Indesit (Індезіт)

Indesit (Індезіт)

Пральні машини Indesit (Індезіт)

Історія бренду Indesit йде далеко в минуле, в 1930-і роки, коли Арістіде Мерлоні заснував в місті Фабріано невелику фірму з виробництва ваг. Компанія росла, розвивалась, стала виробляти не тільки ваги, але і нагрівальні прилади, газові балони.

Після смерті Арістіде Мерлоні, його компанія перейшла до трьох його синів, кожен з яких зайнявся окремою галуззю. Так Антоніо Мерлоні став виробляти ваги і газові балони, компанія Франческо виробляє водонагрівачі й ванни, а компанія Вітторіо зайнялася виробництвом великої побутової техніки і в 2005 році зареєструвала бренд Індезіт.

Ремонт пральних машин Індезіт в Києві

Тепер побутова техніка Індезіт відома в усій Європі як сучасна, надійна, якісна і зносостійка. Однак, пральні машини цього бренду схильні до поломок, як і будь-які інші пральні машини автомат. В процесі експлуатації зношуються і приходять в непридатність окремі запчастини і вузли.

Наша компанія здійснює терміновий ремонт пральних машин Індезіт на дому в Києві й передмісті.

Наявність спеціалізованого інструменту та обладнання, досвідчені майстри з профільною освітою, знанням конструкції й принципу роботи пральних машин Індезіт, наявністю сервісної документації, гарантія на роботи і встановлені запчастини – всі ці переваги, які оцінили наші клієнти. Вони із задоволенням звертаються в наш сервісний центр, рекомендують нас своїм знайомим.

Практичного досвіду, знань і кваліфікації наших майстрів вистачає для того, щоб взятися за ремонт будь-якого рівня складності, будь то проста заміна манжети люка або складний ремонт електронної плати, заміна підшипника і багато іншого.

Несправності пральної машини Індезіт

Нижче наведені несправності, з якими найчастіше стикаються власники ПМА цієї марки. Звичайно, список поломок не обмежується ними.

НесправністьСимптоми
Дефект підшипників, встановлених на осі барабанівПідвищений шум при обертанні барабана, витік води через підшипниковий вузол.
Зливний насосМашинка не відкачує воду і зупиняється під час прання.
Щітки двигунаІскріння, недостатні обертів (що особливо видно при віджиманні й повному завантаженні барабана).
Обрив приводного ременяМашинка не крутить барабан, свист, шум, запах горілої гуми.
Впускний клапанМашинка не може набрати воду і видає код помилки на дисплей.

Коди помилок пральних машин Indesit

Пральні машини Indesit (Індезіт) останніх років випуску оснащені системою самодіагностики, що істотно спрощує пошук можливої ​​несправності.

Інформацію про несправності техніка виводить на дисплей у вигляді кодів помилки. У нашій таблиці наведено їх розшифровка.

Ремонт пральних машин Indesit на дому, виклик майстра

Ваша пральна машина Indesit зламалася? Не хочете займатися транспортуванням в майстерню? Викликайте майстра по ремонту пральних машин додому.

 1. Зателефонуйте на сайті.
 2. Розкажіть фахівця про проблему, докладно опишіть несправність, назвіть модель пральки Індезіт. Це потрібно для того, щоб майстер взяв з собою на виїзд необхідні інструменти і запчастини.
 3. Менеджер по телефону називає орієнтовну ціну ремонту, ви домовляєтесь з ним про час приїзду майстра.
 4. Майстер приїжджає, проводить повну діагностику, називає несправність, вартість ремонту і приступає до робіт, попутно консультуючи вас з питань експлуатації побутової техніки та відповідаючи на ваші питання.
 5. По завершенні ремонту майстер демонструє працездатність прального агрегату і виписує гарантійний талон.

Вартість на ремонт пральних машин Indesit

Дізнатися, скільки коштує професійний ремонт пральної машини Indesit, ви можете у нашого майстра, зателефонувавши по телефону і детально описавши характер несправності.

З вартістю усунення основних неполадок ви можете ознайомитися на сторінці ціни.

Звертаємо вашу увагу, що ціни вказані орієнтовно і можуть відрізнятися. Наприклад, якщо майстер по приїзді провів повну діагностику техніки і знайшов також інші неполадки або зношені вузли, він може запропонувати замінити й їх. У будь-якому випадку майстер приступає до ремонту тільки після того, як озвучить остаточну ціну і отримає вашу згоду.

Сервісний центр, обслуговування пральних машин Індезіт

Щоб убезпечити пралки від глобальних поломок, ми рекомендуємо перед початком експлуатації ознайомитися з інструкцією і виконати всі зазначені в ній дії:

 • викрутити болти;
 • встановити техніку на рівну підлогу;
 • вирівняти її за допомогою рівня;
 • правильно встановити зливний шланг;
 • встановити заземлення (в крайньому випадку, УЗО).

Дотримуйтесь також рекомендації щодо завантаження барабану і розподілу білизни в ньому. Не забувайте перевіряти кишені перед пранням (сміття, монетки, сім-карти й інші дрібниці стають причиною засмічень).

Ми рекомендуємо хоча б раз на рік здійснювати діагностику. Наш сервіс надає таку послугу на вигідних умовах. Вчасно проведена діагностика допоможе визначити можливі проблеми й усунути їх заздалегідь, що дозволить в подальшому уникнути глобальних поломок з дорогим ремонтом.

Вопросы, отзывы и предложения:
  Рубрики
  Популярные записи
  Бренд стиральной машины
  Прямой телефон мастера
  расчет стоимости ремонта
  Добавить комментарий
  Мы ценим время наших клиентов и всегда готовы быстро и качественно отремонтировать любую поломку вашей стиральной машины
  * обязательно для заполнения
  Наш адрес
  м. Київ,
  пр-т Гагаріна 14A
  вхід з двору, чорна решітка
  Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
  Консультация специалиста и расчет стоимости ремонта