При включенні пральної машини вибиває УЗО (автомат)

При включенні пральної машини вибиває УЗО (автомат)

Побутова техніка нерідко стає причиною раптового відключення електрики в будинку. Особливо неприємна ситуація коли вибиває автомат під час прання, та ще у вечірній час так, як завершувати цей процес доведеться вручну і чекати приходу майстра тільки вранці.

Чому вибиває УЗО вчасно роботи пральної машини

Не завжди причина вибитих пробок криється в несправності пральній машинці. Проблема може бути в наступному:

Якщо пральна машина тільки що придбана, то швидше за все причина криється в проводці, захисних пристроях електричної мережі або неправильно підключеному заземленні. Можливо, у автоматів або УЗО не вистачає потужності й вони відключаються.

Вилка, шнур машинки або розетка пошкоджені й коротять. Будь-якими несправними деталями які мають відношення до електрики користуватися не можна, загрожує неприємними наслідками.
Пральна машина автомат сама споживає досить електроенергії, а якщо включені кілька електроприладів одночасно, проводка не витримує і вирубує світло.

Якщо описана вище ситуація не ваша, значить вам трохи не пощастило і шукати несправність потрібно в самій машинці.

Чому вибиває пробки при включенні пральної машини і що робити

Чому ж при включенні пральної машини вибиває УЗО і що з цим робити, розберемо нижче.

Буває так, що саме при включенні пральної машини вибиває автомат. Хоча вашій машині вже не один рік і до цього вона працювала справно. Чому це відбувається, що робити і куди бігти.

Коли вибиває пробки при роботі пральної машинки, відразу ж відключайте її від мережі й викликайте фахівця.

Вкрай небажано самому лізти в щиток і повторно включати тумблер автомата при включеній в розетку машинці, може статися замикання і згоріти вся техніка в будинку.

Причина може бути і в електропроводці і в машинці. Щоб самому спробувати з’ясувати де вона ховається можна включити в ту ж розетку інший прилад потужністю 2500 Ватт, наприклад електричний чайник. Пробки вибиваються так само, значить причина в електричній проводці квартири. Проблемну зону зможе визначити електрик.

Найбільш часті поломки, при яких машина вибиває УЗО (або автомат)

Існують кілька можливих поломок, при яких машина вибиває УЗО або автомат:

 • Найчастіше причина ховається в тені. Вся справа в його постійному контакті з водою і миючими засобами. Агресивне середовище пральних порошків і миючих систематично роз’їдають ТЕН і може статися замикання.
 • Пральні машини мають вбудований стабілізатор напруги – мережевий фільтр. Розташований він в задній частині апарату. Через нестабільну подачу електрики він згорає, і при включенні пральної машини вилітають пробки.
 • Серце машинки – її двигун. Коли він замикає, моментально спрацьовує УЗО або автомат. Відбувається це від природного зносу двигуна, або від потрапила на нього води з бака, пошкодженого шланга, підшипника, або іншої деталі.
 • Від вологи можуть окислюватися контакти кнопок на панелі машинки. Прогорілий контакт починає коротити і відбувається замикання.
 • Проводи всередині машинки можуть перетертися через близьке розташування до обертових деталей або корпусу апарату, що може викликати замикання і спрацювання автомата. Особливо характерно для вузьких пральних машинок.
 • Плата управління також страждає від постійної вологи, її контакти окислюються і трапляється замикання, що призводить до вибитим пробках і спрацюванні УЗО.

Викликаємо майстра для ремонту на дому, в Києві й передмісті

Ремонт пральних машин краще довірити фахівцеві. По Києву і передмістю ми (компанія “Help-сервіс”) проводимо кваліфіковану діагностику і ремонт пральних машин, дбайливо ставимося до відносин з клієнтами.

Переваги звернення в ремонтну майстерню HelpService:

 • швидкий пошук і усунення несправності;
 • наявність будь-яких деталей;
 • тільки оригінальні запчастини;
 • професійні майстри;
 • низькі і зрозумілі ціни;
 • гарантія від 3-х до 12 місяців на ремонт;
 • виклик фахівця і діагностування безкоштовно (в разі подальшого ремонту майстром Help-сервіс).

Попередньо дізнатися скільки буде коштувати робота можна по телефону майстерні.

Назвіть марку машинки, охарактеризуйте поломку і майстер назве вам орієнтовну ціну. Остаточна сума роботи і ціна деталей буде озвучена тільки після виїзду на місце і проведення діагностики пральної машини.

Ознайомитися з нашим прайсом ви можете на сторінці “Ціни.

Запитання, відгуки та пропозиції:
Рубрики
Популярні записи
Бренд пральної машини
Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Додати коментар
Ми цінуємо час наших клієнтів і завжди готові швидко та якісно відремонтувати будь-яку поломку вашої пральної машини
* обов'язкове для заповнення
Наш адрес
м. Київ,
просп. Леоніда Каденюка, 14а
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту