AEG (АЕГ)

AEG (АЕГ)

Пральні машини бренду AEG рідко виходять з ладу.
Якість збірки, використання надійних деталей з високим ресурсом роботи, ергономічний дизайн – побутова техніка цієї компанії виконана в кращих традиціях легендарного німецького якості.

Проте, як і будь-яка техніка, вона не вічна і може вийти з ладу через природній знос механічних вузлів, стрибків напруги, неякісної води або порушення умов експлуатації, неакуратне поводження.

Ремонт пральних машин AEG (АЕГ) в Києві

Якщо ви зіткнулися з поломкою – не варто переживати. Все можна виправити, якщо за справу беруться фахівці HelpService.

Ми здійснюємо професійний ремонт пральних машин Aeg в Києві й передмісті на дому за доступними цінами!

Типові поломки і несправності пральних машин Aeg

Якщо говорити про проблеми пральної машини Aeg, з якими наші клієнти звертаються в сервісний центр найчастіше, то це:Ремонт стиральных машин AEG

 • Відсутність зливу. Несправність типова для будь-якої ПМА і пов’язана з поломкою зливної помпи. Але не завжди. Досить часто майстер, приїжджаючи додому до клієнта і починаючи виконувати діагностику, виявляє сторонні предмети в зливному фільтрі, засмічення патрубків і зливних шлангів, клапті намотані на крильчатку насоса – все це перешкоджає відкачування води. Щоб вирішити проблему, в такому випадку не потрібно міняти запчастини, досить виконати очистку. Але не затягуйте: якщо сміття, деталі одягу та інше проскочать через фільтр в зливну помпу – вона згорить і тоді буде потрібна її заміна.
 • Не гріється вода. Найбільш очевидна причина – згорів ТЕН. Також проблема може бути в зламаному термодатчика, поломки тиристора електронного блоку управління.
 • Шум при пранні, машинка гримить, калюжі масла і води на підлозі. Це типові симптоми відпрацьованих підшипників. Не зволікайте з заміною і не чекайте, поки барабан НЕ буде крутитися зовсім – ви ризикуєте пошкодити не тільки самі підшипники, але і супорт.

Ремонт пральної машини Aeg на дому

Ремонт пральної машини АЕГ (AEG) на дому ускладнений тим, що для правильного і швидкого ремонту заміни потрібного вузла, необхідно максимально чітко в телефонному режимі, виявити характер поломки. Це дозволить майстру взяти з собою необхідні інструменти і запчастини, якщо знадобитися провести повну заміну деталі.

Перш, ніж викликати майстра для здійснення ремонту пральної машини AEG на дому ми рекомендуємо виконати ряд простих кроків.

Наші фахівці не раз стикалися з тим, що по приїзді на виклик ніякої поломки не відбулося. Хтось забув включити AEG Lavamat в розетку, інші – відкрити воду і т. д.

Перед тим, як викликати майстра нашого сервісу:

 1. Перевірте, чи є в будинку електрика, чи включена ПМА в мережу, чи відкритий вентиль з водою.
 2. При відсутності зливу викрутити зливний фільтр, дістати все сміття і промити його під проточною водою. Алгоритм дій докладно описаний в керівництві до експлуатації.
 3. Якщо вода не набирається або набирається дуже повільно, вимкніть ПМА і перевірте, чи не засмітився впускний фільтр (як до нього дістатися, також написано в інструкції).
 4. Якщо ПМА зупинилася під час прання, зависла на одному етапі, спробуйте «перезавантажити її», для початку скористайтеся кнопкою пауза і повторний пуск. Якщо це не допомогло, вимкніить пральну машину на 15-20 хвилин. Просто витягніть шнур з розетки, після закінчення часу підключіть знову. У деяких випадках це допомагає. Але якщо така ситуація повторюється занадто часто – потрібна допомога фахівця.

Ремонтуємо пральні машини Aeg швидко і з гарантією!

Як викликати майстра додому

Для професійного і швидкого здійснення ремонту пральної машини AEG викликайте нашого майстра.

Алгоритм співпраці з нами:

 1. Щоб замовити ремонт, потрібно зателефонувати за телефонами на сайті.
 2. При зверненні назвіть модель техніки, поясніть, з якими проблемами ви зіткнулися.
 3. Майстер задаст уточнюючі питання, назве можливу несправність і скаже, скільки буде коштувати ремонт.
 4. Ви домовляєтеся про час приїзду майстра.
 5. Наш співробітник приїжджає до вас в призначений час, проводить повну діагностику і називає остаточну ціну ремонту.
 6. Якщо вас все влаштовує – майстер приступає до роботи.
 7. По завершенні ремонту проводиться тестовий запуск пральної машини AEG для перевірки якості проведених робіт.

Коди помилок

Якщо виникли проблеми з пральною машинкой Aeg, на допомогу можуть прийти коди помилок, які допоможуть діагностувати поломку. Ця інформація виводиться в спеціальному віконці, розміщеному біля кнопок. Якщо ви бачите миготливі цифри і букви в цьому інформативному вікні, повідомте їх майстру по телефону.

Таблиця кодів помилок пральних машин Aeg за посиланням.

Ціни на ремонт пральних машин Аeg

Ознайомитися з вартістю ремонту пральних машин Аeg можна перейшовши на сторінку ціни, де в прайсі ви знайдете вартість ремонту в залежності від поломки.

Важливо! Точну суму за ремонт майстер називає тільки після діагностики пральної машини.

Сервісне обслуговування Аeg

Запобігти проблемі набагато простіше, ніж боротися з її наслідками. Щоб великий ремонт пральної машини АЕГ був потрібний якомога рідше, ми рекомендуємо регулярно проходити діагностику. Така послуга також доступна у нас. Просто зателефонуйте нам і замовте діагностику.

Для довгострокової роботи пральних машин Aeg не нехтуйте рекомендаціями виробника!

Зокрема, не слід смикати за ручку дверцят до розблокування замку, дозволяти дітям «кататися» на дверцятах, натискати кнопки і крутити ручку вибору програм. Регулярно очищайте зливний і сітчастий впускний фільтри, використовуйте вхідні фільтри на воду і стабілізатор напруги.

Запитання, відгуки та пропозиції:
  Коментар от , Nicely put, Thanks!
Рубрики
Популярні записи
Бренд пральної машини
Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Додати коментар
Ми цінуємо час наших клієнтів і завжди готові швидко та якісно відремонтувати будь-яку поломку вашої пральної машини
* обов'язкове для заповнення
Наш адрес
м. Київ,
просп. Леоніда Каденюка, 14а
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту