Ремонт пральних машин Сирець Київ

Ремонт пральних машин Сирець Київ

Пральна машина складається в основному з пластику та металу. І, здавалося б, працювати має безвідмовно. Але і металеве тіло пральних апаратів схильне до зносу і поломок.

Зберегти початкову функціональність техніки та швидко провести ремонт пральної машини Сирець Київ – повсякденне завдання нашої компанії Хелпсервіс.

Можливі поломки

Зіткнувшись з неполадками пральної машини, потрібно почати з виявлення можливих причин, які можуть критися в:

 • Несправність насоса: Пральна машина не зливає воду або не віджимає білизну. Перед тим як звертатися до сервісу, варто перевірити наявність засорів у зливальній системі.
 • Проблеми з електронікою: Некоректне відображення інформації на дисплеї, програми прання, що не працюють, можуть бути наслідком несправностей в електронній частині пральної машини.
 • Зминання в барабані: Іноді дрібні предмети одягу можуть заплутатися в барабані, що призводить до шуму під час роботи та можливих пошкоджень. Також причиною може бути перевантаження білизни або нерівномірний її розподіл.
 • Витік води: Якщо під машиною з’являються калюжі, це може бути викликано пошкодженням гуми ущільнювача або шлангів.

Що робити при поломці пральної машини

Виявивши поломку, варто зробити кілька кроків, щоб визначити, чи потрібен вам професійний ремонт пральних машин Сирець Київ (Дорогожичі).

 • Перевірте основні моменти: Іноді поломку можна усунути самостійно. Перевірте, чи не заплутався одяг у барабані, чи не засмічена система зливу води.
 • Перезавантажте машину: Спробуйте перезавантажити машину та запустити програму прання знову. Іноді некоректне функціонування може бути зв’язане з тимчасовими збоями в електромережі.
 • Зателефонуйте майстру: Якщо проблему не вдалося вирішити самостійно, зверніться до фахівців з ремонту пральних машин. Досвідчені майстри Хелпсервісу зможуть швидко і точно виявити поломку.

Утилізація старої пральної машини! Якщо ваша пральна машина старше 10 років і постійно ремонтується, можливо, настав час задуматися про заміну. До того ж існує можливість утилізації старої пральної машини та отримання додаткових коштів.

Наша компанія Helpservice.kiev.ua пропонує програму зі скупки та вивезення б/в пральних машин, що були у використанні.

Чому варто обирати саме Хелпсервіс

Наша команда фахівців компетентна у вирішенні найрізноманітніших проблем, з якими може зіткнутися господиня любої пральної машини:

 • Заміна деталей: Заміна приводу, помпи, електронних компонентів або будь-якої іншої деталі – наші майстри проведуть заміну швидко, якісно і з гарантією до 2х років на роботу та запчастини до 3х місяців.
 • Ремонт електроніки: Проблеми з електронікою можуть спричинити неполадки в роботі пральної машини. Наші фахівці проведуть діагностику та заміну плат, сенсорів та інших електронних компонентів.
 • Усунення засмічення: Якщо пральна машина не зливає або не набирає води, причиною може бути засмічення у трубках або фільтрах. Наші майстри проведуть чищення та усунення засорів.
 • Робота з барабаном: Якщо барабан пральної машини працює шумно або має будь-які інші проблеми, ми готові виконати діагностику та ремонт.

Не важливо, з чим пов’язана поломка вашої пральної машини – чи це несправність електричних компонентів, механічні пошкодження чи будь-які інші проблеми – ми готові прийняти виклик і повернути вашій техніці життя у вас вдома, без зайвих витрат на доставку габаритної ПМА до сервісного центру.

Клієнтська радість – наш головний пріоритет, тому ми пропонуємо гнучкий графік роботи, щоб зручно співвіднести ремонт пральних машин Сирець з вашим розпорядком дня. Наша команда швидко відгукується на ваші запити, оперативно виїжджає на місце та виконує роботи професійно та акуратно.

Виклик майстра додому

Щоб викликати майстра додому для діагностики та ремонту пральної машини у Сирці Київ, достатньо зв’язатися з нами за телефоном розміщеним на нашому офіційному сайті Helpservice.kiev.ua або залишити онлайн заявку, форма якої також доступна на сайті.

Досвідчені фахівці прибудуть у зручний для вас час, проведуть діагностику та нададуть докладну інформацію про необхідні роботи та витрати.

На завершення

Професійний ремонт різних поломок, збереження функціональності пральної машини – наша спеціалізація, а передові методи діагностики та наявність сучасної апаратури та інструментів для ремонту дозволяють швидко та ефективно усувати несправності будь-якої складності.

Поломки ПМА – завдання професіоналів. Довірте нам свою техніку нам і ви отримаєте відмінний сервіс та бездоганний результат із гарантією.

Запитання, відгуки та пропозиції:
Рубрики
Популярні записи
Бренд пральної машини
Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Додати коментар
Ми цінуємо час наших клієнтів і завжди готові швидко та якісно відремонтувати будь-яку поломку вашої пральної машини
* обов'язкове для заповнення
Наш адрес
м. Київ,
просп. Леоніда Каденюка, 14а
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту