Hansa (Ханса)

Hansa (Ханса)

Польська компанія Amica Wronki S. A. Була заснована в 1921 році й займалася виробництвом нагрівальних й кухонних приладів. І тільки в 1997 році німецька компанія Magotra Handelsgeselshaft вирішила зареєструвати бренд Hansa на базі заводу Amica, що б випускати велику побутову техніку під такою маркою.

Пральні машини Hansa

У 2000 році компанія Magotra Handelsgeselshaft запускає у виробництво пральні машини Hansa. Дана техніка хоч і недавно з’явилася на європейських просторах, але її якість встигли оцінити тисячі користувачів. Надійність, якість, сучасний дизайн, зручність – незмінні показники бренду Ханса.

Однак, як і будь-яка техніка, пральні машини Ханса мають свої слабкі і сильні сторони, а відповідно можуть ламатися. Якщо ваша пралка Ханса зламалась, викликайте професійного майстра для ремонту. “Розумна техніка” не любить дилетантів в ремонті.

Ремонт пральних машин Hansa в Києві

Майстерня HelpService – сервісний центр, який здійснює для жителів Києва та передмістя професійний ремонт пральних машин Hansa (Ханса), з виїздом майстра додому.

На всі роботи і замінені запчастини ми виписуємо гарантію. Беремося за несправності будь-якого рівня складності й ремонтуємо всі посилання: плоскі (вузькі), повнорозмірні, що недавно з’явилися на ринку й старі.

Наші майстри володіють достатньою кваліфікацією і всіма спеціалізованими інструментами для безпечного розбирання техніки, ремонту електронних і механічних вузлів. А доступна цінова політика, встановлена ​​нашою компанією, стане приємним бонусом любителям заощадити без втрати якості.

Часті поломки пральних машин Hansa

Несправність Опис
Зливний насос Мильна вода не зливається з бака, прання зупиняється, видаючи код помилки на дисплеї. Насос потребує заміни.
Поломка механічної частини замку (пластикова напрямна, язичок, петлі) Поломка виникає, в основному, через неакуратне поводження. Через це дверка люка не закривається. Петлі треба відрегулювати або замінити, пластикова напрямна часто ламається при сильному «хлопанні» дверима, вона підлягає заміні.
Засмічення зливної системи Проблема виникає при недотриманні рекомендацій виробника: сміття, залишки насіння, монетки, сім-карти та інше вміст кишень одягу, погано пришиті гудзики і т. п. засмічують зливний тракт. Необхідна його прочищення.
Система Аква Спрей Фірмова інновація бренду, AquaSpray, створена виробником для економії миючих засобів і поліпшення якості прання. Вона передбачає подачу води в барабан через спеціальний тракт – струмені води під тиском зрошують вміст барабана. Невеликі форсунки з часом засмічуються, що призводить до того, що вода не надходить в бак.
Мережевий фільтр Пральна машинка не включається, потрібна заміна елемента.
ТЕН Немає нагріву води або машинка б’ється струмом, вибиває УЗО. При обростанні Тена накипом вода нагрівається занадто довго і спостерігається перевитрата електроенергії.
Підшипники Підвищений шум і скрегіт під час роботи, іржаві плями на одязі, вода на підлозі.

Коди помилок

Пральні машини Ханса обладнані розумною системою самодіагностики, що відстежує коректність виконання програм і роботу всіх вузлів і систем. У разі виникнення поломки або появи нестандартної ситуації вона сповіщає власника відповідним кодом помилки на електронному дисплеї.

⇒ Детальніше про основні коди помилок пральних машин Hansa за посиланням.

Виклик майстра для ремонту пральної машини Hansa додому

Щоб викликати майстра для ремонту пральної машини Hansa додому, зв’яжіться з нами за телефонами вказаними на сайті або через форму зворотного зв’язку, вказавши свої контакти.

При дзвінку опишіть проблему. Чим докладніше ви опишите вашу ситуацію, тим точніше майстер зможе визначити можливу причину поломки. Це дозволить йому назвати приблизну вартість за ремонт вашої техніки і взяти всі необхідні інструменти для усунення несправності.

Обговоріть з майстром-який зручний для вас час. Майстер прибуде на вашу адресу в призначену годину.

Після приїзду до вас додому майстер проводить повну діагностику пральної машини, знаходить причини поломок і озвучує точну вартість за проведений ремонт. До проведення ремонтних робіт фахівець приступає тільки після вашої згоди.

Ціна за ремонт пральної машини Ханса озвучена майстром після діагностики є остаточною і змінюватися не буде.

Після закінчення ремонту майстер перевіряє працездатність агрегату, відповідає на ваші питання і виписує гарантійний талон.

Сервісне обслуговування пральних машин Hansa

Бажаєте, щоб ваша пральна машина Hansa служила вам довго і не засмучувала глобальними поломками?

Проходьте професійну діагностику хоча б раз на рік!

Це допоможе своєчасно виявити дефектні вузли, зношені деталі, тим самим попередити розвиток серйозних несправностей. У нашій майстерні пройти таке сервісне обслуговування можна зателефонувавши і викликавши майстра додому.

Запитання, відгуки та пропозиції:
Рубрики
Популярні записи
Бренд пральної машини
Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Додати коментар
Ми цінуємо час наших клієнтів і завжди готові швидко та якісно відремонтувати будь-яку поломку вашої пральної машини
* обов'язкове для заповнення
Наш адрес
м. Київ,
просп. Леоніда Каденюка, 14а
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту