Gorenje (Гореніє)

Gorenje (Гореніє)

Словенська компанія Gorenje була створена в 1950 році й є відомим виробник побутової техніки.

Компанія Гореніє була нагороджена різними нагородами за зручність використання побутової техніки, приємний і практичний дизайн, увага до навколишнього середовища.

Пральні машини Gorenje

Пральні машини Gorenje підкорили серця багатьох господинь, своїм функціоналом, якістю прання, простотою у використанні і надійністю.

Але якою б якісною не була техніка, вона все одно не захищена від поломки. Знос деталей, неправильна експлуатація машинки, перепади електрики, неякісна вода – тільки частина негативних факторів, що впливають на виникнення несправностей в пральних машинах Gorenje.

Ремонт пральних машин Gorenje / Гореньє в Києві

Сервісний центр HelpService здійснює якісний і недорогий ремонт пральних машин Gorenje в Києві з виїздом майстра додому.

Кваліфікований майстер, знайомий з конструкцією, принципом роботи, володіє сервісною документацією до всіх моделей побутової техніки цього виробника, приїде до вас прямо додому і відремонтує вашу незамінну помічницю за один візит (в складних випадках, наприклад, ремонт електронної плати, майстру може знадобитися більше часу) , й випише гарантію.

Часті поломки пральних машин від Гореньє

Несправність Опис
Зустрічається дефект, який призводить до порушення кріплення пасових шківів на осі барабана. Шків (щодо осі) обертається вільно. Відсутнє обертання барабану. Необхідна заміна втулки, підкладки та гвинта кріплення пасових шківів.
Несправність підшипника барабану. Підшипник, встановлений на осі барабана, піддається значним навантаженням, і частка несправностей пов’язаних з ним, дуже висока. На проблеми з підшипником вкажуть підвищені шуми і стуки при обертанні барабана, іноді можливо навіть биття барабану об стінки бака.
Термодатчик
 • Прання відбувається в холодній воді, після її закінчення на дисплеї відображається помилка F1.
 • Температура води в баку вище допустимої, на дисплеї помилка F41.
Електронний контролер Збиваються програми, безладно блимають індикатори, барабан обертається дуже швидко або, навпаки, повільно або не обертається зовсім, не нагрівається, не набирається або не викачується вода і т. д. Будь-яка проблема може бути пов’язана з несправністю контролера, так як він – «мозок»пральки.
Зливна помпа Пральна машина не зливає воду.
Несправний ТЕН Занадто довгий нагрів води або вода не гріється зовсім, або корпус б’ється струмом (вибиває УЗО і автомати при наявності).

Коди помилок пральних машин Гореніє

Сучасні пральні машини Гореньє отримали розвинену систему внутрішньої самодіагностики, яка перевіряє не тільки правильність виконання етапів прання, але і відстежує помилки, що з’являються в процесі роботи техніки.

Відповідний код помилки відображається на табло. Розшифрувавши код помилки, можна визначити причину несправності. У деяких випадках, можна самостійно усунути поломку. Однак, складні поломки не варто ремонтувати самому – можна отримати зворотний результат.

Ремонт пральної машини Gorenje на дому – як викликати майстра

Якщо у вас виникла поломка і потрібен професійний майстер по ремонту пральних машин Gorenje – зателефонуйте нам!

Як з нами працювати:

 1. Зв’яжіться з нашим фахівцем будь-яким зручним для вас способом: зателефонувавши за телефонами вказаними на сайті або замовивши зворотний дзвінок.
 2. Розкажіть, що сталося з вашою пральною машинкою Гореньє, чи висвічуються коди помилок, що намагалися зробити самостійно (наприклад, не зливає воду, але фільтр відповідно до рекомендацій, викладених в інструкції з експлуатації, прочищали).
 3. Менеджер при необхідності задає уточнюючі питання і називає приблизну ціну.
 4. Якщо вас влаштовують наші умови, ви говорите, в який день і час вам зручно прийняти майстра.
 5. Майстер приїжджає в обумовлений час, проводить діагностику, називає проблему, остаточну ціну і приступає до роботи.
 6. На заключному етапі проводиться демонстрація роботи відремонтованого агрегату, після чого майстер дає рекомендації по догляду за вашою пральною машиною і виписує гарантію.

Важливо! Ціна за ремонт пральної машини озвучена після проведеної діагностики не буде змінюватися в процесі ремонту або після його проведення. Дана вартість є остаточною.

Сервісне обслуговування пральних машин Gorenje

Щоб лагодити техніку й стикатися з глобальними поломками доводилося якомога рідше, ми рекомендуємо дотримуватися правил, зазначених в інструкції з експлуатації пральної машини Гореніє.

Будьте дбайливі щодо вашої машинки, не намагайтеся відремонтувати її своїми руками і вносити будь-які зміни в конструкцію.

Не менше 1 разу на рік звертайтеся в сервіс з метою проведення професійної діагностики, це дозволить заздалегідь визначити зношені вузли і вчасно їх замінити.

Запитання, відгуки та пропозиції:
  Коментар от , Постійно поступає вода,машина виключена
  Коментар от , Машина гуде, а не крутить барабан. спочатку починає крутити , а далі стає і гуде.що робити?
  Коментар от , Надходження води в пральну машину, коли її вимкнено, може бути викликано кількома причинами: - неправильне підключення зливного шланга до каналізації - тріщина в барабані пральної машини - проблеми з електронним модулем керування - несправний впускний клапан - дефектний датчик рівня води Для визначення точної причини рекомендується звернутися до кваліфікованого спеціаліста або сервісного центру для діагностики та усунення несправності.
  Коментар от , Оксана, якщо у вас трапилась така проблема, то найпростіше, що може бути, це перевантаження або не рівномірне розподілення білизни в баку. В цьому випадку, вам лише потрібно витягнути білизну, можливо зменшити обсяг білизни для одного циклу прання, та розподілити білизну в барабані. Якщо це не допомогло, вам потрібен майстер, адже без якісної діагностики виявити причину не вийде.
Рубрики
Популярні записи
Бренд пральної машини
Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Додати коментар
Ми цінуємо час наших клієнтів і завжди готові швидко та якісно відремонтувати будь-яку поломку вашої пральної машини
* обов'язкове для заповнення
Наш адрес
м. Київ,
просп. Леоніда Каденюка, 14а
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту