Ремонт пральних машин Лісовий масив, Київ

Ремонт пральних машин Лісовий масив, Київ

Зламалася пральна машина – звучить, як вирок! Але вирок можна скасувати, якщо знати, що робити в такій ситуації і куди звернутися за допомогою. Команда Helpservice готова зробити професійний та оперативний ремонт пральних машин Лісовий масив Київ.

Можливі поломки пральних машин

Незважаючи на дотримання правил експлуатації, пральні машини все ж таки ламаються. Зношування техніки – неминучий процес, прискорюють який, погана вода, перепади в електромережі і некоректна установка.

Можливі несправності СМА:

 • Не вмикається – передусім перевірте підключення до електричної мережі, запобіжники та наявність пошкоджень у шнурі живлення. Проблема також може бути у платі.
 • Відсутній набір та злив води – причиною може бути банальний засмічення фільтра або трубки зливу, які потрібно просто очистити.
 • Дивні шуми та вібрації під час роботи – причина швидше за все у нестійкому розташуванні машини, неправильно розподіленому навантаженні чи зношенні амортизаторів. Перевірте стійкість пральної машини та розподіліть білизну рівномірно.
 • Не крутить барабан – поломка пов’язана з приводом, що вийшов з ладу, розтягнутим або ременем, що злетів. У цьому випадку рекомендується звернутися до професійного майстра.
 • Протікання води – насамперед перевірте стан ущільнювальних гумок дверцят і трубок подачі води. Замініть пошкоджені ущільнення та усуньте витік.
 • Проблеми з електронікою та сенсорами – якщо на дисплеї з’являються помилки або машина не реагує на команди, потрібна діагностика та ремонт електронних компонентів.

Зламалася пральна машина, як бути

Не всі поломки критичні та потребують втручання фахівця. Самостійно можна зробити таке:

 • Перевірте подачу електроенергії.
 • Очистіть фільтр та трубку зливу.
 • Розподіліть білизну рівномірно.
 • Перевірте стійкість пральної машини.
 • Огляньте ущільнювальні гумки.

Складніші причини мають виправляти фахівці.

Ремонт пральної машини старше 10 років може виявитися складнішим, ніж на перший погляд, і не завжди принести очікуваний результат. І перш ніж ремонтувати таку техніку, варто порадитися з нашим фахівцем. У деяких випадках єдиним правильним рішенням буде утилізація старої пральної машини.

Хелпсервіс позбавить вас зайвого клопоту – викупить стару техніку і утилізує її без шкоди навколишньому середовищу.

Чому варто вибирати Helpservice

Якісний ремонт пральної машини Лісовий масив, Київ залежить від професіоналізму та відповідальності майстра.

Команда Helpservice.kiev.ua забезпечить швидкий та надійний сервіс за доступними цінами. Наші фахівці готові прийти до вас на допомогу у зручний для вас час. Наявність необхідного інструменту та обладнання дозволяє виконати точну діагностику та ремонт техніки будь-якої складності вдома.

Ми впевнені у знаннях та досвіді наших співробітників, тому даємо гарантію на виконану роботу та надані запчастини. Якщо виникла поломка під час гарантійного терміну, ви можете розраховувати на безкоштовне її усунення.

Однією з основних переваг нашої компанії є прозорість та чесність у взаємодії з клієнтами. Ми завжди детально пояснюємо причини поломки та необхідні ремонтні роботи, надаємо кошторис на ремонт перед початком робіт та не стягуємо прихованих платежів. Також, за потреби, наші майстри дадуть рекомендації щодо догляду за пральною машиною, щоб запобігти можливим поломкам у майбутньому.

Ви завжди можете звернутися до нас з будь-яким питанням щодо експлуатації, обслуговування та ремонту пральних машин Лісовий масив на дому. Довіра клієнтів дуже важлива для нас, ми цінуємо кожного і намагаємось зробити наш сервіс доступним для всіх!

Як викликати майстра додому

Виклик майстра додому позбавить вас необхідності везти важку техніку в сервісний центр, що істотно заощадить ваші гроші і час.

Для цього вам потрібно:

 • Залишити заявку на ремонт на офіційному сайті Helpservice.kiev.ua або зателефонувати нам за вказаним номером.
 • Надати детальну інформацію – наші менеджери оперативно зв’яжуться з вами для уточнення деталей поломки, моделі машини та зручного для вас часу виїзду майстра.
 • Наша компанія пропонує широкий спектр послуг з ремонту пральних машин, включаючи діагностику, заміну деталей, ремонт електроніки, ремонт системи зливу та багато іншого. Ми спеціалізуємося на обслуговуванні різних марок пральних машин, і наші майстри мають доступ до необхідного обладнання та інструментів для виконання робіт на вищому рівні.

Якщо вам знадобиться ремонт пральної машини на Лісовому масиві або ви хочете оновити свою побутову техніку, звертайтеся до HelpService – надійного та досвідченого сервісного центру з привабливими умовами та професійним підходом до роботи.

Ми цінуємо довіру наших клієнтів і завжди готові допомогти вам подолати технічні труднощі.

Запитання, відгуки та пропозиції:
Рубрики
Популярні записи
Бренд пральної машини
Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Додати коментар
Ми цінуємо час наших клієнтів і завжди готові швидко та якісно відремонтувати будь-яку поломку вашої пральної машини
* обов'язкове для заповнення
Наш адрес
м. Київ,
просп. Леоніда Каденюка, 14а
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту