Не вмикається пральна машина

Не вмикається пральна машина

Сьогодні поняття “ручне прання” більшості сучасних господинь знайоме тільки з вибору режимів на панелі машинок автомат.

Але трапляється так, що пральна машина автомат не включається і автоматичний процес прання переходить в ручний. Задоволення звичайно малоприємне. Але викидати стару машину на смітник і бігти за покупкою нової не варто.

Що ж робити, якщо пральна машинка не включається?

Для початку спробуйте відшукати джерело неполадки самостійно або викликати майстра.

Пральна машина не вмикається, основні причини

Причини по яким пральна машина не вмикається в більшості марок, як наприклад: Ардо, Арістон, Індезіт, Атлант – схожі. З деякими легко впоратися самому.

Самостійно проведіть візуальний огляд машинки і переконайтеся в тому що:

 • машина підключена до електричної мережі, струм в розетці є і напруга в нормі;
 • мережевий шнур, вилка і сама розетка без видимих ​​пошкоджень і специфічного запаху горілої пластмаси;
 • дверцята люка закрита і кнопка включення не запала.

Часті перепади напруги і відключення електрики без попереджень – найпоширеніші причини, чому техніка передчасно виходить з ладу.

Якщо пошкоджений шнур або є сліди плавлення на розетці, включати машинку ні в якому разі не можна. Це може загрожувати замиканням в електромережі або повним виходом автомата з ладу.

Якщо з кабелем і розеткою все в порядку, а пральна машина не запускається все одно, це означає що несправність криється глибше і без виклику фахівця вже не обійтися.

Пральна машина вмикається, але не працює, що робити

Іноді, виникає ситуація, коли пральна машина вмикається, але не працює, видаючи відповідний сигнал або код помилки.

Після старту програми дверцята повинна закритися на замок, інакше захисні механізми техніки не дозволять наповнити бак водою.

Нижче розглянеомо поширені поломки які приводять до того, що пральна машинка вмикається, але не працює і, що при цьому робити:

 • Несправність дверки – механізм блокуючий люк не дозволяє дверцятам відкриватися під час роботи. При включенні пральної машинки люк повинен замикатися на замок, знак якого висвітиться на панелі. Якщо це не відбулося перевірте, що заважає закриттю дверки – шматок білизни, переповнений барабан і дверка закривається насилу. При відсутності явних перешкод можна зробити висновок, що швидше за все механізм зламаний. Бак машини не наповниться водою і прання не почнеться. Потрібно заміна механізма.
 • Не загоряються індикатори і машина не вмикається – швидше за все не вмикається кнопка пуск. Потрібно просто її замінити. Можливо пошкоджений керуючий блок, який можна відремонтувати або встановити новий. Правильний спосіб усунення поломки визначить майстер.
 • Несправний фільтр перешкод нейтралізує вплив пральної машинки на стояче поруч електронне обладнання. Фільтр перешкод встановлений в марках машин Самсунг, Lg. Інші моделі теж мають даний пристрій. В даному випадку тільки новий фільтр позбавить від виниклої проблеми.
 • Одночасно запалюються всі лампочки – можливо западають кнопки на панелі управління, внаслідок чого відразу запускається кілька програм або зламався модуль управління. Буває досить очистити поверхню панелі управління від жиру і бруду для відновлення її нормальної роботи. Якщо очищення не допомогло значить проблема все таки в системі управління.
 • Починають горіти всі індикатори – хаотичне світіння індикаторів не така вже й рідкість. Уважно подивіться якщо з кнопками все в порядку швидше за все проблема в пошкоджених внутрішніх проводах. Проводка всередині машини при постійній вібрації може тертися об інші деталі (часта проблема марок Indesit, Bosch), від чого знижується термін її служби і працездатність. Ремонт і заміну непрацюючої проводки повинен проводити майстер.

Замовити ремонт пральної машини у Києві ви можете в нашій майстерні.

Виклик майстра для усунення несправності

Якщо ваша пральна машина не вмикається і ви перевірили всі описані вище моменти, виклик майстра по ремонту пральних машин на дому – єдине правильне рішення.

Тільки досвідчений фахівець при проведенні діагностики зможе розглянути важливі зміни в роботі побутової техніки, вчасно усунути несправність і головне не нашкодити.

Вся сучасна побутова техніка має складну електроніку. Пральні машини не виняток. Чим більшою кількістю функцій наділена машинка, тим складніше її ремонтувати.

Щоб викликати майстра:

 1. Зателефонуйте нам за телефонами вказаними на сайті.
 2. Опишіть поломку.
 3. Обговоріть час зручний для приїзду майстра.
 4. Після цього майстер приїде до вас за адресою, в обумовлений час і проведе діагностику вашої техніки. Визначивши поломку, майстер озвучить вартість за ремонт.
 5. Тільки після узгодження всіх нюансів, майстер приступає до ремонту.

Важливо! Вартість озвучена майстром за ремонт, після діагностики, не змінюватиметься після проведення ремонту та є остаточною.

Ознайомитися з нашими цінами можна перейшовши за посиланням.

Без певних знань в такий агрегат краще не лізти. Заощадивши на виклику майстра, можна повністю позбутися ще придатної техніки і витратити сімейний бюджет не на більш приємні речі, такі наприклад як запланований відпочинок, а на покупку чергової пральної машини.

Іноді після самостійного ремонту незначною поломки, машинка вже потребує капітального ремонту. У підсумку виклик фахівця неминучий. Вартість роботи в такому випадку зросте в рази, додайте сюди заміну дорогих деталей.

HelpService попереджає! Не потрібно займатися ремонтом самостійно, послуги досвідченого майстра набагато дешевше, а в підсумку вигідніше.

Запитання, відгуки та пропозиції:
Рубрики
Популярні записи
Бренд пральної машини
Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Додати коментар
Ми цінуємо час наших клієнтів і завжди готові швидко та якісно відремонтувати будь-яку поломку вашої пральної машини
* обов'язкове для заповнення
Наш адрес
м. Київ,
просп. Леоніда Каденюка, 14а
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту