Може статися так, що пральна машина зламається, навіть якщо цикл прання ще не закінчився, а бак все ще сповнений води. Ось поради від ремонтників, як самостійно злити воду з машини.
Як злити воду з пральної машини, щоб вода не розлилася всюди?
Перед будь-яким втручанням обов’язково вимкніть електричний пристрій.
Перший етап, який необхідно пройти-дістати білизну з пральної машини, повної води, а також злити воду, перш ніж ви зможете зайнятися її ремонтом.
Як акуратно злити воду з машинки.
- Притуліть пристрій до стіни.
- Покладіть ганчірку під пральну машину.
- Помістіть ємність під отвір фільтра.
- Відкрийте дверцята фільтра.
- Відкрутіть фільтр.
- Вода починає текти.
- Коли вода зупиниться, нахиляйте пральну машину дедалі більше до землі, щоб вода, що залишилася на дні зливного насоса, могла витекти.
- По завершенню встановіть фільтр на місце.
- Пральна машина порожня.
Як злити воду зі зламаної пральної машини, не нахиляючи її та очистити насос пральної машини?
- Підставте під фільтр ємність із низькими бортами.
- Злегка відкрийте фільтр (неповністю), таким чином потік води буде повільнішим.
- Закрийте фільтр, як тільки миска заповниться. Вилийте воду з миски і знову підставте під фільтр, потім повторіть операцію.
Навіщо зливати воду з пральної машини?
Злив пральної машини через фільтр необхідний, щоб очистити фільтр та помпу від зайвого сміття. Крім того, злив води подібним чином може стати в нагоді, якщо у вас стався збій при пранні й потрібно перевірити машинку на предмет справності, а в ній знаходиться вода та білизна.
Коли зливати воду з пральної машини?
Рекомендується проводити чищення помпи пральної машини хоча б раз на місяць, а краще раз на два тижні. Регулярне очищення помпи дозволить не засмічуватись фільтру, що збільшить термін служби цієї деталі. Крім того, в пральній не виникатиме неприємний запах.