Блимають всі лампочки на пральній машині

Блимають всі лампочки на пральній машині

Хаотичне запалювання всіх індикаторів на пральній машині свідчить про наявність несправності. Чому блимають всі лампочки на пральній машині й де шукати причину?

Можливо проблема в керуючої платі, неправильного встановлення або невірно обраному режимі. Так чи інакше проблему потрібно вирішувати. Пробуємо розібратися разом.

Пральна машина Індезіт – блимають всі лампочки на пральній машині

Розумна техніка не тільки стирає, полоще, сушить і виконує масу інших функцій, але і сама за допомогою вбудованих індикаторів повідомляє нам про несправності.

Якщо ваша пральна машина Індезіт або іншого бренду поводиться нестандартно, індикатори на панелі то спалахують, то гаснуть – найімовірніше стався збій в керуючому модулі пральній машинці.

Причин несправностей за якими спалахують світлодіоди пральної машини досить багато і не завжди можна в них розібратися самому.

При різних поломки висвічується певна комбінація індикаторів в залежності від моделі машини. У різних моделях машин однієї марки, поєднання палаючих лампочок буде не однаковим і відповідати тільки однієї моделі.

Миготіння індикаторів показує код помилки

Можливо мова не в поломці або перегорілій платі. Певним поєднанням мигаючих індикаторів пральна машина повідомляє про помилку, наприклад про нещільно закриті дверцята або слабкому напорі водопровідної води.

Дізнатися значення коду помилки вашої пральної машини можна з інструкції, яка додається до вашої пралки або в інтернеті з офіційного сайту виробника.

Повідомте код помилки майстру по ремонту пральних машин, це допоможе йому швидше усунути неполадку.

Про наявність несправності може свідчити також повністю виключена панель, а одночасно миготливі лампочки констатують про те, що вийшло з ладу імпульсне джерело живлення керуючого модуля.

Найбільш поширені поломки, при яких на пральній машині горять або блимають індикатори

Найслабшою ланкою в пральних машинах, через збій роботи яких блимають всі лампочки, вважаються – керуючий модуль, конденсатори електронної плати, тен, двигун.

Розглянемо найбільш поширені поломки, при яких на ПМА горять або блимають індикатори:

 • машина не зливає воду – засмітився зливний фільтр або патрубок і потрібно їх прочистити або прийшов час поміняти насос;
 • не набирається вода – в непридатність прийшов клапан подачі води або пристрій блокуючій люк;
 • не гріється вода – потрібна заміна трубчастого електронагрівача, а також заміна або перепрошивка плати управління;
 • постійний набір і злив води – дав збій прессостат;
 • машина тече – зносився патрубок або гумова манжета;
 • відмовляється полоскати – потрібно прочистити засмітилися патрубок, зливний насос або фільтр, відремонтувати або замінити блок управління;
 • не хоче віджимати – проблема в зливному насосі або пресостати;
 • слабкі обороти – причина в несправності таходатчіка або деформації ременя;
 • барабан заклинило і не крутиться – біда з мотором або стерлися щітки на двигуні, зруйнувався підшипник, а може чужорідний предмет потрапив між барабаном і баком.

Як виправити помилку самостійно

Незначну похибку в роботі пральної машини можна виправити зробивши деякі дії.

Як виправити помилку самостійно якщо:

 • в машинку не надходить вода – потрібно перевірити якої сили натиск, відкриті крани і перевірити чи не пережимає шланг подачі води, а також прочистити сіточку впускного клапана;
 • дає збій модуль управління – перезавантажте пралку відключивши її від мережі на хвилин 15-20 а потім знову увімкніть;
 • включене захисна блокування від дітей – згідно з інструкцією відключіть цю функцію;
 • не викачується вода – перевірте на наявність засмічення в зливному шлангу і каналізації, а також його правильне положення, якщо він перекручений або пошкоджений розмотайте і приберіть предмети які затискають його;
 • мережевий шнур і вилки пошкоджені – використовувати їх в пошкодженому вигляді, а тим більше при явних слідах плавлення неприпустимо і потрібно терміново замінити на нові;
 • занадто багато або мало білизни в барабані – рівномірне розкладання речей в машині в кількості заданой виробником, виправить дану проблему;
 • некоректна установка – машина підключена до комунікацій без дотримування норм, через що постійно відбувається збій в її роботі.

Природний знос деталей побутової техніки, постійна вологість і випадкові пошкодження стають причинами несправностей. Своєчасна діагностика проблеми й її усунення допоможуть врятувати пральну машинку і продовжити термін її служби.

У домашніх умовах можна усунути деякі незначні неполадки. В інших випадках краще звернутися за порадою і допомогою майстра.

Професійний ремонт пральних машин з гарантією

Завжди по сусідству знайдеться майстер на всі руки, який розуміється буквально у всьому і надасть допомогу в ремонті пральної машини майже даром. Але така “безоплатна” допомога може вилитися не в одну сотню ваших гривень.

⇒Професійний ремонт пральних машин з гарантією проводять тільки спеціалізовані майстерні та служби по ремонту.

Навіть при наявності професійного обладнання для діагностики пральної машинки не завжди вдається відразу з’ясувати причину поломки електротехніки.

Команда досвідчених майстрів HelpService готова прийти на допомогу і “вилікувати” пральну машину шляхом пошуку проблеми та її грамотного рішення.

Кваліфіковані фахівці мають у своєму розпорядженні великим запасом оригінальних деталей і величезним багажем знань. Безкоштовно можуть приїхати додому по столиці й передмістю Києва, провести діагностику вашої техніки.

Остаточна вартість виконаних робіт багато в чому залежить від складності ремонту та дорожнечі комплектуючих запчастин.

⇒ З прайсом на ремонт пральних машин можна ознайомитися на сторінці Ціни.

Звертаючись до майстерні з хорошим ім’ям, ви отримаєте якісний ремонт, гарантію і безкоштовну консультацію про правильне використання пральної машинки і заходи профілактики.

Запитання, відгуки та пропозиції:
Рубрики
Популярні записи
Бренд пральної машини
Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Додати коментар
Ми цінуємо час наших клієнтів і завжди готові швидко та якісно відремонтувати будь-яку поломку вашої пральної машини
* обов'язкове для заповнення
Наш адрес
м. Київ,
пр-т Гагаріна 14A
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту