Найпоширеніші коди помилок пральних машин Samsung

Найпоширеніші коди помилок пральних машин Samsung

Ви бачите повідомлення про помилку на пральній машині Samsung. Наприклад, при проблемах з подачею чи зливом води у пральній машині. Помилка, звісно, ​​дуже дратує. На щастя, більшість помилок пральних машин Самсунг можна вирішити. У цій статті ви знайдете найпоширеніші коди помилок пральних машин Samsung – їх позначення та як виправити проблему.

Коды помилок пральних машин Samsung

Код помилки Що це означає Як це виправити
1Е або 1С Проблема із датчиком рівня води. Це означає, що тиск води або рівень води не відповідає нормі. Спочатку перевірте, чи правильно підключена пральна машина до водопроводу. Шланг подачі може бути засмічений або перекручений. У цьому випадку видаліть перегин. Іноді може допомогти вимкнення та повторне включення машини.
3E або 3C Якщо з’являється повідомлення про помилку 3E або 3C, двигун не працює або перевантажений барабан. Спочатку перевірте, чи працює розетка. Вимкніть пральну машину та від’єднайте роз’єм. Перевірте, чи може інший пристрій отримувати живлення. Ще однією причиною несправності може бути переповнення барабана. Вийміть трохи білизни з барабана, знову запустіть цикл і подивіться, чи зникне повідомлення про помилку. Якщо це не допомагає, вимкніть пральну машину від мережі на 30 хвилин. Потім підключіть її знову і подивіться, чи код помилки зник.
4E або 4C Повідомлення про помилку 4E або 4C вказує на проблему з подачею води. Це означає, що в барабан не надходить або надходить занадто мало води. Перевірте, чи повністю відкрито подачу води та чи правильно під’єднано шланг подачі. Перевірте, чи є вода у будинку. В іншому випадку тиск води низький, і вам доведеться зачекати деякий час. Перевірте, чи немає засмічення або перегину в шлангу, що подає воду.
5E, 5C, E2 або SE У разі помилки 5E, 5C, E2 або SE вода не може злитися. Тому є різні причини. Злив може бути засмічений або шланг перекручений. Кришка зливного фільтра знаходиться внизу праворуч спереду. Про всяк випадок покладіть рушник, коли відкриєте цей клапан, щоб почистити його. Можливо, зливний шланг забитий.
HE, HC або CE З’являється код помилки HE, HC або CE, це означає помилка датчика температури прання. Це відбувається, коли температура води вище 50 °C. Вимкніть пральну машину та від’єднайте її від мережі на 30 хвилин. Повторно підключіть пристрій та перегляньте, чи код помилки зник. При цій проблемі також можливо, що ви отримуєте код помилки rE1, 4E2, H1, 4C2 або E8. Це залежить від моделі.
UE, E4 або Ub Цикл віджиму не працює, коли з’являється код помилки UE, E4 або Ub. Можливо, пральна машина погано збалансована. Переконайтеся, що пральна машина стоїть на рівній стійкій підлозі. Також важливо, щоб барабан не був надто повним. При наповненні барабана завжди має бути місце для 1 кулака. Зрештою, перевірте, чи рівномірно розподілено білизну.
dE, dE1, Ed, dC, DC1 або DC Можливо, двері все ще відчинені, і ви повинні спочатку закрити її. Перевірте, чи можливо, ви не щільно зачинили дверцята або білизна заважає нормальному закриттю. У вас є пральна машина AddWash і код DDC? Якщо це так, вам спочатку потрібно натиснути кнопку паузи, щоб відкрити додаткові дверцята AddWash.
AE, AC, AC6 або 13E Якщо ви бачите помилку, це означає внутрішню помилку зв’язку. Повністю вимкніть пральну машину, зачекайте кілька хвилин і перезапустіть цикл прання.
LC або LC1 У разі помилки LC або LC1 зливальний шланг не працює належним чином. Вимкніть пральну машину та перевірте, чи не засмічений зливальний шланг. Також переконайтеся, що кінець шланга не знаходиться на підлозі.
SUD, 5UD або 5D При цій помилці занадто багато піни в барабані. Вимкніть пральну машину та від’єднайте роз’єм. Налийте 2 л окропу у відсік для миючих засобів та промийте пральну машину. Також поставте відро або миску біля зливного фільтра. Відкрийте люк внизу та випорожніть фільтр. Інший спосіб – запустити цикл “очищення барабана”. Не використовуйте миючі засоби та залиште барабан порожнім. Використовуйте менше миючих засобів та кондиціонерів для білизни під час наступного циклу прання.
Пральна машина, що протікає, або занадто багато піни в ящику для мила. Ваша пральна машина тече знизу? Перекалібруйте пральну машину. Вирівняйте прилад, випорожніть барабан і закрийте дверцята. Натисніть і утримуйте палець із піктограмою плюса протягом 3 секунд. Поверніть ручку керування, доки не побачите «Калібрувати», і натисніть на кружок (O). Вода протікає через двері? Перевірте, чи немає білизни між дверима, та видаліть її. Якщо у відсіку для миючих засобів занадто багато піни, змініть інтенсивність миючого засобу в налаштуваннях. Ви можете побачити, як це працює у посібнику.

Не вирішили проблему?

Якщо рішення не працює, ви можете перезавантажити пристрій. Вийміть роз’єм з розетки та зачекайте 30 хвилин. Запустіть цикл прання знову. Ви перепробували все, але пральна машина все одно видає код помилки?

Можливо, вам потрібний майстер. Телефонуйте, ми допоможемо.

Запитання, відгуки та пропозиції:
Рубрики
Популярні записи
Бренд пральної машини
Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Додати коментар
Ми цінуємо час наших клієнтів і завжди готові швидко та якісно відремонтувати будь-яку поломку вашої пральної машини
* обов'язкове для заповнення
Наш адрес
м. Київ,
просп. Леоніда Каденюка, 14а
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту