Ремонт пральних машин Теремки Київ

Ремонт пральних машин Теремки Київ

При несправності пральних машин важливо знати, як діяти, щоб швидко та якісно відновити її працездатність. Незначні поломки, такі як засмічення зливу або фільтрів, можна усунути самому без виклику фахівця. Якщо ж причина невідома, тоді це завдання краще віддати для вирішення компетентним майстрам.

Ремонт пральних машин Теремки Київ, у компанії Хелпсервіс – розумне рішення для ефективного повернення до життя вашої помічниці.

Як викликати майстра додому

Два простих кроки відокремлюють вас від приїзду нашого фахівця:

1.Телефонний дзвінок за номерами, вказаними на сайті Helpservice.kiev.ua або залиште заявку, заповнивши форму на сайті.

2. Детальний опис проблеми в телефонному режимі допоможе нашому представнику швидше зорієнтуватися і ретельно підготуватися до візиту для здійснення ремонту. Вкажіть час, в який вам зручно, щоб майстер приїхав до вас.

Після повноцінної діагностики та підрахунку вартості ремонту, включаючи запчастини, можна приступати до виконання робіт з вашого дозволу.

Важливо! Сума, яку озвучить майстер, стабільна та в процесі роботи не змінюється!

Можливі поломки

Проблеми зі зливом та подачею води, нетиповий шум та вібрації, некоректна робота електроніки, протікання води, неможливість відкрити/закрити дверцята – перелік найпоширеніших причин відмови пральних машин працювати.

Ще однією важливою причиною частих поломок є банальний вік вашої пральної машини.

Правильний вихід – утилізація, а не постійний ремонт пральної машини.

У випадку, якщо ваша пральна машина є дійсно старою і не підлягає відновленню, не поспішайте викинути її на звалище. Наш сервісний центр Хелпсервіс пропонує послугу з утилізації старих пральних машин із можливістю отримати за це гроші. Це не тільки спосіб заощадити на купівлі нової техніки, а й турбота про довкілля.

Що робити, якщо пральна машина зламалася

Якщо ваша пральна машинка зламалася, то за певних навичок можна самому виправити поломку. Для цього:

  • Перевірте подачу води: Переконайтеся, що водозабірні крани відкриті, шланги не перекручені та не забиті.
  • Очистіть фільтри: Засмічені фільтри можуть викликати проблеми зі зливом води. Очистіть фільтри від бруду та сторонніх предметів.
  • Перезавантажте машину: Іноді перевантаження барабана може спричинити вібрацію та неправильну роботу машини.

Пам’ятайте, що некоректні дії можуть завдати шкоди більше, ніж користі. Тому, щоб уникнути додаткових проблем і витрат – ремонт пральної машини повинен проводити майстер своєї справи. Бажано, до приїзду спеціаліста, перекрити подачу води та електроенергії до машинки.

Ремонт пральних машин Теремки – переваги співпраці з  Хелпсервіс

Дуже важливий фактор у виборі сервісного центру – безперечний, якісний та швидкий ремонт пральної машини Теремки Києві на дому.

Наша команда, як ніхто, розуміє значення цих факторів. Ми прагнемо відновити нормальне функціонування пральної машини в мінімально допустимі терміни, а підтвердженням якості є 2-річна гарантія на ремонтні роботи та запасні деталі до 90 днів.

Всі допустимі роботи проводяться вдома, вам – це додаткова економія часу і коштів на доставку великогабаритної техніки в сервіс.

Наявність найновішого обладнання, інструментів та необхідних знань, набутих 12-річним досвідом, дозволяють нам виконати точну діагностику, та усувати поломки різної складності.

Наші ціни доступні для широкого загалу клієнтів. Вартість ремонту пральних машин Теремки – це вартість роботи та деталей. Жодних додаткових платежів та прихованих націнок.

Висновок

До ремонту ПМА потрібно підходити відповідально, щоб не довелося усувати помилки некомпетентних майстрів та переплачувати за новий ремонт. Наша сервісна служба пропонує вам високоякісні послуги з ремонту, утилізації та обслуговування вашої побутової техніки. Наш досвід, кваліфікація майстрів та оперативність роботи – це економія ваших коштів, часу та нервів.

Запитання, відгуки та пропозиції:
Рубрики
Популярні записи
Бренд пральної машини
Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Додати коментар
Ми цінуємо час наших клієнтів і завжди готові швидко та якісно відремонтувати будь-яку поломку вашої пральної машини
* обов'язкове для заповнення
Наш адрес
м. Київ,
просп. Леоніда Каденюка, 14а
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту