Bosch (Бош)

Bosch (Бош)

Пральні машини Bosch

У 1886 році 15 листопада Роберт Бош німецький інженер підприємець заснував компанію під назвою Bosch.

Щорічно компанія Bosch вкладає в наукові дослідження мільярди доларів. Вся побутова техніка компанії Бош це бездоганна робота тисячі інженерів, учинених, техніків та інших фахівців.

Тільки в 2015 році компанія подала заявки на отримання патентів по 5422 розробкам. Бездоганну німецьку якість пральних машин Бош змогли оцінити сотні тисяч власників даної техніки. Сучасний дизайн, інноваційні рішення для поліпшення якості прання і надійності машин – не залишать байдужими нікого.

Але якою б досконалою не була техніка, вона все одно схильна до зносу і поломок. Якщо ваша пральна машина Bosch зламалася, звертайтеся тільки до фахівців.

Ремонт пральних машин Bosch в Києві

Сервісний центр Helpservice виконує професійний ремонт пральних машин Bosch з виїздом майстра додому в будь-який район Києва та в область.

У розпорядженні наших майстрів схеми пральних машин та інша сервісна документація, професійні інструменти, що дозволяють безпечно розібрати пралку, знання і досвід, накопичені роками роботи.

Ідеально знаючи пристрій всіх моделей і серій, будь то Maxx 4, 5, 6, моделі з інверторним або колекторним двигуном, з фронтальним або вертикальним завантаженням, ми здатні усунути будь-які, навіть найсерйозніші, несправності.

Також наша сервісна майстерня здійснює професійне підключення техніки, сервісне обслуговування і діагностику. Вас порадують доступні ціни і стабільно високу якість ремонту.

Виклик майстра додому

 1. Щоб замовити ремонт на дому, зв’яжіться з нами в будь-який зручний для вас час за телефонами, вказаними на сайті.
 2. Назвіть модель пральної машини: наприклад Махх 5 WLX-20463OE або Макс 4 WFC2060 (точна назва машинки можна подивитися в інструкції до експлуатації) та детально опишіть проблему.
 3. Наш майстер при необхідності задає уточнюючі питання і називає приблизну вартість ремонту. Якщо вас вона влаштовує, ви домовляєтеся про час візиту.
 4. Майстер приїде до вас без запізнень, проведе діагностику на місці, озвучить точну вартість за ремонт і тільки після цього приступить до виконання ремонту.
 5. По закінченню робіт майстер виписує гарантійний талон на проведений ремонт і замінені запчастини.

Основні несправності пральних машин Bosch

Деталь Симптоми несправностей
Нагрівальний елемент.
 • машинка б’ється струмом або спрацьовує УЗО;
 • занадто довгий нагрів води;
 • ПМА не гріє воду зовсім.

Проблема може бути пов’язана з утворенням накипу на Тені, перегоранням спіралі або пробоєм його ізоляції. У всіх випадках ТЕН ремонту не підлягає і необхідна заміна запчастини.

Зливна помпа. Машинка не зливає воду і зупиняється посередині циклу.
Щітки двигуна. Не крутиться барабан, можливо іскріння і запах горілого.
Модуль управління. Машинка довго пере, на табло відлік часу зупиняється. Можливі хаотичне миготіння кнопок й індикаторів, відсутність включення, віджимання, нагріву, злива та ін.
УБЛ
 • прання не запускається, так як дверка не блокується;
 • після закінчення прання дверцка не відчиняється.
Манжета люка. Тече вода по передній стінці ПМА.
Підшипник Машинка гримить і шумить при віджиманні. Якщо проблему ігнорувати, через деякий час барабан перестане крутитися.

Коди помилок

Багато сучасних пральних машини Бош оснащені інформаційним дисплеєм, який виводить не тільки інформацію про процес роботи техніки, але і можливі помилки у вигляді коду.

Розшифрувавши даний код можна визначити можливу причину поломки машинки. Коди помилок найчастіше докладно описані в інструкції до експлуатації вашої пральній машинці.

Підключення пральної машини Бош

Вірне підключення техніки до каналізаційних систем, водопроводу, регулювання ніжок по рівню, установка зливного шланга на потрібній висоті – запорука правильної роботи пральки.

На жаль, не всі власники ПМА прислухаються до рекомендацій виробника, що призводить до погіршення роботи техніки, її передчасного зносу. Наприклад, якщо ніжки машинки не відрегульовані, з’являються підвищені вібрації під час роботи, техніка «стрибає» при віджиманні, зношуються підшипники. А неправильна установка зливного шланга (вище рівня) призводить до самозливу води з бака.

Не піддавайте техніку непотрібним ризикам – замовте підключення і установку пралки в нашій майстерні!

Обслуговування пральних машин Bosch

Щоб ремонт пральної машини Бош був потрібний як можна рідше, рекомендуємо регулярно (хоча б 1-2 рази на рік) запрошувати майстра для проведення професійної діагностики і техобслуговування.

Подібні заходи допомагають виявити знос деталей і вузлів і замінити їх заздалегідь, до того, як відбудеться серйозна поломка.

Запитання, відгуки та пропозиції:
  Коментар от , Купили нову машинку а вона б'ється током
  Коментар от , Не вращаеться барабан
  Коментар от , Заклинило барабан в стир машинке бош
  Коментар от , Тут може бути декілька причин. Або у вас в розетці не встановлено заземлення. В цьому випадку вам потрібен електрик. Або у вашій пральній машинці є проблеми з електричними елементами. Може бути поганий контакт, або закорочення. Треба провести діагностику машинки. В такому випадку, не рекомендуємо користуватись пральною машиною до усунення проблеми. Адже закорочення може викликати загоряння вашої техніки... Якщо машина на гарантії, то вам має допомогти сервісний центр - безкоштовно.
  Коментар от , Данная проблема, может иметь следующие причины: Отсутствие вращения барабана может означать: - износились щётки двигателя и их необходимо заменить; - возможны механические повреждения на ремне привода; - проблемы с ТЭНом; - поломка электродвигателя; - еще одна причина неисправность программного модуля. Для начала, вы можете отключить стиралку из розетки и проверить, не застрял ли какой-либо предмет между барабаном и баком. Что-бы это проверить прокрутите барабан, если не удается его повернуть, как вариант, причиной может быть застрявший инородный предмет, либо подшипник, который изрядно износился. Если вы обнаружили, что причина - инородный предмет, извлеките его. Если же вы не видите инородного предмета и барабан не крутится - рекомендуем провести диагностику, что-бы выявить все же причину проблемы.
Рубрики
Популярні записи
Бренд пральної машини
Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Додати коментар
Ми цінуємо час наших клієнтів і завжди готові швидко та якісно відремонтувати будь-яку поломку вашої пральної машини
* обов'язкове для заповнення
Наш адрес
м. Київ,
просп. Леоніда Каденюка, 14а
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту