Ремонт пральних машин в Києві

Виклик майстра додому
Залиште заявку для ремонту пральної машини

Компанія HelpService – лідер на ринку ремонтних майстерень, що здійснюють терміновий ремонт пральних машин в Києві і передмісті.

Уже понад 12 років майстри HelpService вдосконалюю професіоналізм. Наш основний профіль це ремонт пральних машин на дому.

Навіщо робити ремонт пральної машини замість купувати нову?

Пральна машина – незамінний помічник у побуті, що полегшує нам життя, звільняючи час та сили для інших справ. Однак, як і будь-яка інша техніка, з часом вона може вимагати ремонту. І ось виникає питання: чи варто ремонтувати стару машину або краще просто замінити її на нову?

Економія коштів: Ремонт пральної машини зазвичай коштує набагато дешевше, ніж покупка нової. Багато поломок можуть бути усунені за допомогою заміни окремих деталей або проведення невеликих ремонтних робіт. В результаті ви заощаджуєте кошти, які могли б бути витрачені на придбання нового пристрою.

Зменшення відходів та екологічний аспект: Викидання старої пральної машини у сміття може призвести до збільшення кількості відходів та негативного впливу на навколишнє середовище. Ремонт дозволяє продовжити термін служби пристрою, зменшуючи кількість сміття та скорочуючи негативний вплив на природу.

Збереження зручності та комфорту: Після ремонту пральна машина продовжує виконувати свої функції, забезпечуючи вас чистим та свіжим одягом без необхідності пристосовуватися до нового пристрою. Це також означає відсутність необхідності витрачати час на пошук та вибір нової машини, її доставку та встановлення.

Не важливо, який бренд пральної машини: Арістон, Whirlpool, Bosch, Zanussi, Candy, Electrolux, Indesit, Samsung або Lg – поломка будь-якої складності буде усунена, машинка буде відремонтована.

Професійний ремонт пральних машин Київ на дому: будь-якого класу, покоління і моделей за демократичними цінами – без проблем і складнощів, в максимально стислі терміни від HelpService. Вам потрібно полагодити пральну машину швидко? Оперативність – наш коник.

Майстри регулярно проходять додаткові навчальні курси за спеціальністю.

При заміні деталей ми використовуємо тільки оригінальні запчастини. По закінченню ремонтних робіт в обов’язковому порядку проводиться перевірка справності пральної машини на предмет якісно проведених робіт.

На наші послуги з ремонту пральних машин на дому надається гарантія від 3-ох до 12 місяців.

Виїзд майстра для ремонту пральної машини на будинок, в Києві

Щоб викликати майстра по ремонту пральної машини на будинок, зв’яжіться з нами за телефоном (067) 726-92-30 або через форум на сайті.

Дзвінки приймаємо з 8:00 до 20:00 щодня. Якщо ви зв’язалися з нами через форму в нічний час, то вранці ми передзвонимо вам для підтвердження заявки.

Ремонт стиральной машины в КиевеПриїдемо до вас протягом доби після отримання заявки, а якщо майстер вільний в момент прийняття заявки, то він може приїхати навіть протягом двох годин.

Зателефонувавши нам: опишіть характер поломки, вкажіть марку і бренд пральної машини, адресу, зручний для вас час і контакт за яким з вами можна буде зв’язатися. Ці дані допоможуть максимально швидко зорієнтуватися майстру в можливій поломці і взяти необхідні деталі й інструменти для усунення несправності.

Після формування заявки, виїзд майстра додому буде здійснено в зазначений час – прохання бути вдома.

Важливо!
Перед тим як викликати майстра додому, для ремонту пралки, зробіть початкову діагностику пральної машини самостійно і виключіть такі чинники. Це допоможе заощадити ваші гроші і нерви.

Пральна машина не вмикається. Перевірте чи є світло в будинку, чи працює розетка до якої підключається дана техніка. Найпростіший спосіб перевірити чи робоча розетка, включити інший електроприлад.

Пральна машина не набирає воду. Перевірте наявність води в крані, а також переконайтеся, що кран подачі холодної води не перекритий. Такі крани зазвичай встановлюють в туалеті на трубах.

Пральна машина не зливає воду. Така поломка найчастіше виникає, коли засмічена система зливу. В цьому випадку відкрутіть кришку зливного фільтра, розташовану внизу і видаліть засмічення яке виникло. Часті засмічення призводять до несправності зливного насоса.

Список можливих, поширених поломок пральних машин просто величезний. Для майстра важливо розуміти причину поломки, так як це впливає на перелік іструментів які потрібні майстру для роботи. Наприклад.

Не обертається барабан. Ймовірно, порвався приводний ремінь або зламався двигун.

Пральна машина протікає. Можливі різні варіанти протікання від механічного пошкодження шланга або манжети люка, до порушення герметичності насоса.

Важливо!
Якщо корпус вашої пральної машини автомат б’є струмом, не вмикайте цю техніку для роботи, навіть якщо вона справно стирає. Терміново викликайте майстра. Несправність в електропроводці пральної машини, може привести до пожежі!

Вартість ремонту пральної машини Київ на дому

З вище перерахованого видно, що вартість за ремонт пральної машини Київ буде значно відрізнятися, все залежить від складності роботи і ціни запчастини, яку потрібно буде замінити, якщо вона не підлягає ремонту.

Хочемо зазначити, що ми здійснюємо ремонт пральних машин на дому – недорого! Ціни демократичні.

Провівши діагностику пральної машини автомат, майстер відразу озвучить вартість ремонту пралки на дому, пояснить, чому саме така ціна.

Названа після діагностики ціна на ремонт пральної машини не буде змінена в процесі ремонту.

⇒ Таблицю з цінами ви може подивитися на сторінці “Ціни”. Вона представлена ​​в ознайомлювальних цілях, більш точну вартість за ремонт пральної машини вам назве майстер, після проведення діагностики та виявлення зносу механічних вузлів.

З нами ви зможете відремонтувати пральну машину – якісно, ​​швидко і недорого!

Проводячи щорічну діагностику в рамках нашого сервісного обслуговування, ви зможете запобігти можливим поломки пральної машини і значно збільшити термін експлуатації вашої техніки. Дешевше провести діагностику, виявити і усунути можливі проблеми заздалегідь, ніж лагодити вже зіпсовану запчастину і ряд супутних можливих поломок.

Можливість придбання б/в пральної машини

Якщо ви все ж таки вирішили замінити стару машину, варто звернути увагу на ринок пральних машин. Часто такі пристрої можна придбати за нижчою ціною, ніж нові, що дозволяє заощадити кошти.

Зрештою, рішення про те, чи ремонтувати стару пральну машину чи придбати нову, залежить від конкретної ситуації, ступеня пошкодження та фінансових можливостей. Однак у багатьох випадках ремонт є більш розумним та екологічно відповідальним рішенням.

Гарантія на ремонт до 2-х років
Гарантія на запчастини до 2-х років
Яка у вас проблема?
Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Бренд пральної машини
Сервіс
Замовити ремонт пральної машини
Беремо на ремонт всі моделі пральних машин. Майстер приїджає у зручний для вас час.
Відгуки наших клієнтів
Наш адрес
м. Київ,
просп. Леоніда Каденюка, 14а
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту