Атлант

Атлант

Білоруська компанія Атлант розпочала свою діяльність ще в 1962 році і з тих пір значно розширивши свою товарну сітку побутової техніки та регулярно стежачи за якістю продукції, що випускається.

На сьогоднішній день Атлант є експортером більше 50 моделей пральних машин в різні країни, як ближнього зарубіжжя так і Європи.

Ремонт пральних машин Атлант в Києві

Побутова техніка Atlant полюбилася користувачам, перш за все, за доступну ціну і непогані технічні характеристики. Але, на жаль, за якістю збірки вона поступається багатьом зарубіжним аналогам.

Як правило, ремонт пральних машин Атлант може знадобитися вже через 3-4 роки після початку експлуатації. Виною тому природний знос деталей, використання жорсткої води, скачки напруги. А якщо ви ще й не дотримуєтесь рекомендації виробника, неакуратно ставитеся до техніки, то несправності можуть виникнути ще раніше.

Якщо ваша пральна машина автомат відмовляється працювати, – звертайтеся в нашу компанію.

Компанія HelpService здійснює ремонт пральних машин Атлант в Києві й передмісті.

Наші досвідчені майстри з багаторічним стажем роботи приїдуть до вас прямо додому і усунуть несправність в лічені години.

Основні несправності пральних машин Атлант

Несправність Симптоми
Вийшла з ладу кнопка харчування ПМА не вмикається, не світиться індикатор живлення. Звертаємо вашу увагу на те, що не вмикається техніка може і з інших причин: несправності електронного контролера, зіпсована вилка або шнур живлення.
Перегорів пристрій блокування люка Прання не починається: чути клацання язичка замка, але блокування не відбувається, на дисплеї з’явиться код помилки.
Пружини підвісу бака Неприємні скрипи під час прання, машинка «стрибає» при віджиманні.
Патрубки Вода на підлозі пральної машини.
Зливний насос ПМА не відкачує воду.
Тен Прання відбувається в холодній воді.

Коди помилок пральних машин Атлант

Сучасні пральні машини оснащені інформаційним дисплеєм. Якщо техніка дала збій, то на цьому табло виводиться код помилки, що допомагає самостійно діагностувати поломку машинки.

Коди помилок пральної машини Аталанта тут.

Ремонт пральних машин Атлант на дому, виклик майстра

Щоб викликати майстра додому дотримуйтесь цієї нескладною інструкції:

  1. Зателефонуйте в наш сервісний центр по номеру на сайті.
  2. Назвіть марку і модель СМА.
  3. Детально опишіть поломку, код помилки (якщо показує). Наш фахівець уважно вислухає вас і при необхідності задасть уточнюючі питання, після чого назве можливі причини несправності й орієнтовну вартість ремонтно-відновлювальних робіт.
  4. Ви домовляєтеся про час приїзду майстра (зазвичай ми виїжджаємо в день подачі заявки, але можемо приїхати і в будь-який інший зручний для вас час).
  5. Майстер приїжджає, проводить професійну діагностику і оголошує ціну ремонту, після чого приступає до робіт.
    По завершенні робіт фахівець запускає тестову прання, показує вам, що все працює, дає безкоштовні консультації по правильній експлуатації, відповідає на ваші питання.
    Вписує гарантійний талон.

Вартість на ремонт пральних машин Атлант в Києві

Наша майстерня займає лідируючі позиції серед ремонтних майстерень міста Києва. Ціни на ремонт пральних машин Атлант є досить демократичними і доступними. Більш детально з нашим прайсом ви можете ознайомитися на сторінці “Ціни“.

Важливо! Вартість за ремонт пральних машин Атлант на нашому сайті вказана в ознайомлювальних цілях і є приблизною.

Точну вартість на ремонт пральної машини Атлант майстер озвучить тільки після повної діагностики вашої техніки.

Сервісне обслуговування пральних машин Атлант

Щоб убезпечити себе від серйозних поломок, ми рекомендуємо хоча б раз на рік проводити професійну діагностику пральних машин.

Не нехтуйте рекомендаціями виробника. Зокрема, 90% поломок ручки люка відбуваються після того, як власник, не чекаючи розблокування УБЛ, намагається відкрити дверцята, а основна причина перегорання Тена – накип, що утворюється через використання жорсткої води. Щітки двигуна і підшипник зношуються швидше, якщо ви перевантажуєте барабан. І цей список можна продовжувати ще дуже довго.

Компанія HelpService здійснює діагностику пральних машин Атлант в рамках сервісного обслуговування, на предмет виявлення старих і зношені вузлів.

Бережіть свою незамінну помічницю – і тоді звернення в сервіс буде відбуватися набагато рідше!

Запитання, відгуки та пропозиції:
Рубрики
Популярні записи
Бренд пральної машини
Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Додати коментар
Ми цінуємо час наших клієнтів і завжди готові швидко та якісно відремонтувати будь-яку поломку вашої пральної машини
* обов'язкове для заповнення
Наш адрес
м. Київ,
просп. Леоніда Каденюка, 14а
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту