Bosch (Бош)

Bosch (Бош)

Пральні машини Bosch

У 1886 році 15 листопада Роберт Бош німецький інженер підприємець заснував компанію під назвою Bosch.

Щорічно компанія Bosch вкладає в наукові дослідження мільярди доларів. Вся побутова техніка компанії Бош це бездоганна робота тисячі інженерів, учинених, техніків та інших фахівців.

Тільки в 2015 році компанія подала заявки на отримання патентів по 5422 розробкам. Бездоганну німецьку якість пральних машин Бош змогли оцінити сотні тисяч власників даної техніки. Сучасний дизайн, інноваційні рішення для поліпшення якості прання і надійності машин – не залишать байдужими нікого.

Але якою б досконалою не була техніка, вона все одно схильна до зносу і поломок. Якщо ваша пральна машина Bosch зламалася, звертайтеся тільки до фахівців.

Ремонт пральних машин Bosch в Києві

Сервісний центр Helpservice виконує професійний ремонт пральних машин Bosch з виїздом майстра додому в будь-який район Києва та в область.

У розпорядженні наших майстрів схеми пральних машин та інша сервісна документація, професійні інструменти, що дозволяють безпечно розібрати пралку, знання і досвід, накопичені роками роботи.

Ідеально знаючи пристрій всіх моделей і серій, будь то Maxx 4, 5, 6, моделі з інверторним або колекторним двигуном, з фронтальним або вертикальним завантаженням, ми здатні усунути будь-які, навіть найсерйозніші, несправності.

Також наша сервісна майстерня здійснює професійне підключення техніки, сервісне обслуговування і діагностику. Вас порадують доступні ціни і стабільно високу якість ремонту.

Виклик майстра додому

 1. Щоб замовити ремонт на дому, зв’яжіться з нами в будь-який зручний для вас час за телефонами, вказаними на сайті.
 2. Назвіть модель пральної машини: наприклад Махх 5 WLX-20463OE або Макс 4 WFC2060 (точна назва машинки можна подивитися в інструкції до експлуатації) та детально опишіть проблему.
 3. Наш майстер при необхідності задає уточнюючі питання і називає приблизну вартість ремонту. Якщо вас вона влаштовує, ви домовляєтеся про час візиту.
 4. Майстер приїде до вас без запізнень, проведе діагностику на місці, озвучить точну вартість за ремонт і тільки після цього приступить до виконання ремонту.
 5. По закінченню робіт майстер виписує гарантійний талон на проведений ремонт і замінені запчастини.

Основні несправності пральних машин Bosch

ДетальСимптоми несправностей
Нагрівальний елемент.
 • машинка б’ється струмом або спрацьовує УЗО;
 • занадто довгий нагрів води;
 • ПМА не гріє воду зовсім.

Проблема може бути пов’язана з утворенням накипу на Тені, перегоранням спіралі або пробоєм його ізоляції. У всіх випадках ТЕН ремонту не підлягає і необхідна заміна запчастини.

Зливна помпа.Машинка не зливає воду і зупиняється посередині циклу.
Щітки двигуна.Не крутиться барабан, можливо іскріння і запах горілого.
Модуль управління.Машинка довго пере, на табло відлік часу зупиняється. Можливі хаотичне миготіння кнопок й індикаторів, відсутність включення, віджимання, нагріву, злива та ін.
УБЛ
 • прання не запускається, так як дверка не блокується;
 • після закінчення прання дверцка не відчиняється.
Манжета люка.Тече вода по передній стінці ПМА.
ПідшипникМашинка гримить і шумить при віджиманні. Якщо проблему ігнорувати, через деякий час барабан перестане крутитися.

Коди помилок

Багато сучасних пральних машини Бош оснащені інформаційним дисплеєм, який виводить не тільки інформацію про процес роботи техніки, але і можливі помилки у вигляді коду.

Розшифрувавши даний код можна визначити можливу причину поломки машинки. Коди помилок найчастіше докладно описані в інструкції до експлуатації вашої пральній машинці.

Підключення пральної машини Бош

Вірне підключення техніки до каналізаційних систем, водопроводу, регулювання ніжок по рівню, установка зливного шланга на потрібній висоті – запорука правильної роботи пральки.

На жаль, не всі власники ПМА прислухаються до рекомендацій виробника, що призводить до погіршення роботи техніки, її передчасного зносу. Наприклад, якщо ніжки машинки не відрегульовані, з’являються підвищені вібрації під час роботи, техніка «стрибає» при віджиманні, зношуються підшипники. А неправильна установка зливного шланга (вище рівня) призводить до самозливу води з бака.

Не піддавайте техніку непотрібним ризикам – замовте підключення і установку пралки в нашій майстерні!

Обслуговування пральних машин Bosch

Щоб ремонт пральної машини Бош був потрібний як можна рідше, рекомендуємо регулярно (хоча б 1-2 рази на рік) запрошувати майстра для проведення професійної діагностики і техобслуговування.

Подібні заходи допомагають виявити знос деталей і вузлів і замінити їх заздалегідь, до того, як відбудеться серйозна поломка.

Вопросы, отзывы и предложения:
  Рубрики
  Популярные записи
  Бренд стиральной машины
  Прямой телефон мастера
  расчет стоимости ремонта
  Добавить комментарий
  Мы ценим время наших клиентов и всегда готовы быстро и качественно отремонтировать любую поломку вашей стиральной машины
  * обязательно для заполнения
  Наш адрес
  м. Київ,
  пр-т Гагаріна 14A
  вхід з двору, чорна решітка
  Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
  Консультация специалиста и расчет стоимости ремонта