Пральна машина постійно набирає воду, що робити

Пральна машина постійно набирає воду, що робити

Білизну відсортували, порошок засипали, звичним рухом руки натискаємо на старт і через кілька хвилин розуміємо, що потік води в бак пральної машини не припиняється. Значить прання доведеться відкласти до з’ясування обставин.

Основні причини несправності, коли пральна машина постіно набирає воду і не зупиняється

Несправність, коли пральна машина постійно набирає воду і сама не зупиняється – не така вже й рідкість. Серед частих поломок є ще така – не надходить вода в пральну машину, пральна машина не набирає води.

Існує схожа поломка – перелив води. При цьому води в барабані стає занадто багато, тоді автоматично включається зливний насос і починає зливати зайву рідину. Вода йде, а на дисплеї з’являється повідомлення з кодом помилки або загоряється відповідна запрограмована комбінація індикаторів. Прання в такому випадку також неможлива.

У першій ситуації кількість набраної води відповідає обраній програмі, але забір води не зупиняється, через те що відбувається одночасний злив. Машинка весь час добирає воду і цей процес буде продовжуватися до безкінечності, поки не відключити техніку від мережі.

Великий “апетит” вашої помічниці загрожує величезними рахунками за воду і неякісно випраною білизною.

Що робити, якщо пральна машина постійно набирає і зливає воду

Чому пральна машина набирає багато води і зливає її, краще з’ясовувати разом з майстром. Інакше крім неконтрольованої витрати води, можна заодно оновити ремонт сусідам знизу і тоді ще довго доведеться прати вручну.

Машинка повинна функціонувати згідно покладеної на неї завдання. Якщо пралка не тримає воду і починає постійно зливати її – це говорить про наявність несправності. Ваша техніка потребує допомоги. Давайте спробуємо розібратися в причині поломки і визначитися що робити далі.

Для початку слід перевірити підключення машини. При правильній черговості й дотриманні всіх норм такої проблеми не повинно виникнути.

Тож почнемо:

  • Шланг для зливу води повинен знаходиться на більш високому рівні ніж бак, кріпиться він за правилами до сифона або до труби каналізації на висоті 55 – 60 см від підлоги. Якщо ж шланг прикріпити нижче бака, відповідно вода буде постійно йти, а машинка в свою чергу постійно її добирати.

Якщо неможливо підібратися до місця кріплення, проведіть простий тест. Наберіть води в пралку і натисніть слив. Під час зливу поставте паузу і простежте за рівнем води. Якщо він падає значить проблема існує і потрібно перевстановити апарат правильно.

  • Датчик рівня води подає не точний сигнал в центр управління про кількість води і дозволяє впускному клапана добрати відсутню рідину. Причина криється в мусорі й накипу які осідають на прессостат, затвор і шланг. Потрібно проводити діагностику, і або відремонтувати якщо ще можливо старий датчик, або встановити новий.
  • Вхідний клапан відповідає за подачу води некоректно став працювати і не перекриває до кінця воду. Причина може бути в повній його непридатності. Клапан потрібно міняти на новий.

Пральна машина набирає воду в вимкненому стані

Трапляється і ще більш неприємна поломка, коли пральна машина автомат набирає воду перебуваючи в вимкненому стані. У чому тут причина?

Для початку визначимо звідки пральна машина набирає воду в вимкненому стані.

Це може статися:

  • З каналізаційної системи – вода в такому випадку буде каламутна з характерним неприємним запахом. Це відбувається якщо слив пральки підключений до сифона кухонної раковини або ванної. Забитий сифон переповнюється стічною водою і вона через зливний шланг потрапляє в барабан машини.
  • З водопроводу – вода в баку машини буде чиста, але постійно набиратися.

Якщо в першому випадку необхідно прочистити каналізаційний стік, то в другому не все так просто.

Можлива несправність

Зламався електромагнітний або впускний клапан – єдина можлива несправність.

Клапан відповідає за подачу води й під час запуску прання з модуля на нього подається сигнал, він відкривається й вода вільно заливається в бак. Якщо води достатньо для обраного режиму, клапан автоматично закривається.

Коли клапан заклинить в закритому положенні, тоді вода не зможе набратися в машинку, у відкритому – почнеться безперервний запуск води.

Клапан пуску води в різних машинках розташований не однаково. Якщо машина має фронтальне завантаження клапан розташований під верхньою кришкою. У машинах з вертикальним способом завантаження, він встановлений за бічною панеллю.

Провести заміну клапана варто довірити майстру.

Виклик майстра для ремонту на дому

Потрібно вимкнути пральну машинку з мережі й перекрити кран подачі води.

Після цього зателефонуйте майстру і опишіть характер поломки, вкажіть модель і бренд вашої пральної машини.

Обговоріть зручний час, для виїзду майстра до вас додому. Грамотному фахівця потрібно зовсім небагато часу, щоб діагностувати рівень складності поломки і усунути її.

Навіть якщо гарантійний термін вашої машини не вийшов, поломки пов’язані з неправильним підключенням до гарантійних не належать. Розраховувати в такому випадку на безкоштовний ремонт в сервісному центрі не варто.

Ціни на ремонт пральних машин в сервісній майстерні HelpService доступні й конкурентні по Києву. Ознайомитися з повним прайсом за ремонтні роботи можна на сторінці “Ціни“.

Майстри HelpService готові надати необхідну допомогу щодо вирішення даної поломки з виїздом додому.

Запитання, відгуки та пропозиції:
Рубрики
Популярні записи
Бренд пральної машини
Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Додати коментар
Ми цінуємо час наших клієнтів і завжди готові швидко та якісно відремонтувати будь-яку поломку вашої пральної машини
* обов'язкове для заповнення
Наш адрес
м. Київ,
просп. Леоніда Каденюка, 14а
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту