Ремонт пральних машин Березняки на дому

Ремонт пральних машин Березняки на дому

Ви, напевно, стикалися з ситуацією коли пральна машина відмовляється виконувати свої прямі обов’язки і найчастіше це відбувається раптово. Це може стати справжньою неприємністю, особливо якщо ви не знаєте, що робити в такій ситуації. Без паніки! Ремонт пральних машин Березняки вдома (Київ) пройде без зайвих турбот – просто довірте свою техніку надійним майстрам.

Можливі поломки

Будова сучасних пральних машин включає не дуже складну систему з електронними компонентами. Однак, незважаючи на імениті бренди, пральні машини іноді виходять з ладу. Серед найпоширеніших поломок можна виділити:

Зламалася пральна машина, що робити

При поломці пральної машини, перш за все переконайтеся, що пральна машина підключена до електромережі і є подача води, також варто перевірити, чи немає засмічення в трубах, насосах та фільтрах.

Якщо ви не виявили проблеми в цих областях, то найімовірніше вашій пральній машині знадобиться професійний ремонт.

Для дуже старих пральних машин, вік яких перевищує 10 років, може бути розумним вибрати утилізацію. Серед послуг компанія Helpservice.kiev.ua є скупка та вивіз старих пральних машин, за цілком прийнятну доплату. Ви можете отримати додаткові гроші та розумно, з користю для навколишнього середовища, утилізувати свою застарілу ПМА.

Ремонт пральних машин Березняки – чому вигідно вибрати Хелпсервіс

Вибір кваліфікованого майстра для ремонту пральної машини Березняки на дому є важливим кроком для відновлення її роботи. Наш сервісний центр є одним із лідерів у сфері ремонту пральних машин на Березняках у Києві. При зверненні до нас ви отримуєте:

  • Професійних майстрів: Команда досвідчених майстрів із професійним підходом до будь-якої проблеми. Ми постійно навчаємо наших фахівців, щоб вони були в курсі останніх технологій та методик ремонту.
  • Швидке обслуговування: Ми розуміємо, що поломка пральної машини може сильно порушити ваше повсякденне життя, тому прагнемо надати нашим клієнтам швидке та ефективне обслуговування. Також намагаємося оперативно реагувати на заявки та виконати ремонт у найкоротші терміни.
  • Якість та надійність: Гарантуємо якісний ремонт та довговічність наших послуг. При ремонті використовуються лише оригінальні запчастини високої якості, щоб забезпечити надійність та тривалий термін служби вашої пральної машини після ремонту.

Зверніть увагу! Гарантія надається від 3-х місяців до 2-х років на виконаний ремонт та запчастини.

  • Доступні ціни: Ми пропонуємо конкурентоспроможні та прозорі ціни на ремонт пральних машин на Березняках та прагнемо зробити наші послуги доступними для всіх клієнтів, незалежно від стану їхнього бюджету.
Найменування робіт Ціна в грн.
Виклик і діагностика (в разі ремонту) Безкоштовно
Виклик і діагностика (при відмові від ремонту). від 250
Підключення пральної машини від 350
Чистка АСМ професійним засобом
Механічна чистка фільтр / патрубки / шланги від 350
Заміна пресостата від 450
Заміна електромагнітної блокування від 450
Заміна ручки люка від 500
Заміна клапана налива води від 550
Заміна фільтра повного зливу від 550
Ремонт плати управління від 800
Заміна підшипників барабана від 1350
Заміна пружин бака від 500
Заміна приводного ременя від 500
Заміна шланга затоки води від 500
Видалення стороннього предмета від 400
Усунення засмічення від 400
Заміна амортизаторів від 600
Заміна насоса від 650
Заміна УБЛ від 500
Заміна петлі люка від 450
Заміна двигуна від 800
Заміна модуля від 800
Заміна Тена від 650
Заміна манжети люка від 500
Заміна барабана від 1500

Як викликати майстра додому

Для виклику спеціаліста ми пропонуємо зручні способи зв’язку, включаючи телефон та онлайн-заявку на нашому веб-сайті. Вам, всього лише, потрібно надати нам інформацію про поломку та обговорити зручний час для візиту майстра.

Фахівець приїде до вас у призначений час, огляне пральну машину, виявить поломку та запропонує вам найкращий спосіб її усунення. Ми завжди намагаємося надати чесну та прозору оцінку вартості ремонту пральних машин Березняки на дому перед початком роботи, щоб ви могли прийняти рішення – позбутися техніки або ремонтувати її.

Ми розуміємо, що пральна машина – це важлива частина вашого побутового комфорту, тому ми прагнемо мінімізувати простої та швидко повернути вашу техніку у робочий стан. Наша команда має всі необхідні інструменти та знання, щоб діагностувати та усувати поломки різної складності. Незалежно від типу поломки вашої пральної машини, наші досвідчені майстри впораються із завданням ефективно та якісно.

Запитання, відгуки та пропозиції:
Рубрики
Популярні записи
Бренд пральної машини
Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Додати коментар
Ми цінуємо час наших клієнтів і завжди готові швидко та якісно відремонтувати будь-яку поломку вашої пральної машини
* обов'язкове для заповнення
Наш адрес
м. Київ,
просп. Леоніда Каденюка, 14а
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту