Ardo (Ардо)

Ardo (Ардо)

Історія побутової техніки Ardo (Ардо) почалася в 1930 році з маленький фабрики в місті Фабріано. Заснував її сенатор Арістіде Мерлоні. На початковому етапі фабрика випускала різні ваги, але даний напрямок виявилося не перспективним і до початку 40-х років навіть збитковим.

У 1945 році Арістіде Мерлоні переорієнтував фабрику на виробництво водонагрівачів та балонів для газу.

У 60-х роках син засновника Антоніо Мерлоні почне випускати пральні машини і холодильники, і дана техніка знайшла своїх покупців по всій Італії.

Побутову техніку Ardo, а зокрема пральні машини, цінують за практичність, зручність, доступну ціну.

Ремонт пральних машин Ardo (Ардо) в Києві

Навіть машини італійської компанії Ардо, можуть час від часу ламатися. При правильному догляді життєздатність техніки продовжується. Однак, якщо машинка зламалася, то постає питання ремонту пральної машини Ardo в Києві.

Майстерня HelpService здійснює ремонт пральних машин Ардо в Києві і передмісті, різних модифікацій.

Фахівці сервісу усунуть несправність у будь-якої моделі пральної машини Ардо, виїжджаючи на адресу до клієнта. Виїзд здійснюється по Києву та передмістю.

На всі види вироблених надається гарантія.

Деякі причини виникнення несправностей пральних машин

  • Одна з головних причин – погана якість води. Домішки, жорсткість води дозволяють накипу накопичуватися на водонагрівачі, внаслідок, чого відбувається перегрів і поломка ТЕНу.
    Перебої в електропостачанні, перепади напруги мережі ведуть до несправностей побутової техніки. Зважаючи на це часто блокується двері люка. Іноді трапляються серйозні поломки – згорають електронні плати.
  • Поява несправності може бути від перевантаження машинки, так, як на приводний ремінь лягати надмірне навантаження. Привід швидко виходить з ладу. Перевантаження білизною машини відбивається на двигуні техніки, який розрахований на конкретну масу білизни.
  • Уразливість машини Ардо – порушення водонепроникності бака.

Коди помилок пральних машин Ardo (Ардо)

Сучасні пральні машини Ардо влаштовані так, що, якщо виникає проблема з працездатністю, видається код помилки на невеликому дисплеї. Якщо вивчити дані помилки, їх позначення, можна вберегти техніку від поломок.

Опис кодів є в керівництві по експлуатації машинки або в нашій таблиці.

Ремонт пральних машин Ardo на дому, виклик майстра

Якщо ваша пралка поводиться нестандартно, перестала прати, відмовляється віджимати або закачувати воду в барабан – прийшла пора її перевірити.

Але що робити якщо вам зовсім не хочеться займатися транспортуванням машини в майстерню?
Телефонуйте нам, викликайте майстра додому.

Наш фахівець проведе повну діагностику і подальший ремонту прямо у вас вдома. Час і місце надання послуги визначаєте ви.

Обслуговування забезпечать професійні фахівці нашої майстерні в Києві.
В ремонті використовуються тільки оригінальні комплектуючі, деталі.

Як викликати майстра додому.

  1. Зателефонуйте нам за телефонами вказаними на сайті.
  2. Опишіть характер несправності.
  3. Назвіть модель і бренд вашої пральної машини.
  4. Вкажіть час, що б майстер приїхав на вашу адресу в зручне для вас.

Робити ремонт повинен професіонал. Майстри економлять час замовника і засоби. Відновлюють працездатність машинки Ардо, в найкоротші терміни. В наявності запчастини, комплектуючі, необхідні інструменти.

Вартість на ремонт пральних машин Ардо

Наша компанія здійснює ремонт за досить демократичними цінами. Повний прайс по ремонту різних поломок ви можете вивчити на сторінці “Ціни“.

Важливо! Ціни вказані на сайті можуть відрізнятися від озвученої майстром вартості за ремонт. Тільки після проведення повної діагностики вашої пральної машини, можна виявити всі несправності, зрозуміти складність ремонту і назвати точну ціну.

Вартість вказана майстром після діагностики бути остаточною і не змінюється в процесі роботи.

Сервісне обслуговування Ardo

Проводити профілактичний огляд пральної машини необхідно не рідше одного разу на рік. Це запобігає виникненню серйозних поломок, які зажадають дорогого ремонту. В ході профілактичних заходів змінюються зношені, застарілі деталі, підтримується працездатний стан техніки.

Наші майстри професійно проводять сервісне обслуговування машин в Києві на дому у клієнта.

Запитання, відгуки та пропозиції:
Рубрики
Популярні записи
Бренд пральної машини
Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Додати коментар
Ми цінуємо час наших клієнтів і завжди готові швидко та якісно відремонтувати будь-яку поломку вашої пральної машини
* обов'язкове для заповнення
Наш адрес
м. Київ,
просп. Леоніда Каденюка, 14а
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту