Коди помилок пральних машин Whirlpool

Коди помилок пральних машин Whirlpool

Немає нічого більш тривожного, ніж бачити коди несправностей пральних машин Whirlpool, що відображаються на пральній машині. Ви можете почути звукові сигнали, у вас виникне питання, що щось не так з функцією подачі води, тощо або вам знадобиться складний і дорогий ремонт.

Зрештою, коди помилок пральних машин Whirlpool, а також коди помилок дуетних пральних машин Whirlpool можуть бути складними та важкими для інтерпретації. Отже, сьогодні ми даємо вам посібник з усунення несправностей, щоб ви могли легко діагностувати свою машину.

Як прочитати коди помилок пральної машини Whirlpool

Щоб прочитати коди помилок без панелі дисплея, дотримуйтесь інструкцій нижче.

  • Виберіть три різні кнопки, крім кнопки живлення.
  • Натискайте кнопки у послідовності 1-2-3. Виконайте послідовність 3 рази за 8 секунд, щоб увійти до режиму діагностики.
  • Діагностичні коди – для несвітлодіодних дисплеїв блиматиме світлодіод WASH.

Кількість миготінь то і є діагностичний код. Перший набір спалахів представляє F#. Буде 2 секундне очікування перед другим набором спалахів, який представляє E#.

Після набору спалахів буде 5-секундна пауза, перш ніж код помилки повториться.

Якщо помилок немає, то світлодіод WASH продовжуватиме горіти. Натисніть та утримуйте першу кнопку в послідовності, щоб вийти з режиму діагностики.

Коди помилок пральних машин Whirlpool з вертикальним завантаженням

Існує кілька кодів помилок пральних машин із вертикальним завантаженням, з якими ви можете зіткнутися. Нижче описуємо коди, що вони означають та як виправити проблеми.

Код помилки Що це означає Як це виправити
drn Пральна машина неправильно зливає воду. Зливний шланг пральної машини було встановлено неправильно. Перевстановіть зливний шланг, щоб пральна машина правильно зливала воду.
F# E# или F## Ви маєте системний код помилки. Щоб видалити код, натисніть кнопку «Пуск/Пауза» один раз. Натисніть кнопку «Пуск/Пауза» вдруге, щоб перезапустити пральну машину. Якщо це не спрацює, викличте майстра для ремонту пральної машини Вірпул.
HC Гарячий та холодний шланги були неправильно встановлені та переплутані. Вимкніть подачу води. Потім від’єднайте шланги гарячої та холодної води та встановіть їх правильно, переконавшись, що впускний клапан гарячої води під’єднаний до штуцера гарячої води на пральній машині. Повторіть для впускного клапана холодної води та з’єднання. Коли шланги встановлені правильно, увімкніть подачу води.
LdL Кришка вашої пральної машини не замикається. Перевірте, чи не заважають будь-які предмети блокування кришки пральної машини. Потім очистіть контакти ватним тампоном, змоченим у медичному спирті, оскільки контакти можуть бути брудними та не будуть забезпечувати добре сполучення.
LdU Кришка не відкривається. Пральна машина виявляє предмети на кришці, які заважають розблокуванню пральної машини. Видаліть усі предмети з кришки.
LF, Lo FL или F8 E1 Пральна машина не отримує воду, необхідну для прання одягу. Двічі перевірте впускні клапани, щоб переконатися, що вони повністю відчинені. Потім огляньте впускні шланги, щоб переконатися, що шланги не перекручені, не зігнуті та не пошкоджені. Нарешті, перевірте, чи встановили ви шланги для захисту від затоплення та елементи керування на лінії подачі води у пральну машину.
lid Кришка пральної машини залишилася відкритою. Закрийте кришку, щоб очистити дисплей. Цикл буде скинутий, і вода зливатиметься з пральної машини, якщо кришка залишалася відкритою понад 10 хвилин. Перезапустіть цикл прання, якщо вода злита. Не додавайте більше миючого засобу, тому що ваш одяг просочений водою та миючим засобом.
Ofb Ваша пральна машина розбалансована. Якщо пральна машина виконує балансування навантаження, дайте пральній машині завершити процес. В іншому випадку можна відкрити кришку, щоб перерозподілити навантаження, якщо пральна машина зупинилася. Потім натисніть “Старт”, щоб цикл відновився.
OL Пральна машина перевантажена. Завантаження зупинилося, і вода та миючий засіб були злиті. Щоб зменшити розмір завантаження, видаліть кілька речей з пральної машини. Потім додайте миючий засіб до пральної машини та натисніть кнопку «Старт/Пауза».
PF Збій у подачі електроенергії перервав цикл прання. Натисніть і утримуйте кнопку запуску, щоб перезапустити цикл прання, або натисніть кнопку живлення, щоб очистити дисплей.
Sud У пральній машині надто багато піни. Це спричинено використанням великої кількості прального порошку або неякісного засобу для прання. Усуньте надмірну кількість піни, запустивши кілька циклів порожнього прання, щоб змити піну з машини. Ви також можете додати трохи звичайного оцту, щоб видалити залишки мила. Щоб ваша пральна машина не виділяла занадто багато піни, переконайтеся, що ви використовуєте в пральній машині тільки якісні пральні порошки або рідкі засоби і дотримуєтеся дозування.

Коди помилок пральних машин Whirlpool з фронтальним завантаженням

Ось список кодів помилок пральних машин Whirlpool з переднім завантаженням, що вони означають і що ви можете зробити, щоб вирішити проблеми.

Код ошибки Что это означает Как это исправить
LOC или LC Активовано блокування керування. Натисніть кнопку блокування керування. Можливо, вам доведеться з’ясувати, яка кнопка активує блокування керування, оскільки деякі машини використовують різні кнопки. Кнопку блокування керування старої машини, можливо, доведеться натиснути та утримувати.
dET Пральна машина не може виявити картридж із миючим засобом. Переконайтеся, що картридж для миючого засобу встановлено правильно, а відсік для миючого засобу повністю закритий..
Int Цикл прання було припинено або скасовано. Код помилки буде відображатися протягом 20-30 хвилин, цей час може знадобитися пральній машині для зупинки та зливу води. Видаліть код помилки, двічі натиснувши кнопку паузи/скасування та один раз кнопку живлення. Якщо це не спрацює, вимкніть пральну машину від мережі на 1 хвилину.
Sud или Sd У барабані вашої пральної машини надто багато піни. Вирішіть проблему, запустивши кілька циклів порожнього прання, щоб змити надлишки піни з пральної машини. Ви також можете додати 1 склянку оцту в цикл прання, тому що це допоможе видалити залишки мила з вашої машини. Вирішіть проблему назавжди, переконавшись, що ви використовуєте тільки якісний пральний порошок або рідкий пральний засіб у своїй пральній машині.
F5 Е2 Дверцята вашої пральної машини не зачиняються. Перевірте дверцята пральної машини, щоб зрозуміти, що блокує дверку і не дозволяє закрити її. Можливо, вам доведеться занурити ватний тампон у медичний спирт і почистити контакти замикаючого механізму. Іноді вони забруднюються, впливаючи на роботу закриття дверей.

Двічі натисніть кнопку паузи/скасування та один раз кнопку живлення. Це очистить код.

F7 Е1 Проблема зі швидкістю двигуна. Якщо у вас нова машина, переконайтеся, що транспортувальні болти знято. В іншому випадку, можливо, ви перевантажили пральну машину.

Двічі натисніть кнопку паузи/скасування та один раз кнопку живлення. Це очистить код.

F8 E1 или LO FL Пральна машина виявляє слабкий потік води у машину. Перевірте впускні клапани, щоб переконатися, що вони увімкнені та повністю відкриті. Також огляньте впускні шланги, щоб переконатися, що вони не перекручені, не зігнуті та пошкоджені. Нарешті, перевірте двічі, щоб переконатися, що ви не використовували шланги для захисту від затоплення та елементи керування на водопроводі, підключеному до пральної машини.

Потім двічі натисніть кнопку паузи/скасування та один раз кнопку живлення, щоб скинути код помилки.

F8 Е2 Проблема із системою дозатора. Переконайтеся, що система дозатора не засмічена. Можливо, вам доведеться вийняти ящик і помити його в раковині, використовуючи м’яке мило та теплу воду.
F9 Е1 Тривалий час зливу. Переконайтеся, що зливний шланг не перекручений і не засмічений.
Другой код F или E Існує ще один тип помилки. Якщо ви бачите інші F-коди або E-коди, відключіть пральну машину від джерела живлення на 1 хвилину, перш ніж знову підключити її. Виберіть свій цикл та запустіть його. Якщо ви бачите код помилки вдруге, викличте майстра по ремонту пральних машин Whirlpool.

Як скинути налаштування пральної машини Whirlpool?

Ви можете перезавантажити пральну машину Whirlpool, відключивши її від джерела живлення, відключивши машину від мережі, або вимкнувши живлення на вимикачі. Зачекайте три хвилини, щоб усі електричні заряди розсіялися від машини. Потім знову підключіть пральну машину до розетки.

Запитання, відгуки та пропозиції:
Рубрики
Популярні записи
Бренд пральної машини
Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Додати коментар
Ми цінуємо час наших клієнтів і завжди готові швидко та якісно відремонтувати будь-яку поломку вашої пральної машини
* обов'язкове для заповнення
Наш адрес
м. Київ,
просп. Леоніда Каденюка, 14а
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту