Ремонт пральних машин Куренівка Київ

Ремонт пральних машин Куренівка Київ

Усі власники пральних машин рано чи пізно стикаються з їхніми поломками і, відповідно, з питанням – як вибрати надійного майстра та зробити ремонт пральної машини Куренівка Київ.

Спочатку розберемо причини виникнення поломок та найпоширеніші з них.

Можливі несправності

Зношування техніки – це основна причина виходу її з ладу. У деяких випадках некоректне встановлення та надмірна експлуатація ПМА теж призводить до тимчасових збоїв, незважаючи на надійність та якість сучасних пристроїв:

 • Не вмикається або не запускає програму. Якщо ваша пральна машина зовсім не реагує на натискання кнопок, перевірте електроживлення та запобіжники. Можливо, проблема в розетці чи проводці.
 • Не зливає воду. Якщо після закінчення прання в барабані залишається вода, може бути забитий фільтр зливу або несправний насос.
 • Тріск або вібрації під час роботи. Можливо, барабан машини зміщений або підшипники зношені.
 • Протікання води. Якщо у вас утворилася калюжа під пральною машиною, необхідно з’ясувати джерело витоку, можливо, потрібна заміна гумок ущільнювачів.
 • Не крутиться барабан. Якщо барабан не обертається під час прання, проблема може бути у приводному ремені чи двигуні.

Що робити, якщо зламалася пральна машина

Щодо незначних неполадок, які можна усунути самому, перед тим як викликати майстра перевірте таке:

 • Живлення та підключення. Перевірте, чи увімкнена машина в розетку і чи є електроживлення. Перевірте запобіжники або спробуйте підключитися до іншої розетки.
 • Фільтр та зливний насос. Очистіть фільтр від можливих забруднень, а також перевірте працездатність зливного насоса, відсутність перегинів та пошкоджень у шлангах.
 • Завантаження білизни. Переконайтеся, що барабан не має зайвої білизни або сторонніх предметів, які можуть пошкодити машину.
 • Дверцята. Переконайтеся, що дверцята закриті надійно, немає проблем із замком.

Професійна допомога знадобиться, якщо вирішити проблему самому не вдалось. Ремонт пральних машин Київ Куренівка – справа відповідальна, довірити яку важливо досвідченим майстрам, які знають про ремонт та сучасну техніку все.

При поломці пральної машини, що відслужила 10, і більше років, може виникнути питання про доцільність ремонту, тому що нові деталі на старі пральні машини можуть коштувати досить дорого і витрати не будуть виправдані. Таку пральну машину краще утилізувати.

Якщо у вас дуже стара пральна машинка, і ви не впевнені, що краще, ремонт або утилізація – Хелпсервіс допоможе вам. Після діагностики машинки майстер порекомендує вам правильне рішення. А у разі рішення на користь утилізації – компанія Хелпсервіс позбавить вас старої пральної машини, проведе демонтаж і вивезе її, при цьому виплатить вам цілком прийнятну суму.

Ремонт пральних машин Куренівка Київ – чому варто обирати Хелпсервіс

Helpservice.kiev.ua – це перевірена часом компанія, що спеціалізується на ремонті пральних машин Куренівка Київ. Наша компанія має багатий досвід в обслуговуванні та ремонті ПМА різних поколінь, марок та модифікацій.

У нас:

 • Професійні майстри. Досвід, кваліфікація та постійне підкріплення знань практикою допомагають нашим майстрам швидко визначити причину поломки та усунути несправність будь-якої складності.
 • Оригінальні запчастини. Ми використовуємо лише оригінальні запчастини від виробників, що гарантує надійність та тривалий термін служби вашої пральної машини після ремонту.
 • Сучасні інструменти та обладнання. Наявність усіх необхідних інструментів та сучасного обладнання дозволяє безпомилково провести діагностику ПМА та усунути практично всі неполадки вдома.
 • Швидкий виїзд та ремонт на місці. Ми цінуємо ваш час та намагаємось забезпечити оперативний виїзд майстра та проведення ремонту у вас вдома.

Як викликати майстра додому

Щоб викликати майстра для здійснення ремонту пральної машини вдома, вам потрібно зв’язатися з нами по вказаному в шапці сайту номеру телефона. Також можна заповнити онлайн-заявку через форму сайту та залишити контактні дані для зворотного зв’язку. Наш представник оперативно прийме ваш виклик та уточнить деталі поломки, бренд пральної машини, її модель та вашу адресу.

З нами вигідно:

 • Наш майстер проведе діагностику поломки та надасть вам попередню оцінку вартості ремонту.
 • Ми цінуємо довіру наших клієнтів, тому завжди надаємо повну інформацію про ремонт, запчастини та витратні матеріали.

На завершення

Майстри Helpservice знають, як ефективно усунути несправності та відновити працездатність будь-якої сучасної пральної машини автомат. Оперативність та якість обслуговування — ось що робить нас найкращим вибором для ремонту пральних машин у Куренівці Київ. У нас ви можете розраховувати на лояльність до замовника та конкурентні ціни.

Запитання, відгуки та пропозиції:
Рубрики
Популярні записи
Бренд пральної машини
Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Додати коментар
Ми цінуємо час наших клієнтів і завжди готові швидко та якісно відремонтувати будь-яку поломку вашої пральної машини
* обов'язкове для заповнення
Наш адрес
м. Київ,
просп. Леоніда Каденюка, 14а
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту