Пральна машина не забирає порошок з відсіку

Пральна машина не забирає порошок з відсіку

Пральна машина закінчила процес прання, і ви з радістю йдете дістати чисте, пахуче ароматним пральним порошком білизну, щоб розвісити його сушитися.

Але від прання білизни йде зовсім не ароматний запах і ви в подиві відкриваєте лоток і виявляєте, що порошок весь залишився на місці. Така незначна на перший погляд несправність може приховувати більш серйозні проблеми.

Чому пральна машина не забирає порошок з відсіку

Причини, чому пральна машина не забирає порошок з відсіку, не завжди пов’язані з поломкою певних деталей.

У будь-якому випадку, якщо ваша машина раптом вирішила, що порошок їй не потрібен і навіть кондиціонер не забирає, без уваги таку поведінку техніки залишати не можна. До приходу майстра пробуйте з’ясувати проблему самостійно.

Що потрібно перевірити, якщо в пральній машині залишається порошок

Що потрібно перевірити до приходу майстра, якщо в пральній машині залишається порошок:

  • Наскільки добре надходить вода в машину й чи надходить взагалі – без води прання не почнеться в принципі, а при маленькому напорі з водопроводу або на половину закритому вентилі вода буде набиратися довше звичайного. Перевірте тиск і відкрийте кран подачі води повністю, запустіть цикл і спостерігайте за поведінкою апарату.
  • Можливо, ви випадково насипали порошок в відсік для кондиціонера, а кондиціонер у відсік для порошку, звичайно якщо порошок рідкий, то прання відбудеться, якщо сипучий – засіб для прання залишиться на місці. Можливо порошок був засипаний у відділ для попереднього прання, тому і залишився недоторканим.
  • Огляньте уважно дозатор, може забився канал через який змивається порошок в машину. Вода заливається в дозатор справно, але через його забруднення не в силах змити засіб з відсіку і він повністю залишається на місці. Регулярно мийте лоток і очищайте його від залишків миючих засобів.
  • Перевірте кількість покладеного порошку, при надмірній кількості вода не змиє його цілком і частина залишиться недоторканою. Використовуйте мірну ложку, це позбавить вас від перевитрати і зайвих грошових витрат.
  • Уважно підходите до вибору порошку, вибирайте засоби розроблені для автоматичних пральних машин. Дешеві засоби не будуть дуже якістними і залишаються на стінках лотка, утворюючи щільну кірку, позбутися якої воді дуже складно.

Очищати від налипань і грудок лоток потрібно за допомогою щітки, хоча б кілька разів на рік. Ідеальний варіант – чистка після кожного прання.

Якщо у вас з водою і дозатором все добре і ви використовуєте порошок з низьким рівнем піноутворення, але він все одно залишається в лотку, значить проблема все таки всередині машини.

Основні поломки, при яких пральна машина погано змиває порошок

Основні поломки, типові для більшості машин, при яких не змивається порошок розглянемо нижче

Порошок вимивається, але частково

Ситуація, коли порошок і кондиціонер для білизни вимивається, але частково і супроводжується це більш довгим набором води, може бути спровокована засміттям сіточки для фільтрації води перед впускним клапаном або несправністю самого впускного клапана подачі води.

У нормальному стані через клапан надходить досить води для виконання машиною заданих операцій, в т. ч. повний забір порошка для прання.

Порошок не вимивається зовсім

Вода в машину надходить добре, але порошок не вимивається з лотка зовсім, значить поломка виникла в самому механізмі подачі води в лоток. Через те, що вода не потрапляє в потрібний відсік, порошок залишатиметься недоторканим.

Несправність системи напряму напору бункера

Ще одна причина по якій машина не зможе забирати засіб для прання – це несправність системи напряму бункера.

Напрямок води задає форсунка при виборі програми прання, саму форсунку в рух приводить трос. Коли він починає заїдати, розтягуватися, зміщуватися це призводить до некоректного надходженню води і вона не зможе змивати порошок.

Для точної установки причини потрібно розібрати машину і продіагностувати механізм подачі води в відсік. Можливо, буде потрібно заміна розірваного троса або зменшення його довжини.

Слабкий тиск води в системі водопостачання

Найпоширеніша проблема по якій пральна машина не забирає порошок з відсіку – це слабкий тиск води в системі водопостачання.

На натиск води впливає в свою чергу ступінь зносу труб. Якщо вони старі, й всередині залишилося мало місця від скупчився сміття, й іржі для нормального проходу води, крім як заміною тут нічим не допоможеш. Чистити їх вже марно.

Якщо труби нові, а тиск все одно слабкий, потрібно звертатися в керуючу компанію для з’ясування обставин.

Засмічення сітки впускного клапана

Вода з централізованого водопроводу досить жорстка і містить частинки піску, окалин, іржу та іншє сміття. Безперешкодному проникненню їх в середину машини заважає сітка впускного клапана. Якщо сітка забилася, то вже не тільки сміття, а й вода не зможе потрапити в машину.

Нічого страшного не сталося, і робити потрібно наступне – відкрутити шланг подачі води і акуратно вийняти сіточку з отвору. Почистити і поставити на місце. Сильну іржу можна видалити міцним розчином лимонної кислоти з водою.

Несправність впускного клапана

Несправність впускного клапана безпосередньо впливає на подачу води в машину. Через зламаний клапан вода не надійде зовсім і техніка видасть помилку. Або наджодженя води буде відбуватися дуже повільно, через щілини у мембрані клапана. В цьому випадку вода надійде, але її напору не вистачить щоб забрати весь порошок.

В цьому випадку потрібна заміна впускного клапана на новий, аналогічний марці й моделі вашої машини.

Викликаємо майстра

Якщо ви не змогли самі розібратися з виниклою проблемою – викликайте майстра по ремонту пральних машин до дому.

Сервісна майстерня HelpService здійснює ремонт пральних машин в Києві і передмісті, за доступними цінами. Після ремонту виписуємо гарантійний талон.

Телефонуйте вже зараз!

Запитання, відгуки та пропозиції:
Рубрики
Популярні записи
Бренд пральної машини
Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Додати коментар
Ми цінуємо час наших клієнтів і завжди готові швидко та якісно відремонтувати будь-яку поломку вашої пральної машини
* обов'язкове для заповнення
Наш адрес
м. Київ,
просп. Леоніда Каденюка, 14а
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту