Діагностика пральної машини на дому в Києві

Безкоштовна консультація майстра
Залиште заявку, щоб точно визначити
несправність вашої пральної машини

Сучасні пральні машини автомат є складним, надійним пристроєм. Але потрібно визнати, що навіть така техніка має властивість ломатися. Причини тут різні, можливий заводський брак, природний знос або неправильна експлуатація.

При акуратному підході до техніки, замість заявлених 5-10 років, її термін експлуатації може досягти і 15 років.

Для того що б збільшити термін роботи техніки, рекомендуємо щорічно проводити діагностику пральної машини, на предмет виявлення зносу основних механічних вузлів.

Заздалегідь виявлені та замінені зношені деталі дозволять машинці працювати в нормальному режимі ще довгі роки, тоді як доведений до критичного стану вузол при поломці може спричинити «ланцюгову реакцію» й пошкодити інші деталі.

Диагностика стиральной машины на домуПотрібна діагностика пральної машини на дому? Телефонуйте! Наші майстри приїдуть до вас протягом дня і проведуть повну діагностику вашої техніки, швидко, професійно і недорого.

Є нескладні правила, які також дозволять збільшити термін служби пральної машини:

 • Використовуйте засоби, які пом’якшують хімічний склад води, це дозволить скоротити утворення накипу.
 • Встановіть фільтри на подачу води.
 • Після кожного прання очищайте корпус і барабан пральної машини від забруднень, а потім просушуйте.
 • Регулярно очищайте нижній фільтр, куди збираються дрібні частинки після прання.

Всі ці заходи допоможуть продовжити термін служби вашої пральної машини і заощадити кошти на її можливі ремонти.

Розглянемо ряд поломок, які можна діагностувати самостійно, але довірити ремонт краще майстру.

Діагностика двигуна пральної машини

У деяких випадках причиною несправності пральної машини може бути проблема в роботі двигуна. Перед тим як купувати новий двигун, рекомендуємо провести його діагностику і встановити причину поломки. У деяких випадках він підлягає ремонту.

Провести діагностику двигуна і відремонтувати його в домашніх умовах досить складно.

Ви можете самі діагностувати таку поломку, якщо машинка видає відповідний код на дисплеї і провести системне тестування, якщо такий варіант передбачає ваша модель машини. У всіх інших випадках, рекомендуємо звернутися до майстра.

Перевірка тена пральної машини мультиметром, самостійно

Якщо пральна машина не нагріває воду або б’ється струмом, є ймовірність поломки Тена. Перевірити поломку Тена можна скориставшись мультиметром. Для цього потрібно відкрутити задню кришку пральної машини, знайти місце, де до барабану кріпитися Тен і заміряти показники мільтіметром.

Які показники будуть правильними для вашої пральної машини?

Згадуємо фізику за 7 клас. Нам знадобитися формула R = U² / P, де U – напруга в нашій електромережі (220 V), а P- потужність водонагрівача. Якщо на приладі виводяться цифри відповідні значенням R – означає тен справний.

Крім того, на пральних машинках з дисплеєм, може виводиться код помилки, що повідомляє про несправності тена. Ще один спосіб перевірити чи працює ваш тен – запустити пральну машину в температурному режимі вище +60 С °. Якщо при такому режимі електричний лічильник не мотає швидко, отже, є ймовірність несправності тена.

Перевірка прессостата / датчика рівня води в пральній машині

Якщо пральна машина зупинилася посеред циклу прання, переставши виконувати свої функції, є ймовірність, що зламався прессостат (реле рівня). Дана деталь розміщена найчастіше вгорі корпусу пральної машини, біля бокової стінки.

Якщо пральна машина оснащена дисплеєм, то при несправності прессостата виводитися відповідний код помилки. В інструкції з експлуатації пральною машиною повинна додаватися розшифровка всіх кодів.

Рекомендуємо спостерігати процес прання, якщо пральна машина не набирає воду, але при цьому вже включається тен, це може означати, що прессостат вийшов з ладу.

Важливо, вимкнути пральну машину, так як включення тена, коли в баку немає води, може призвести до займання.

Якщо після прання ви бачите, що білизна погано віджата, такий збій може також вказувати на несправність прессостата. Перевіряти справність даної деталі краще довірити майстрам.

Перевірка помпи пральної машини

Якщо ваша пральна машина перестала відкачувати воду, то цілком можливо, що несправний помповий насос. При наявності дисплея на пральній машині відобразитися відповідний код помилки. Якщо техніка не має дисплея, то про помилку повідомить набір відповідних миготливих лампочок. Про коди помилок і миготливих індикаторів описано в інструкції до пральної машини.

Ще один варіант не коректної роботи пральної машини, що повідомляє про поломки помпи – пральна машина після процесу прання зависає і не зливає воду. Насос зливу не спрацьовує зовсім або дивно гуде.

Діагностувати поломку помпи можна самостійно, але все ж не варто розбирати машину, так як бували випадки неграмотного підходу, що приводило в подальшому до великих складнощів.

Перевірка (демпферів) амортизаторів пральної машини

Амортизатори пральної машини встановлюються, щоб погасити вібрацію бака при роботі техніки. Знаходяться вони в нижній частині агрегату. Як і будь-яка деталь, демпфери схильні до зносу.

Якщо ви помітили, що пральна машинка стала вібрувати сильніше, ніж раніше, потрібно викликати майстра для заміни амортизаторів.

Усунувши проблему заздалегідь, до того поки станеться «ланцюгова реакція», ви подаруєте своїй пральній машині додаткові роки нормальної роботи і заощадите коштів, адже глобальний ремонт часом буває дуже дорогий.

Перевірка таходатчіка пральної машини

Таходатчік – прилад, який відслідковує обороти електродвигуна, а також враховує сгенеровану напруга. Його монтують на роторі мотора.

Якщо цей невеликий прилад приходить в непридатність, то речі можуть віджиматися неякісно або навпаки прання проходить на великих оборотах, ніж заявлялося в програмі. Обертання барабана занадто швидке або занадто повільне є основною ознакою несправності таходатчіка. Довірити заміну даного приладу краще професійного майстра.

Мобільна діагностика пральної машини

Для власників пральних машин бренду LG розроблено додаток для смартфонів на базі Android і IOS, який дозволяє зробити діагностику пральної машини просто в телефоні.

Залишається тільки набрати номер майстерні і передати інформацію, зазначену в додатку. Такий підхід значно спрощує виявлення неполадок в пральній машині і дозволяє майстру правильно підготуватися до виїзду на дом.

Гарантія на ремонт до 2-х років
Гарантія на запчастини до 2-х років
Яка у вас проблема?
Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Бренд пральної машини
Сервіс
Виникли питання?
Досвідчені і приємні в спілкуванні майстри вирішать ваше запитання вже сьогодні!
Відремонтуємо за 25 хвилин
Поломки, які майстер усуне за 25 хвилин
 • Не вмикається машина
 • Протікає пральна машина
 • Не відчиняється люк
 • Не працює віджим в машинці
 • Не завершує процес прання
Терміново, недорого, з гарантією!
Якісний ремонт пральних машин в Києві з виїздом на будинок
 • Працюємо без вихідних та свят
 • Найнижчі ціни за ремонт техніки в Києві
 • Ми встановлюємо тільки оригінальні запчастини
 • Приймаємо в ремонт всі моделі і усуваємо несправності будь-якої складності
2 роки Гарантії
100% Якість запчастин
>10 років Досвід роботи
>6400 Задоволених клієнтів
Відгуки наших клієнтів
Наш адрес
м. Київ,
просп. Леоніда Каденюка, 14а
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту