш адрес
м. Київ,
просп. Леоніда Каденюка, 14а
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту