Ремонт пральних машин Оболонь Київ

Ремонт пральних машин Оболонь Київ

У будь-якого власника пральної машини настає момент, коли техніка виходить з ладу. У такій ситуації головне знайти надійного фахівця, який зможе відновити працездатність вашої пральної машини у найкоротший термін. Довірте свою проблему професіоналам своєї справи – компанії Helpservice.kiev.ua Просто зателефонуйте до сервісного центру та замовте ремонт пральної машини Оболонь у Києві та насолоджуйтесь надійною та ефективною роботою вашої техніки.

Поширені поломками пральної машини

Зіткнувшись з поломкою, спробуйте з’ясувати можливі її причини. Поширеними несправностями є:

  • збої електроніки;
  • проблеми із датчиками;
  • несправності двигуна;
  • засмічення в системі зливу або подачі води та інші.

Ви можете самостійно перевірити основні моменти, такі як електроживлення, водопостачання та наявність засорів у фільтрах, які можуть призвести до некоректної роботи ПМА. Деякі прості проблеми легко усунути самому не вдаючись до допомоги фахівця.

Що робити, якщо зламалася пральна машина

Якщо самостійні дії не привели до успіху, ремонт пральних машин на Оболонь краще довірити професіоналам.

Зверніть увагу! Якщо термін служби вашої пральної машини перейшов на другий десяток, ефективність ремонту в такому разі краще обговорити з майстром з ремонту. Часто нові деталі для застарілої техніки стоять у половину її вартості і, навіть при якісному ремонті, у вас не буде впевненості у стабільній роботі прання через суттєве зношування всіх комплектуючих.

Виходом із ситуації може бути покупка нової техніки та утилізація старої машинки. У Києві скупкою і вивезенням пральних машин, що були у використанні, займається наш сервісний центр. Для ухвалення правильного рішення обговоріть всі нюанси з експертом після огляду пральної машини.

Як викликати майстра для ремонту прання додому

Процедура виклику майстра додому дуже проста та зручна для клієнтів – зв’яжіться з нами за вказаним контактним номером або заповніть онлайн-заявку на нашому сайті Helpservice.kiev.ua

Розкажіть оператору детально про проблему і обговоріть зручний час для візиту фахівця. Потім вам буде надана попередня інформація про вартість послуг та погоджена дата візиту. Майстер, після проведеної діагностики, запропонує вам оптимальне рішення та оголосить остаточну вартість ремонту.

Ремонт пральних машин Оболонь – чому варто вибрати нас

“Хелпсервіс” є однією з провідних компаній з ремонту пральних машин у Києві. Завдяки високому рівню професійності та багаторічному досвіду роботи нашої команди, ми станемо для вас надійним партнером з консультацій, ремонту та підтримки щодо проблем з вашою пральною машиною, тому що у нас:

  • Кваліфіковані майстри: Колектив майстрів має великі знання в галузі ремонту пральних машин різних марок і модифікацій. Вони забезпечують якісний ремонт та діагностику поломок з використанням сучасних інструментів та технологій.
  • Швидке обслуговування: Ми прагнемо оперативності і розуміємо, наскільки важливо відновити працездатність вашої пральної машини якнайшвидше. Наш пріоритет у швидкому реагуванні на заявки клієнтів та оперативному виїзді майстра додому для проведення ремонту.
  • Гарантія на роботи: Компанія надає гарантію на всі виконані роботи та запчастини до двох років. Це означає, що якщо протягом певного періоду після ремонту виникнуть проблеми, ми виправимо їх. Будь ласка, зберігайте гарантійний талон після ремонту!
  • Якісні запчастини: Використання оригінальних та якісних запчастин при ремонті пральних машин дуже важливе. Тому ми працюємо з надійними постачальниками та використовуємо лише перевірені та сертифіковані деталі. Це гарантує довгострокову роботу вашої пральної машини після ремонту.
  • Немає прихованих платежів: Прозоре ціноутворення та довіра клієнтів для нас дуже важливе. Сума погоджена з експертом після діагностики та не змінюватиметься після здійснення ремонту пральної машини!

Ціни на ремонт

У нашій компанії ціни на ремонт пральних вигідні та конкурентні. Наш майстер з ремонту пральних машин Київ Оболонь проводить діагностику, після чого озвучує ціну на ремонт.

Найменування робіт Ціна в грн.
Виклик і діагностика (в разі ремонту) Безкоштовно
Виклик і діагностика (при відмові від ремонту). від 250
Підключення пральної машини від 350
Чистка АСМ професійним засобом
Механічна чистка фільтр / патрубки / шланги від 350
Заміна пресостата від 450
Заміна електромагнітної блокування від 450
Заміна ручки люка від 500
Заміна клапана налива води від 550
Заміна фільтра повного зливу від 550
Ремонт плати управління від 800
Заміна підшипників барабана від 1350
Заміна пружин бака від 500
Заміна приводного ременя від 500
Заміна шланга затоки води від 500
Видалення стороннього предмета від 400
Усунення засмічення від 400
Заміна амортизаторів від 600
Заміна насоса від 650
Заміна УБЛ від 500
Заміна петлі люка від 450
Заміна двигуна від 800
Заміна модуля від 800
Заміна Тена від 650
Заміна манжети люка від 500
Заміна барабана від 1500

Важливо розуміти, що озвучена ціна при діагностиці не змінюватиметься в процесі ремонту!

Вибираючи  ремонт пральної машини на Оболоні у “Хелпсервіс”, ви отримуєте надійного партнера, який цінує ваш час і комфорт. Швидка реакція, високий рівень професіоналізму та гарантія на виконані роботи роблять нашу компанію ідеальним вибором для вирішення проблем з пральною машиною.

Запитання, відгуки та пропозиції:
Рубрики
Популярні записи
Бренд пральної машини
Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Додати коментар
Ми цінуємо час наших клієнтів і завжди готові швидко та якісно відремонтувати будь-яку поломку вашої пральної машини
* обов'язкове для заповнення
Наш адрес
м. Київ,
просп. Леоніда Каденюка, 14а
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту