Samsung (Самсунг)

Samsung (Самсунг)

Компанія Samsung заснована в далекому 1938 році, а в наш час вона стала всесвітньо відомою завдяки якісній і надійній техніці.

Пральні машини Samsung (Самсунг) відрізняються зручністю і надійністю, однак як і будь-яка техніка ці пральки можуть ламатися.

Ремонт пральних машин Samsung (Самсунг) в Києві

Наш сервісний центр здійснює професійний, якісний, недорогий і терміновий ремонт пральних машин Samsung в Києві й передмісті з виїздом майстра додому.

До ваших послуг професійні майстри, гарантія на всі роботи і замінені запчастини, виїзд фахівця в будь-який зручний для вас час і в будь-який район міста.

Ремонт пральної машини Самсунг повинен проводитися тільки досвідченими майстрами! В іншому випадку ви ризикуєте нашкодити своїй техніці ще більше, прийнявши рішення ремонтувати самостійно або довіривши ремонт невідомим компаніям по ремонту пральних машин, які не мають репутації і не дорожать нею.

Пральні машини Самсунг є дорогою технікою і не терпить недбалого ставлення і експериментів по відношенню до себе.

Терміновий ремонт пральних машин Samsung на дому, виклик майстра

Викликати майстра в нашій компанії досить просто: досить набрати телефон, описати несправність і домовитися про час візиту.

Майстер приїжджає до вас додому, проводить діагностику, встановлює несправність, називає ціну і приступає до робіт. Після закінчення ремонту фахівець демонструє роботу машинки, дає безкоштовні консультації по експлуатації і відповідає на ваші питання, виписує гарантію.

Більшу частину поломок ми ремонтуємо на дому клієнта в день звернення, але в разі особливо серйозних несправностей майстру може знадобитися більше часу або ремонт в умовах стаціонару.

Основні несправності пральних машин Samsung

  • ТЕН. При поломці нагрівального елементу пральна машина перестає гріти воду, б’ється струмом або вибиває автомат.
  • Знос приводного ременя. Якщо приводний ремінь постійно зісковзує зі шківа або і зовсім рветься, в 90% випадків спостерігаються також проблеми з іншими вузлами. Наприклад, знос підшипників барабана, ослаблення кріплення шківа та ін. Приводний пас – невід’ємна частина машинок з приводним типом двигуна. Якщо він порвався – барабан обертатися не буде, якщо розтягнутий або ослаб натяг – може обертатися повільно, з пробуксовкою при невеликому завантаженні. Як правило, обрив ременя супроводжується шумом і свистом, запахом горілої гуми.
  • Знос манжети люка. Використання агресивної побутової хімії для догляду за гумкою, потрапляння гострих предметів – все це може привести до пошкодження манжети. Через нещільне примикання вода з бака просочується через дверцята і тече по передньої стінки СМА з фронтальним завантаженням.
  • Пристрій блокування люка. Якщо ви чуєте клацання язичка замка при закритті дверцят, але вона не блокується, відповідно, дверка не відкривається – згоріло УБЛ (або симистор, що відповідає за його роботу, на електронній платі).
  • Згорів наливний клапан. При цій несправності пральна машинка не буде набирати воду. Якщо клапан заклинило в відкритому стані, ПМА, навпаки, буде нескінченно набирати і зливати воду в каналізацію.
  • Знос щіток двигуна. Проблема характерна для ПМА з колекторним типом двигуна. Згодом щітки (рухливі контакти) стираються. В середньому, це відбувається через 5-7 років, але при інтенсивному використанні на високих оборотах віджиму заміна щіток може знадобитися раніше. Вказати на необхідність заміни щіток мотора можуть такі симптоми: повільне обертання барабана під час прання (при цьому він вільно прокручується руками), програма не запускається, сторонні шуми, запах горілого, іскріння і потріскування. Не тягніть із заміною щіток – експлуатуючи машинку зі зношеними контактами, ви ризикуєте пошкодити колектор і зіткнутися з необхідністю більш дорогого ремонту.

Коди помилок пральних машин Samsung

Сучасні пральні машини оснащені системою самодіагностики, що відстежує роботу пристрою і видає на дисплей відповідні коди помилок. Їх розшифровку можна подивитися на офіційному сайті сервісного обслуговування, в інструкції або в нашій таблиці.

Скільки коштує ремонт пральної машини Самсунг

Дізнатися, скільки коштує ремонт пральної машини Samsung, можна на сторінці Ціни.

Ми готові назвати приблизну вартість за ремонт пральної машинки Самсунг вже по телефону, попередньо (точно визначити поломку на підставі розповіді клієнта неможливо).

Приїхавши до вас додому майстра HelpService проводять повну діагностику пральної машини Самсунг і називають точну вартість за ремонт конкретної техніки. Майстер приступить до ремонту, тільки після узгодження ціни з вами.

Важливо! Озвучена майстром ціна за ремонт пральки Самсунг після проведення діагностики не буде змінюватися в процесі ремонту.

Сервісне обслуговування Samsung

Щоб ремонт пральних машин Samsung був потрібний як можна рідше, убезпечити себе від серйозних поломок, ми рекомендуємо регулярно (1-2 рази на рік) запрошувати майстра для професійної діагностики побутової техніки.

Пам’ятайте! Попередити проблему, вчасно замінити зношені вузли, набагато простіше і дешевше, ніж в  подальшому витрачатися на капітальний ремонт і дорогі запчастини.

Запитання, відгуки та пропозиції:
Рубрики
Популярні записи
Бренд пральної машини
Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Додати коментар
Ми цінуємо час наших клієнтів і завжди готові швидко та якісно відремонтувати будь-яку поломку вашої пральної машини
* обов'язкове для заповнення
Наш адрес
м. Київ,
просп. Леоніда Каденюка, 14а
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту