Kaiser (Кайзер)

Kaiser (Кайзер)

Пральна машина бренду Kaiser має високу якість збірки, великим ресурсом роботи вузлів. В цілому, при дотриманні умов експлуатації й акуратному зверненні, вона здатна довго прослужити власникові. Але, як і будь-яка техніка, ніщо не вічне. З різних причин вона може перестати працювати.

Ремонт пральних машин Кайзер / Kaiser в Києві

Не варто сильно перейматись, якщо ваша пральна машина Кайзер вийшла з ладу – досвідчені майстри нашої майстерні з обслуговування проведуть грамотну діагностику, виявлять причину поломки і проведуть якісний ремонт, при необхідності замінять несправну запчастина або відремонтують дефектний вузол.

Маючи великий досвід роботи, знання конструкцій і особливості всіх моделей пральних машин Kaiser, наші майстри здатні усунути будь-яку, навіть найскладнішу, поломку, беруться за усунення «плаваючих» несправностей і наслідків некваліфікованого втручання.

На все надані послуги і замінені деталі ми виписуємо гарантійний талон.

Сервісний центр HelpService здійснює терміновий ремонт пральних машин Кайзер з виїздом майстра додому в будь-який зручний для вас час.

Несправності пральної машини Кайзер

Несправність Опис
Засмічення зливного тракту. Зливний фільтр, шланг, патрубки – все це може засмітитися сміттям, залишками їжі, цвяхами, монетами, деталями одягу (погано пришиті гудзики, стрази, шпильки, аплікації, клапті тканини). Якщо деталь дуже велика – вона може перекрити злив зовсім, і тоді вода не буде йти. Якщо засмічення невелике – машинка буде повільно зливати воду. Рекомендуємо регулярно проводити очистку зливного фільтра відповідно до покрокової інструкції, зазначеної в керівництві до експлуатації.
Згоріла помпа. Вода не зливається з пральної машини. Помпа може перегоріти як через стрибки напруги, так і внаслідок перевантажень, що виникли внаслідок попадання в неї крупного сміття.
Згорів Тен. Вода не нагрівється.
Знос підшипників. Вібрації, скрегіт при роботі ПМА, який посилюється на етапі віджиму.
Приводний ремінь обірваний або розтягнутий. Не крутиться барабан. Якщо ремінь порвався при пранні, чутні запах горілої гуми і свист при обриві. При недостатньому натягу ременя барабан може крутитися на холостому ходу або при невеликому завантаженні, але прослизає і «буксує» на високих обертах віджиму.

Коди помилок

ПМА Кайзер, як і будь-які інші сучасні пралки, мають розумну систему самодіагностики, яка відстежує не тільки правильність виконання програм, але і коректну роботу всіх вузлів і систем в цілому. Будь-яка нестандартна ситуація або поломка супроводжується відповідним кодом помилки на електронному табло. Їх розшифровку можна дізнатися в спеціальних таблицях.

Виклик майстра для ремонту пральної машини Kaiser додому

  1. Щоб викликати майстра додому, зателефонуйте за телефонами (063) 348-10-80, (095) 312-41-52, (067) 726-92-30 або залиште нам повідомлення через форму на сайті (натиснувши кнопку «викликати майстра» ).
  2. Назвіть модель СМА Кайзер, код помилки (якщо висвічується), докладно розкажіть, що сталося.
  3. Наш менеджер при необхідності задає уточнюючі питання і називає приблизну ціну ремонту, після чого ви домовляєтеся про час прибуття майстра.
  4. Спеціаліст приїжджає до вас додому в призначений час, проводить діагностику і називає остаточну ціну ремонту.
  5. Після цього він приступає до робіт, попутно консультуючи вас з питань догляду та правильної експлуатації побутової техніки.
  6. Після того, як всі роботи завершені, майстер запускає тестове прання, переконується, що несправність усунена, і виписує гарантійний талон.

Вартість ремонту пральних машин Кайзер

Ми пропонуємо доступні ціни на ремонт пральних машин Кайзер. Ознайомитися з вартістю ремонту основних вузлів ви можете на відповідній сторінці.

Сервісний центр: обслуговування пральних машин Kaiser

Щоб капітальний ремонт пралки потрібен був якомога рідше, рекомендуємо дотримуватися рекомендацій виробника по вибору програм, завантаженні барабану, догляду, а також регулярно (мінімум 1 раз на рік) проводити професійну діагностику і техобслуговування пралки.

Адже підтримувати техніку в справному стані завжди простіше і вигідніше, ніж в один прекрасний день зіткнутися з необхідністю дорогого ремонту або й зовсім придбання нового агрегату.

Запитання, відгуки та пропозиції:
Рубрики
Популярні записи
Бренд пральної машини
Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Додати коментар
Ми цінуємо час наших клієнтів і завжди готові швидко та якісно відремонтувати будь-яку поломку вашої пральної машини
* обов'язкове для заповнення
Наш адрес
м. Київ,
просп. Леоніда Каденюка, 14а
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту