Ariston (Аристон)

Ariston (Аристон)

У далекі 30-і роки Арістіде Мерлоні заснував підприємство в містечку Фабріано, які виробляють ваги. Але дуже скоро стало зрозуміло, що з такою продукцією компанія стане збитковою. Ваги продавались в кожному містечку і організувати їх збут було дуже складно.

У пошуках вільної ніші 1945 році Арістіде Мерлоні вирішує переорієнтувати своє підприємство на випуск балонів для зрідженого газу і електричні водонагрівачі. Ось тоді і з’явився бренд Ariston (в перекладі з грецького означає «успішний»). Водонагрівачі продавали під цим брендом.

Сини Арістіде Мерлоні – Вітторіо, Франческо і Антоніо збільшили і розширили батьківську справу. Так Антоніо – заснував бренд Ardo, Франческо – став керівником компанії Merloni TermoSanitari, а Вітторіо – займався брендом Ariston.

На сьогоднішній день, Арістон проводить величезну кількість досліджень в сфері розвитку техніки, з метою поліпшити якість, надійність, безпеку, зручність і дизайн техніки Ariston.

Подібне ставлення до виробленої техніці народжує у покупців довіру. І ця довіра – виправдана.

Однак, навіть техніка Ariston підвладна часу і зносу деталей.

Ремонт пральних машин Ariston / Арістон в Києві

Сервісний центр HelpService здійснює ремонт пральних машин Ariston (Арістон) в Києві й передмісті з виїздом майстра додому за вигідними цінами.

Ремонт стиралок Ariston на домуДосвідчені майстри, з профільною освітою, необхідними інструментами та діагностичним обладнанням – проведуть грамотну діагностику, для того щоб точно виявити причину неполадки, в ремонті використовують тільки оригінальні запчастини.

Наша команда професійних майстрів візьметься за ремонт будь-якого рівня складності, ремонтує все моделі ХотПоінт Арістон: вбудовані та окремо розташовані, старих років випуску і моделі, що недавно з’явилися на ринку.

Основні поломки і несправності пральних машин Арістон

Несправність Симптоми
Зливний насос ПМА не зливає воду. Не завжди мова йде про перегорання. Наприклад, іноді довге волосся або клаптики тканини намотуються на крильчатку, і вона блокується. У цьому випадку досить провести очистку. Якщо ж насос згорів – потрібна заміна деталі.
Програматор або ЕБУ Пральна машина не вмикається, «перескакують» програми при крученні ручки програматора, збивається програма під час прання, машинка «глючить» і т. д.
Перегоріла спіраль Тена Не нагрівається вода.
Пробій ізоляції Тена Машинка б’ється струмом, спрацьовує УЗО.
Накип на Тені Вода гріється занадто довго, наростання накипу під час нагрівання збільшується ще більше, в кінцевому рахунку, перегорає спіраль і вода перестає грітися зовсім.

Коди помилок пральних машин Ariston (Арістон)

Пральні машини Хот Пойнт оснащені розумною системою самодіагностики, яка повністю відстежує роботу всіх вузлів, а в разі виникнення несправності або нештатної ситуації (наприклад, дверка люка не закривається або не набирається вода) видає відповідні коди помилок.

Щоб дізнатися їх розшифровку, можна відвідати офіційний сайт або вивчити підготовлену нами таблицю за посиланням.

Керівництво по експлуатації пральної машини Арістон

Поради по догляду, схема і пристрій пральної машини Hotpoint Ariston, особливості підключення зливного шланга до каналізації, коди помилок і багато іншого описано в інструкції.

Рекомендуємо вивчити її уважно – дотримання правил, які висвітлює керівництво, сприяє збільшенню терміну експлуатації.

Ремонт пральних машин Ariston / Арістон на дому, виклик майстра

Якщо у вас зламалась пральна машина Арістон і ви хочете здійснити її ремонт в максимально стислі терміни і на дому, не здійснюючи транспортування. Замовляйте ремонт у нас!

  1. Щоб викликати майстра, зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті.
  2. Назвіть модель техніки Hotpoint, докладно розкажіть що сталося.
  3. Наш фахівець при необхідності уточнить деталі і назве можливі причини, ціни.
  4. В цей же день (або в будь-який зручний для вас) майстер прибуде до вас, проведе професійну діагностику, назве причину неполадки і точну вартість роботи.
  5. Після отримання вашої згоди майстер приступає до ремонту, після закінчення якого демонструє працездатність прального агрегату і виписує гарантійний талон.

Вартість за ремонт пральних машин Арістон на дому

Ціни на ремонт пральних машин Арістон в майстерні HelpService демократичні. Ознайомитися з повним прайсом можна на сторінці “Ціни“.

Важливо! Точну вартість за ремонт пральної машини Ariston майстер озвучить тільки після повної діагностики вашої пральки і визначення несправностей, а також способу усунення.

Вартість озвучена майстром після діагностики в процесі ремонту не змінюється!

Сервісне обслуговування Ariston

Щоб ремонт пральної машини був потрібний як можна рідше, ми рекомендуємо звертатися в сервіс, щоб виконати професійну діагностику, хоча б 1 раз на рік.

Адже попередити поломку і при необхідності провести техобслуговування завжди простіше і дешевше, ніж мати справу з необхідністю ремонту пральної машини Аквалтіс Арістон (або інших моделей цього бренду).

Запитання, відгуки та пропозиції:
    Коментар от , Добрый вечер! Есть ли возможность замены верхней крышки машины Aristotle hot point. Причина коррозия
    Коментар от , Приветствуем, Марина. Такая возможность существует, но нужно посмотреть вашу технику, чтобы точно понять сложность проблемы и способы ее решения. Звоните, поможем.
Рубрики
Популярні записи
Бренд пральної машини
Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Додати коментар
Ми цінуємо час наших клієнтів і завжди готові швидко та якісно відремонтувати будь-яку поломку вашої пральної машини
* обов'язкове для заповнення
Наш адрес
м. Київ,
просп. Леоніда Каденюка, 14а
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту