Ремонт пральних машин Виноградар Київ

Ремонт пральних машин Виноградар Київ

Пральна машина, якою б надійною вона не здавалася на початку покупки, згодом може зломатись. Нічого дивовижного та надприродного в цьому немає, адже дана техніка працює досить часто, а неякісна вода та перепади напруги прискорюють процес зносу.

Поширені поломки

Несправності пральних машин, з якими найчастіше стикаються користувачі:

 • Немає подачі чи зливу води;
 • Не крутиться барабан;
 • Не гріється вода;
 • Наявність шуму та сильної вібрації;
 • Не реагує на сигнал увімкнення.

Не всі поломки критичні, і в деяких випадках можна впоратися самостійно, навіть не маючи певного досвіду. Наприклад, очистити фільтри, перевірити шланги на наявність пошкоджень і перегинів, прибрати перевантаження білизни і рівномірно її розподілити.

Все більш серйозні несправності варто довірити фахівцям, які вчасно зроблять ремонт пральних машин Виноградар Київ та повернуть ваше розмірене життя у колишнє русло.

Зламалася пральна машина, що робити

Якщо зламалася пральна машина, спочатку перевірте тиск води та напругу в електромережі, також потрібно вилучити сміття з фільтру та ліквідувати засмічення у зливі. Якщо несправність самому не вдалося знайти, у вас є два виходи – штудувати масу інформації з ремонту побутової техніки та методом проб, та помилок намагатися повернути до життя пральну машину своїми руками або звернутися за допомогою до професійних майстрів Helpservice.kiev.ua

Корисна порада – якщо пральній машині пішов другий десяток, найкращим виходом буде утилізація пральної машини, оскільки часто ремонт старої техніки може бути дорогим і не доцільним. Адже в старій техніці може знадобитися заміна не лише проблемної деталі, а й інших, які ще працюють, але мають сильне зношення.

Тому, розумним рішенням у деяких випадках, буде здати техніку на брухт і отримати грошову компенсацію. Наш майстер допоможе Вам прийняти правильне рішення після повноцінного огляду апарата.

Хелпсервіс – переваги вибору

 • Досвідчена команда професіоналів;
 • Сучасна апаратура та інструменти;
 • Справжні запчастини чи сертифіковані аналоги;
 • Виклик майстра додому в будь-який зручний для вас час;
 • Індивідуальний підхід до кожного та ремонт техніки будь-якої складності;
 • Гарантія на виконану роботу та деталі до двох років;
 • Кваліфікована допомога з експлуатації побутової техніки;
 • Завжди прозоре та відкрите ціноутворення;
 • Безкоштовне усунення несправностей після ремонту (просто зберігайте гарантійний талон).

І це далеко не весь перелік причин, чому варто довірити ремонт пральної машини Виноградар Київ нашої компанії.

Як викликати майстра додому

Просто зайдіть на наш сайт Helpservice.kiev.ua та зателефонуйте за вказаним номером телефону або залиште заявку онлайн. Менеджер відповість вам за 5 хвилин.

Детальна інформація про марку пральної машинки і поломку, що відбулася, допоможе нашому майстру швидше зорієнтуватися в ситуації, і підготувати весь необхідний інструмент, а також запчастини для повноцінної діагностики, і ремонту у вас вдома.

Фахівець зможе попередньо озвучити вам вартість роботи, при цьому остаточну суму можна буде назвати лише після детального огляду техніки та вказана сума не зміниться!

Якщо пральна машина зламалася, не варто відкладати ремонт на потім. Зверніться до нас – професійної ремонтної майстерні Хелпсервіс, де ви знайдете досвідчених та кваліфікованих майстрів. Ми гарантуємо надійне та якісне відновлення роботи вашої пральної машини якнайшвидше. Розуміємо, наскільки важлива побутова техніка у повсякденному житті, тому прагнемо надати вам висококласний сервіс та бездоганний результат.

Наші майстри мають великі знання в галузі ремонту пральних машин різних поколінь і всіх відомих марок, і оснащені сучасним обладнанням. Для ремонту використовуємо лише якісні запчастини, що забезпечує ефективний та довгостроковий результат.

Запитання, відгуки та пропозиції:
Рубрики
Популярні записи
Бренд пральної машини
Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Додати коментар
Ми цінуємо час наших клієнтів і завжди готові швидко та якісно відремонтувати будь-яку поломку вашої пральної машини
* обов'язкове для заповнення
Наш адрес
м. Київ,
просп. Леоніда Каденюка, 14а
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту