Як виправити коди помилок F3/E1 пральної машини Whirlpool

Як виправити коди помилок F3/E1 пральної машини Whirlpool

Якщо на пральній машині Whirlpool / Вірпул відображається код помилки F3 / E1, цей посібник допоможе вам знайти причину, з якої цей код з’являється, та способи усунення проблеми.

На щастя, видалити цей код помилки зазвичай досить просто, і ви можете зробити це самостійно, не викликаючи техніки.

Перш ніж ми дамо вам інструкції про те, як перевірити ймовірні причини, почнемо з пояснення того, що означає код помилки.

Що означає код помилки F03 / E01?

Код помилки F03 / E01 вказує на проблему рівня води. Якщо пральна машина не набирає достатньої кількості води, вона не зможе працювати правильно. Найчастіше цей код помилки є результатом несправного датчика, шланга чи трубки воздухозаборника.

Тепер, коли знаємо, що означає код помилки, спробуємо його виправити.
Цей посібник охоплює всі основні моделі пральних машин LG, у тому числі:
RLM20K
WD-10271BD
WD-11275BD
WD-13276BDM
WD-90282BD
WM2233HW
WM2277HS
WM2301HR
WM2301HW
WM2455HG
WM2455HW
WM2455HW/00
WM2487HRMA/00
WM2487HWMA/00
WM2496HSM
WM2496HWM/00
WM2688HNM
WM2688HWMA/00
WM3070HWA
WM3470HVA
WM3470HWA

Крок 1. Скиньте налаштування пральної машини

Найкраще почати з простого скидання налаштувань пральної машини. Іноді код помилки може відображатися, коли не повинен, і просте скидання видаляє код помилки і дозволить вам знову використовувати пральну машину.

Ось як перезавантажити пральну машину:

 1. Вимкніть живлення пральної машини. Вам потрібно буде вимкнути пральну машинку на панелі, потім або вимкнути з розетки, або скориставшись автоматичним пакетником.
 2. Зачекайте 15 хвилин.
 3. Через 15 хвилин знову увімкніть пральну машину та перевірте, чи вирішена проблема. Якщо ні, перейдіть до кроку 2.

Крок 2 – перевірте шланг перемикача

Наступним кроком є ​​перевірка напірного шланга рівня води, розташованого між реле тиску та повітрозабірником. Іноді він може погнутися, засмічитися або іншим чином пошкодитись, і з’явиться код помилки F03 / E01.

Для перевірки шланга перемикача необхідно:

 1. Знайдіть шланг перемикача.
 2. Перевірте шланг, щоб переконатися, що він не пошкоджений. Якщо його пошкоджено, його необхідно замінити.
 3. Якщо він не пошкоджений, від’єднайте його від датчика тиску та перевірте, чи немає засмічення. Якщо це так, видаліть їх.
 4. Підключіть шланг і перевірте, чи код помилки зник. Якщо ні, перейдіть до наступного кроку.

Крок 3 – перевірте датчик рівня води

Наступним кроком буде перевірка датчика рівня води. Датчик відстежує, скільки води знаходиться у вашій пральній машині, а потім повідомляє платі управління, щоб вона додала більше води або припинила подачу води. Коли він вийде з ладу, пральна машина перестане працювати, і код помилки F03/E01 може з’являтися.

Ось як перевірити датчик рівня води:

 1. Вимкніть пральну машину Whirlpool.
 2. Знайдіть датчик (за потреби зверніться до посібника).
 3. Від’єднайте кабелі, підключені до датчика.
 4. Використовуйте мультиметр, щоб перевірити цілісність датчика.
 5. Якщо датчик не має безперервності, він несправний та його необхідно замінити. Якщо у нього є безперервність, знову підключіть його до пральної машини та перейдіть до наступного кроку.
 6. Якщо ви заміните датчик, зберіть пральну машину назад і перевірте, чи вирішена проблема. Якщо ні, перейдіть до наступного кроку.

Крок 4 – перевірте трубку повітрозабірника

Трубка сифона може засмітитися мильною піною та вологою, що може спричинити появу на дисплеї пральної машини коду помилки F03/E01. Коли трубка забивається, вона не може вловлювати повітря, що робить її несправною.

Ось як перевірити трубку повітрозабірника:

 1. Знайдіть трубку повітрозабірника (за потреби зверніться до посібника).
 2. Зніміть дану трубку.
 3. Перевірте наявність блокувань. Якщо ви знайдете їх, видаліть їх. Якщо трубку не заблоковано, перейдіть до наступного кроку.
 4. Під’єднайте трубу та перевірте, чи вирішено проблему. Якщо ні, перейдіть до наступного кроку.

Крок 5 – перевірте проводку

Між реле тиску та модулем управління є джгут проводів. Іноді цей джгут проводів може вийти з ладу, якщо він пошкоджений або зазнав корозії. Щоб переконатися у справності дротів, їх необхідно перевірити мультиметром.

Ось як перевірити проводку:

 1. Вимкніть живлення пральної машини Вірпул.
 2. Знайдіть джгут проводів між реле тиску та модулем управління.
 3. За допомогою мультиметра перевірте цілісність проводки. Якщо проводка не проходить тест на безперервність, її необхідно замінити.
 4. Якщо з проводкою все гаразд, переконайтеся, що джгут проводів надійно закріплений з обох кінців. Якщо ні, надійно закріпіть його.
 5. Якщо ви заміните джгут проводів, зберіть пральну машину, знову увімкніть живлення та перевірте, чи вирішена проблема. Якщо ні, перейдіть до наступного кроку.

Крок 6 – замініть плату керування

Якщо ви перевірили всі інші компоненти, перераховані вище, ваш останній варіант – замінити основну плату управління, а потім подивитися, чи вирішить це проблему. Головну плату управління дуже складно відремонтувати, тому набагато простіше просто замінити її на нову.
Тим не менш, перераховані вище інструкції для деяких користувачів можуть здатися складними чи немає часу витрачати на вивчення всіх нюансів, у цьому випадку рекомендуємо викликати майстра з ремонту пральних машин додому. Майстерня Helpservice.kiev.ua здійснює ремонт пральних машин Whirlpool / Вірпул у Києві вдома – телефонуйте вирішимо Вашу проблему в стислий термін.

Запитання, відгуки та пропозиції:
Рубрики
Популярні записи
Бренд пральної машини
Прямий телефон майстра
розрахунок вартості ремонту
Додати коментар
Ми цінуємо час наших клієнтів і завжди готові швидко та якісно відремонтувати будь-яку поломку вашої пральної машини
* обов'язкове для заповнення
Наш адрес
м. Київ,
просп. Леоніда Каденюка, 14а
вхід з двору, чорна решітка
Працюємо в Святошинському, Солом'янському, Деснянському, Дарницькому, Подільському, Оболонському, Дніпровському, Шевченківському, Печерському, Голосіївському районі Києва
Консультація спеціаліста та розрахунок вартості ремонту