Whirlpool (Вірпул)

Whirlpool (Вірпул)

В наші дні все більше створюється автоматизованої техніки, і звичайну домашню роботу тепер можуть виконати спец. пристосування. Пральні машини автомат тепер є в кожному будинку. Економія часу та зусиль на прання оцінила кожна господиня.

Американська компанія Whirlpool Corporation була заснована в 1911 році братами Фред і Лу Аптон. Якість і надійність даних стиралок оцінили сотні тисяч господинь по всьому світу. Але незважаючи на доведену надійність машинок Вирпул будь-яка техніка виходить з ладу, навіть ці американські пральні машини.

Ремонт пральних машин Whirlpool / Вирпул в Києві

Сервісний центр HelpService пропонує професійний ремонт пральних машин Вирпул з приїздом майстра додому. Досвідчені майстри нашої компанії проведуть грамотну діагностику, точно встановлять причину поломки і усунуть її в лічені години.

Ми ремонтуємо всі моделі цієї марки, беремося за будь-які (в тому числі найскладніші поломки). Доступні ціни, хороший сервіс, ввічливі майстри і стабільно високу якість ремонту – всі ці переваги роблять нас одним з кращих майстерень по ремонту пральних машин Whirlpool.

Ремонт пральної машини Whirlpool своїми руками

Сучасні машинки мають складний пристрій з наявністю численних електронних компонентів і вузлів.

Ми не рекомендуємо займатися розбиранням та усуненням несправностей в пральних машинах Whirlpool самостійно.

Спроби некваліфікованого втручання можуть закінчитися сумно, особливо якщо немає достатніх знань.

У мережі багато відеоінструкцій та іншої інформації по ремонту пральної машини Wirpul своїми руками. Але не маючи спеціалізованих інструментів і не до кінця розуміючи конструкцію, ви ризикуєте пошкодити тендітні вузли ще при розбиранні, не кажучи вже про те, що один і той же симптом може вказувати на 2, а іноді і більше несправностей. В результаті ви купуєте дорогі запчастини, встановлюєте їх … і з подивом виявляєте, що питання залишається невирішеним.

Не ризикуйте, звертайтеся до досвідчених майстрів сервісного центру!

Основні несправності пральної машини Вірпул

Несправність Опис
Приводний ремінь Приводний ремінь часто рветься при тривалому простої техніки. Він зсихається, втрачає еластичність, при запуску рветься. Неприємність супроводжується характерним свистом, запахом горілої гуми, при цьому барабан не крутиться.
УБЛ Пралка не відкривається після виконання програми, або, навпаки, не блокується дверка, і прання не починається.
Кнопка «пуск» Пральна машина не вмикається. Кнопку потрібно замінити, в деяких випадках досить підчистити окислені контакти.
Зливна помпа Не зливається вода з пральної машини. Не завжди цей симптом однозначно говорить про те, що помпа перегоріла. Можливо, її заклинило через намотування волосся на крильчатку, або сталось засмічення в зливному фільтрі, шлангу або патрубку.
Знос манжети люка Найпоширеніша причина передчасного зносу – використання агресивних миючих засобів для її очищення. Манжету також можуть пошкодити ключі, монети та інші предмети, які випадково опинилися разом з речами в баку. Через порушення герметичності між баком і дверцятами вода починає сочитися на підлогу по передній стінці.
Поломка терморезистора Цей елемент відповідає за вимір температури. Якщо він передає невірні показники, прання відбувається в аномальному режимі: вода може не нагріватися або, навпаки, нагріватися до дуже високої температури (вище, ніж задано програмою, що особливо неприємно, якщо ви вирішили випрати синтетику або інші делікатні тканини, в результаті безнадійно їх пошкодили).

Коди помилок

Більшість сучасних пральних машин оснащені дисплеєм, що виводить корисну інформацію для користувача.

При виникненні будь-якої несправності в автоматичних пральних машинах Вирпул на подібних дисплеях виводиться спеціальний код, розшифрувавши який можна визначити характер поломки. Розшифровку часто вказують в інструкції по експлуатації.

Пральна машина Вірпул з фронтальним завантаженням

Фронтальне завантаження – класичні пральні машини з дверками які розташоваі збоку. Незважаючи на появу вертикальних моделей, багато користувачів вважають за краще класичний варіант. Втім, що краще: фронтальне або вертикальне завантаження, виключно справа смаку і особливостей планування в будинку або квартирі.

Пральна машинка Вирпул з вертикальним завантаженням

Вертикальне завантаження сподобається господиням які економлять простір. Як випливає з назви, завантаження в побутовій техніці цього виду відбувається не збоку, а зверху, що відкриває кілька переваг:

 • Можливість дозавантаження білизни. У машинці з фронтальним завантаженням бак розташований збоку, при відкритті дверцят вода відразу ж рине на підлогу. Втім, щоб уникнути подібної ситуації, виробники розробили УБЛ, що блокує замок дверцят під час роботи СМА. Так як в вертикальних машинках люк розташований зверху, при відкритті кришки вода не витече з нього, що дозволяє дозагрузіть білизна при необхідності.
 • Захист від дітей. Панель управління і кнопки тут розташовані зверху, на висоті, що робить їх недоступними для маленьких і дуже допитливих дітей.
 • Економія місця – не потрібно багато вільного простору для відкриття люка збоку. Машинку можна засунути в куток. Адже у випадку з вертикальним завантаженням, для вільного відкриття кришки достатньо наявності вільного простору зверху.

Виклик майстра по ремонту пральних машин Whirlpool додому

Виклик майстра в нашій компанії доступний в будь-який час.

Як викликати майстра для ремонту пральної машинки Вирпул додому.

 1. Для цього зв’яжіться з нами за контактами, вказаними на сайті.
 2. При зверненні вкажіть марку і модель пральної машини, опишіть несправність.
 3. Майстер задасть додаткові запитання, назве можливу причину поломки й орієнтовну вартість ремонту.
 4. Після цього ви домовляєтеся про час приїзду фахівця, називаєте свою адресу. У призначений час майстер приїжджає, проводить діагностику, називає точну ціну і приступає до ремонту.

Важливо! Точну ціну майстер озвучить тільки після діагностики вашої техніки. Обумовлена ​​сума не буде змінюватися в процесі ремонту.

Сервісне обслуговування пральних машин Вирпул

Щоб убезпечити пральну машину від глобальних поломок ми рекомендуємо хоча б один раз на рік проходити сервісний огляд і замовляти послугу професійної діагностики.

Це дозволить вам виявити можливі поломки, і усунути їх заздалегідь, подбавши про безперебійну роботу вашої пральної машинки.

Запитання, відгуки та пропозиції:
  Коментар от , Доброго вечора!Купили щойно машинку,все підключили ,всі нові шланги,вола не перекрита,напор в будинку є,запускається програма,а вода не поступає в барабан,вода типу качає,але в барабан не набирається!Прмилки на дисплеї немає,двері закриті!
  Коментар от , Стиральная машина Whirlpool (вертикальная загрузка) начала издавать посторонние громкие, сильные звуки при отжиме на больших оборотах
  Коментар от , Якщо машинка нова, то чи всі захисні клейові стрічки та елементи ви зняли? У пральної машинки зазвичай є свій вентиль, що відкриває та перекриває доступ води. Можливо, його хтось закрутив помилково чи необережно. Якщо це не так, то вам потрібен майстер. Але нова техніка має бути на гарантії, тому скористайтесь саме тим центром, який брав на себе гаранійне обслуговування.
  Коментар от , Вера, добрый день. Рекомендуем вам проверить стиральную машину, провести диагностику, так как грохот при отжиме может говорить о серьезных проблемах с техникой. Звоните, мы поможем.
Рубрики
Популярні записи
Бренд пральної машини
Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Додати коментар
Ми цінуємо час наших клієнтів і завжди готові швидко та якісно відремонтувати будь-яку поломку вашої пральної машини
* обов'язкове для заповнення
Наш адрес
м. Київ,
пр-т Гагаріна 14A
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту