У 21 столітті кожен будинок обладнанний різною побутовою технікою. Серед найпопулярніших приладів – пральна машина. Завдяки цій помічниці будь-яка господиня легко може містити в чистоті речі, при цьому, не витрачає свій вільний час і додаткові сили, адже процес прання проходить за обраною програмою – автоматично.
Однак після тривалої експлуатації, комплектуючі будь-якої техніки ламаються, що призводить до поломки всього приладу. У такому разі не обійтися без кваліфікованої допомоги спеціаліста.
Влаштування пральної машинки-автомата
Чітке розуміння конструкції, а також принципу роботи пральної машини допоможе власникам своєчасно виявити неполадку, тим самим якнайшвидше скористатися послугами сервісного центру.
Функціонування техніки починається з напруги через фільтр на панель управління електроніки. Потім згідно з обраною програмою прання, з панелі надходить потрібна команда на датчики.
Коли програма вибрана, двері машини блокуються і починається набір води. Далі вода підігрівається за допомогою тенів. Набравши оптимальний рівень, відбувається замикання ланцюга реле, а потім активне прання. Для цього запускається двигун, який змушує барабан крутитися.
Після закінчення процесу прання вода зливається через спеціальний насос з фільтром.
Сучасні моделі пральних машин складаються з наступних комплектуючих:
- двигун;
- барабан із підшипниками;
- тахогенератор для вимірювання швидкості обертання;
- клапан для затоки води;
- пристрій для блокування люка;
- термодатчики та тени;
- пресостат;
- корпус техніки;
- зливний насос із фільтром;
- дозатор для порошку, кондиціонера;
- пружини та амортизатори;
- шланги для заповнення та зливу води;
- панель управління.